Свеж
Организатор на бар-плоча на Alipis 3PCS Шампон хотел Бамбус мрежа Златен сунѓер Дреен за брза пешкир Алатка за домашен сад дренажен сапун сушење на сушење на одводнувањ?

Организатор на бар-плоча на Alipis 3PCS Шампон хотел Бамбус мрежа Златен сунѓер Дреен за брза пешкир Алатка за домашен сад

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

Држач за одводнување на сапун- изработен од материјал со висок квалитет и практичен за долготрајна употреба Сапун за сапун-Дизајнот за дренажа може да го направи вашиот сапун сув и чист. Држач за пешкири за бања-лесна тежина и компактен, лесен за складирање и употреба, не зафаќајќи никаков простор. Сапун за сапун без удар-држач за сапун за штрајк со дизајн на дренажа, тоа ќе го направи вашиот сапун да се задржи сув и чист. Scrubbers продавница за чување-направено материјал и практично за долготрајна употреба. Држач за одводнување на сапун- изработен од материјал со висок квалитет и практичен за долготрајна употреба. Сапун за сапун-Дизајнот за дренажа може да го направи вашиот сапун сув и чист. Држач за пешкири за бања-лесна тежина и компактен, лесен за складирање и употреба, не зафаќајќи никаков простор. Сапун за сапун без удар-држач за сапун за штрајк со дизајн на дренажа, тоа ќе го направи вашиот сапун да се задржи сув и чист. Scrubbers продавница за чување-направено материјал и практично за долготрајна употреба. Пакетот вклучува 1 x Карактеристики на сапунот за сапуни - изработени од материјал и практично за долготрајна употреба. - дизајн поставен на wallидови, мазни линии и едноставна форма, практични и убави.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Керамика Рачен Диспензер За Сапун за Полнење, Диспензери За Лосиони За Кујна или Бања Мери 7 инчи висока

Една кутија со дизајн отпечатена на 2 страни за двојно поголема забава; за разлика од другите брендови, н

Трајни и висококвалитетни : Алуминиумската легура на полиците за туширање Трајни стабилни полица за ту�

КОМПЛЕТ ЗА ТОАЛЕТ И ЧЕТКА : Вклучува клип и четка за тоалетна чинија, како и координативен кади за удобен

★ [Материјал] Полицата е изработена од не'рѓосувачки челик и полипропилен, кој не е 'рѓосан, антиоксидац�

Издржлив материјал : држачот за чаши е изработен од издржливи пвц композити, добра топлинска изолација,

Вселенски алуминиумски материјал : Избран е вселенски алуминиум со антикорозија и отпорност на оксидац

Црна четка главата со екстра долга, мат нерѓосувачки челик рачка За исправено држење при чистење на тоа�

Пластика Модуларна плочка за палуба за блокирање Вклучување на нелизгачки дренажни подни плочки Усвој�

Женски Бикини Комплети Дводелен Костим За Капење Со Висок Струк V Врат Предни Прилагодливи Ремени За Шп�

Рачна / спортска крпа, 15 х 22 инчи Изработени од 63 проценти полиестер (Микрофибер) / 37 проценти памук (велур

Тие исто така можат да се користат како складирање за држење прибор во кујна или козметика на шалтер за

Пластика Дебела мазна пластика : Симпатичните тегли и капаците се изработени од густа пластика со мазен

ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Рустикалната Колекција на додатоци за бања на ну стил може да се пофали со рачно исту�

и стилски изглед дизајн Издржлив материјал и прекрасен изглед ја прават кутијата Може да се користи во �

Држач за сапун од бар неговиот едноставен и модерен стил на дизајн може совршено да одговара на вашиот с

Ткиво кутија магнетни дизајн, може да биде цврсто споени Веднаш оживејте ја атмосферата на целиот прост

Му дава на корисникот зголемена количина на независност за баријатрични, постари, оневозможени и хенди�

ЛУКСУЗЕН МАТЕРИЈАЛ ОД ВИСОКА КЛАСАшампон и ѕиден диспензер за регенератор, изработен од пластика ЗА СТ�

Вистинската Големина Ги Прави Божиќните Украси СовршениИзработен Од Висококвалитетен е За Деца и Возр�

[За СОПСТВЕНИ КРПИ за ПЛАЖА] Кликнете на копчето "Прилагоди Сега" за да креирате сопствена персонализира

Држач За Фен за коса : Изработен од материјал, решетката е издржлива, лесна тежина, против ' рѓа и не е лес�

Оваа прекрасна кафеава медицина ѕид кабинет е и функционална и убава Дизајниран е со вкрстени стаклени

Изграден од Нерѓосувачки Челик кој обезбедува издржливост и сигурност Дизајн на концизност и складира�

+Димензии : дијаметар На Главата : 8,2 см; дијаметар На Основата : 5,5 см; Висина : 11 см ●Материјал : пченичнат�

СИМПАТИЧЕН ДЕКОР ЗА БАЊА : држачот за тоалетна хартија за декор го прави чувањето резервни ролни за тоал

Овој производ не само што може да се користи како послужавник за кади, туку и како биро за лаптоп, држач з

Вселенски алуминиумски материјал : Избран е вселенски алуминиум со антикорозија и отпорност на оксидац

Сапун за полнење за издавање делови од течност за миење раце, детергент за садови, лосион за шампон или с

Големина : 10,5 (ч) x 7 (г) cm / 4,13 (ч) x 2,75 (г) инчи; Вклучуваат 4 артикли; Материјал : пластика; Печатење : едностра

По рафинирано полирање и цртање на жица, таа не само што има мазна и убава површина, туку исто така игра у

Издржлив материјал : држачот за чаши е изработен од издржливи пвц композити, добра топлинска изолација,

Микрофибер, Корално Руно + Мека Ткаенинакомплетот слатки кујнски крпи Шинова е изработен од богато кора

Четка за тоалет за домаќинство пластична долга рачка двострана задебелена четка за тоалет тоалетна чет

Доломит ДИЗАЈНЕРСКИ УМЕТНИЧКИ ДЕЛА : Уживајте во уникатниот дизајн на овој сапун за бања и диспензерот �

Изработени од полиестерски влакна, влакна со висока јачина, добра еластичност, отпорност на корозија, о�

Метална структура : прскалка за дијамантски дупки е изработен од високо квалитетен 304 не'рѓосувачки чел�

Scroll