бања Број на страница 1 Veronaumc.org

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

Може да собере хартиени чаши, пп / ЧАШИ за пијалоци ЗА МИЛЕНИЧИЊА и проѕирни пластични чаши со дијаметар

Големина : 8 големини можат да бидат избрани од нашиот Убав Декоративен Килим! 16 Х 24ИН / 40 Х 60 СМ; 20 Х 31ИН / 5

Совршена Големина : килимот е изработен од висококвалитетна мека и удобна ткаенина од микрофибер (18"х30")�

Држач за одводнување на сапун изработен од материјал со висок квалитет и практичен за долготрајна упот�

Големи Дијамантски Сликарски Комплети За Возрасни Целосна Дијамантска Боја По Броеви за Возрасни 5д Це�

Машинска миење, ладна вода, без белило, свртете се надвор Произведено во САД Тој е погоден за употреба во

Комплет за пешкири од 6 парчиња : Ослободено од какви било штетни хемикалии, безбедни и здрави за вас и ва

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

●Апсорпција на вода И Брзо Сушење●чувајте ги стапалата суви, а бањата безбедна со нашата подлога за ба�

Вградена пластична чаша на дното, Дизајн на долга рачка за удобна употреба Главата на четката со цврсти

Тркалезна чаша уста, спирална форма, занаетчиски дизајн, удобни усни Одлична висока вредност, модерни с�

1Симпатична кутија за ткиво во форма на мачка, увото може да се користи како држач за чепкалка за заби.Го�

? 【Мултифункционална кутија за меурчиња со сапун】 2 во 1 сапун кутија за меурчиња, интегриран дизајн на �

100% железо Во домашната екипа на Сплаш ја ставаме нашата експертиза да работиме за вас, исполнувајќи ги в

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памук има мерки : 475 (D) СО капак, големи�

Дрзок и модерен дизајн Заоблената структура му дава "меко чувство", не толку грубо Прекрасна комбинациј�

€Голем Капацитет Сет ● Секое шише диспензерот има 169 мл разумен голем капацитет за да се задоволат сите

● Лесно вчитување, диспензерот за сапун за брзо полнење во елегантен и современ дизајн го прави идеален

Голема Вредност : 8 пакет пумпа шише диспензери Секое шише со диспензерот има 32 мл, голем капацитет за да

Материјал : Површината на Подлогата Е Изработена од Полиестерски Влакна,а Обратното Не се лизга ТпрЦели

Забавна летна атмосфера : нашата завеса за туширање со жолт ананас носи допир на Хаваи во вашата бања со

Двојното дејство создава моќна алатка за чистење и не бара голем директен притисок за да се заврши рабо�

Контејнерот е изработен од дрвен материјал, тврд, отпорен на абење, издржлив и стабилен, кој има долго ко

нешто е повеќенаменска, а вие сте чисти и уредни Без удирање и удирање, сите додатоци се бесплатни за ваш

Scroll