алатки и опрема Број на страница 1 Veronaumc.org

Тестер за батерии на батерии од 12 V ➤ Топдон BT200 Автомобилски тестер за батерии работи на сите батерии од

SOH (состојба на здравје); СПЦ (состојба на наплата); Напон; Струја; Рејтинг; Отпор ; Статус на батерија : Доб�

Направени за полуспојници со целосна големина на камиони од Класа 68, вклучувајќи ги Кенворт, Питербилт,

Отстранува фини дефекти на бојата, вклучително и соединенија Мешаниот волна абразивна користи брзо нам

Dent Lifter : Залепете го кревачот додека не се прицврсти, држете ја рачката постепено за да го повлечете заб

Оригинални палта* Метална монтажна глава што се користи на многу палта* машини за менувач на гуми за сте�

【Широка апликација】 Детекторот за истекување на машината за чад е дизајниран за откривање на истекува

Тип : Тестер за батерии на возилото , напон на батеријата : 12 V Тестер на батеријата се користи за почетна

[Точност] Професионално калибриран за да се врати точното читање на точниот притисок на вашата гума Точ�

Тип на вклопување : Универзално вклопување Само за индустриска / професионална употреба Не за продажба �

Овозможува повеќе кабли да бидат прикачени на една точка за заклучување Тело за заклучување на не'рѓосу

Корпорација Вилмар Вурде 1971 година Гегриндет Вилмар Мит Сиц во Рентон Вашингтон Верзиер Грое Ајнзелхен

1 Решавање на проблеми и заштеда на пари : Многу проблеми, дури и оштетување на моторот, може да се должат

【Содржина на пакетот】 И ќе добиете завртки за гумени гуми од 40 парчиња спакувани одделно, 20 мали завртк

Адаптерот овозможува употреба со 1 / 2 "квадратни погони Вградени до последно : 23 парчиња чаша тип на масл�

Име на производот : Вметнување на навој; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Надворешна нишка Дија : 9,85мм /

Вклучува еден клуч на спојката на вентилаторот од 35милиметри на Мерцедес Инженерски за сервисирање на �

Генеричка ставка Сертифицирана алатка Генеричка ставка Сертифицирана алатка Бета алатки го води патот

Тип на производ : Автоматски дел Димензии на пакетот : 50 Тежина на пакет : 10 Земја на потекло : Соединетите

✅ 【Димензии】 Ова вметнување на навој M6 x 1 x15d, долга 9мм, е погодна за околу 7,5 ~ 7,9 mm / 0,3 ~ 0,3 инчи во надвор�

Материјал : Направено од ABS, здрав и издржлив, не е лесен за деформирање, спречувајќи ги табелите да се на�

Проблем за решавање на проблеми со лежиштетоДизајн на метал до метал обезбедува сила и им овозможува на

Директна замена : Произведено во строга согласност со стандардните барања, совршена замена на стари или

【Подобрете ја ефикасноста на работата】 : Струтниот приклучок се користи за проширување на инсталација

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

Употреба : Професионален комплет за отстранувачи на грмушка и инсталатор, дизајниран да го отстрани печ

Тој може да се пее, еднократно, економично и практично Професионален комплет за сунѓер и волнени влошки

【5 дупки за тестирање】 Autool SPT 306 има 5 дупки за тестирање, 1 стандардна дупка за тестирање, 4 тест дупка Мож

Нашиот сензор за диментација на завртката е 8мм, што е подебело од оригиналниот, така што оригиналниот о�

Комплет за алатки вклучува : 1 адаптер за пиштол за заниткување; 2 клучеви; 4 млазници се 3 / 32 ", 1 / 8", 5 / 32 "и 3 /

Scroll