Свеж
Четка За Тоалет И Држач За Бања Четка За Тоалетна Чинија И Држач 1 ЕЕЗ Четка За Тоалет Од Нерѓосувачки Челик И Тркалезен Држач За Мебел За Складирање Бања

Четка За Тоалет И Држач За Бања Четка За Тоалетна Чинија И Држач 1 ЕЕЗ Четка За Тоалет Од Нерѓосувачки Челик И Тркалезен Држач За

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

Вградена пластична чаша на дното, Дизајн на долга рачка за удобна употреба. Главата на четката со цврсти влакна чисти тешко достапни места. Модерен и моден чист изглед. Квадратниот канистер обезбедува уредно и санитарно складирање. Вградена пластична чаша на дното,. Дизајн на долга рачка за удобна употреба. Главата на четката со цврсти влакна чисти тешко достапни места. Модерен и моден чист изглед. Квадратниот канистер обезбедува уредно и санитарно складирање. Есбант опис изработена од врвен материјал, четката за тоалет е издржлива и користи. Вградена пластична чаша на дното,. Главата на четката со цврсти влакна чисти тешко достапни места. Дизајнот на долгата рачка го прави поудобен за употреба. Со негова помош, лесно можете да имате чиста околина.Карактеристика-Боја : Шампањ.- Материјал : нерѓосувачки челик+ ПП.- Големина : Приближно 13,5* 15* 47см .

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

100% 2017 ново Материјал : Акрилик Големина : Дијаметар на Rhinestone : приближно 1.3 ", куки за туширање : приближно 1

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заб�

Описабсматеријали, Водоотпорен И Против Натопување, Издржлива Електростатска Адсорпција, која Нема Да

[Безбедно лесно се монтира на рамен wallиден површина со вклучен хардвер; Употреба во простории за перење,

Материјал : Смола Направено од врвен материјал од смола, безбеден и издржлив за употреба Со висока спосо

Печатен врв со 1 / 2 во густа мемориска пена внатре и дното што не се лизга Обично Бродови за 34 дена Место т

【Диспензерот за сапун】 Автоматски диспензер за сапун за да направите пена без да допирате, 0,25 секунди �

✅ Зачувување на када за када : Со капацитет за носење до 10 кг, може да се користи како полица или да се орг

Тоалет Четки Трајна структурачетката за тоалет е многу издржлива и има силна способност за чистење, но �

Сосема Нов И висок квалитет Супер моден дизајн подарок за домашна декорација Мек материјал, без избледу

[Инсталација без удар] : Инсталирајте ги овие полици за бања на вашата шина за туширање, нема потреба да в

Направено од висококвалитетен PP материјал, пријателски за животната средина, безбеден и издржлив Со си�

Материјал : Простор Алуминиум Површинска Технологија : Анодна Оксидација Применливи сценарија : Бања / Т

Фен За Коса Решетката За Ѕид Полица Решетката Лесен За Инсталирање, Употреба На Кујнски Ѕид, Ѕид во Бања�

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

【Висок квалитет и уникатен стилски дизајн】 : Сапун кади со елегантен изглед и внимателен дизајн што од�

● [Задебелен материјал] шипката за крпи е изработена од задебелен нерѓосувачки челик, кој е издржлив и и

Лесен За Инсталирање : Без Дупчење Без Оштетување На Ѕидовите Исчистете Ги И Исушете Ги Пред Да Ја Залеп�

Лесно се менуваат хартиени крпи Посебен простор за складирање за уреден живот Мода надвор од кругот, се

Керамички сапун сапун со мозоци Со одводната структура, водата ќе се исцеди брзо од држачот на сапунот Д

❤ Оваа кутија за ткиво е изработена од водоотпорна пикожа, која е отпорна на абење и издржливо, уредно ш�

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

Queramic материјалдиспензерот за лосиони на работната површина е изработен од висококвалитетен керамички

€Големина : 4 пакет 10оз јасен qtip држач диспензерот со капаци 2 ●Додатоци за бања Со Идеална Големина : мо�

НАПРАВЕТЕ ВРЕМЕ ЗА КАПЕЊЕ ЗАБАВНО ВРЕМЕ со растворот за складирање играчки за бања Хенриета Нилски Коњ

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

Материјал : Полиестер За Повеќекратна Употреба, без мирис, 150ГСМ, подебела и подобра издржливост; ВОДООТ�

Преносен сапун сапун : Направено од премиер и безбеден материјал, кој е издржлив и сигурен за употреба Е�

Обрнете повеќе внимание на материјалите и деталите, за да имате поудобна фигура Едноставен дизајн, флек

[МОДЕН РУСТИКАЛЕН ДИЗАЈН] : нашиот ѕиден кабинет за бања кој комбинира рустикален стил со практични функ

Оваа повеќенаменска решетка за сушење садови над мијалникот е совршена комбинација на решетка за садов

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

Мазниот раб не ги повредува рацете, проширениот дијаметар ја прави екстракцијата помазна Отпорен на ка�

Неговиот мек, кадифен, двостран и екстра густ килим за памучна бања и супер абсорбента Наследствоквалит

Пп Овој држач може да се користи во бањата, како и во кујната за закачување крпи и други предмети Оваа ре�

Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мере�

Тесен дизајн, заштеда на простор; широк калибар, лесен за фрлање Со мултифункционална четка за тоалет, р�

СТИЛСКО СКЛАДИРАЊЕ : Закачете држачи за тенџере, крпи за раце и садови секогаш на дофат; Чувајте крпи на �

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Дизајн со двојна цевка за посветло осветлување Одличен квалитет, фина изработка и долг работен век...

●Висококвалитетен Држач За Држач За Крпи За Раце ● нерѓосувачки челик т304 со врвен степен за заштита од

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

ТРЕНДОВСКИ ДИЗАЈНкул и трендовски дизајн На Нашата крпа за плажа ќе ве разликува од сите други на базен

Scroll