Свеж
3м 5705 подлога за полирање волна, 9 , двострана

3м 5705 подлога за полирање волна, 9 , двострана

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

Отстранува фини дефекти на бојата, вклучително и соединенија Мешаниот волна абразивна користи брзо намалување за ефикасни, ефективни резултати. Еднострани влошки се карактеризираат со прицврстување на кука и јамка за брза промена. 100 проценти волна абразивна обезбедува ефикасност на брзо сечење. Работи со 3М полиња за постојани перформанси на композитни завршувања. Отстранува фини дефекти на бојата, вклучително и соединенија. Мешаниот волна абразивна користи брзо намалување за ефикасни, ефективни резултати. Еднострани влошки се карактеризираат со прицврстување на кука и јамка за брза промена. 100 проценти волна абразивна обезбедува ефикасност на брзо сечење. Работи со 3М полиња за постојани перформанси на композитни завршувања. Влошките за полирање волна од 3 метри ја комбинираат брзата, остар пресек на волна со фино измешани влакна за постигнување висок сјај на композитни површини за време на поправка на автоматско тело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

6 Најчесто користени големини за да ги задоволите сите ваши потреби Овој сет за вежбање битови одговара

Завиткано стебло 5 / 32 ", лепенка 1 3 / 8" (35 x 4 mm) 24 парчиња / кутија За употреба во радијални и пристрасни гуми.

Лесно за работа : Може точно да го измери и примени точниот вртежен момент и да го контролира вртежниот м

Овозможува негативно 3 / 4 до 2 3 / 4 степени на прилагодување Производите за решавање на проблеми со Moog вкл�

Надградено XL Dial : Голем отчитување и високодефиниција Фаренхајт бирање со јадродоказ за заштита на неср

Овој дел за замена за вашиот лаптоп може да се користи како замена за вашиот оригинален дел, ако оригина�

100% сосема нов и висок квалитет Капки со капка третирана со топлина Реверзибилни вилици за влечење од вн�

Ова е комплет за DIY, треба купувачот да го собере Екранот на електрична енергија е да се земе малку напон,

1 Трајно фалсификување на челик : целокупниот третман на топлина, голем вртежен момент, добра цврстина и

Алатката за пролет на сопирачките на камионот го олеснува инсталирањето на прицврстувачката пролет На�

Ладен валани челичен материјал решетката за машина за полирање е направен со ладен валани челик, издрж�

Карактеристики специјално дизајнирани пломби Силна челична конструкција со мала висина на пикап...

【Број на замена OEM】 Заменува за OTC 5053, CTA 5044 и 113000 【Апликација】 Наменета за отстранување и инсталирање н

Име на производот : Вметнување на конец; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Надворешна нишка Дија : 42.67 "; В�

Идеална замена Оваа вакуумска пумпа одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналната пумпа за оп�

Двојна рачка на Дурометар за удобност со ротирачко копче на крајот, дозволувајќи му на алатката да се пр

Pany Податоци за клип со висококвалитетни врати на автомобили】 Трим отстранувачот е добро изработен мет�

OE Број : 70291 G0, 70289 G02 Fitment : За количка за голф за Ezgo TXT Gas and Electric 1994 1995 1996 1997 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2004 2006 2006 2007 2

50% / 100% лумен светлина Светло од бело строб Бела СОС светлина Црвена светлина на Строб (работи како преду�

Погодни за сите лименки R 134 A со 1 / 2 нишки со високо работни перформанси Квалитетен материјал со цврста к

Забелешка : Само персоналот со професионални вештини е дозволено да го користи! Високата сјајност...

Погодно за 20092017 Корола Погодно за матрицата 20092013 година Погодни за 20102017 година Приус Fit за 20122017 PriV...

Име на производот : Вметнување на конец; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Надворешна нишка Дија : 26,3мм / 1

Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и антистатички, совршен за чистење и полирање на аго

13 / 4 инчен надворешен дијаметар Ширина од 5 / 8 инчи 7 / 8 инчен внатрешен дијаметар 13 / 4 инчен надворешен ди�

【Единствениот ергономски дизајн】 работи на внатрешни и надворешни трим, отстранувач на широк раб, отс�

2500 W чист инвертер за напојување на синусен бран : Обезбедува 2500 W континуирана излезна моќност, моќност �

Материјал : 304 Конструкција од не'рѓосувачки челик, антикара и антикорозија, издржлива за употреба Прила

Делува како редовна завртка за присилување кога се навој директно во блокот на влечење Ова е за внатреш�

【Комплетни додатоци】 Нашата алатка за орев на Anbull Rivet е опремена со 12 парчиња заменливи мандери (метрич

1 【Широка примена на комплет за отстранување на заклучување на тркалото】 Овој комплет за отстранување

? Должина на цревото : 210мм / 8 Дијаметар на низата : 7мм / 0,28inch ? Материјал : цевките за проширување на двојни

Дигитален метар за контрола на притисокот на гумите, многу полесно да се работи DC12 V полесен напојување..

Стандарден комплет за поправка на метрички конец M8 X 1,25, под услов должина на вметнување е 11,7мм Погодно е

Дополнителен длабок 3 / 4 "штекер го олабавува завртката на кафезот за да ги отклучите воздушните сопирач

Замена : Нашата 830644 Делуксна рачка може да ги замени Dometic и A&E 8500 и 9000 рачни патио Ергономски рачки наракв�

? 4 заменливи глави на занитки : 4 те заменливи глави за занитки 3 / 32 “(2,4мм), 1 / 8" (3,2мм), 5 / 32 (4мм) и 3 / 16 "(4,8мм) с

Прилагодливо отстранувач на менувачот на лежиштето : прилагодлив и флексибилен за брзини со различна г�

Осигурете се да се исполнат оригиналниот стандард за производство, подобро раздвојување и подобар возд

Сет од 2 кодирани во боја 90 степени Брзи конектори Интерфејсот за спојување се вклопува во портите за се�

За четврт панели, рокери и кој било друг Pinchweld Острини на два рабови што овозможуваат пенетрација помеѓу

Добро заштитувајќи го автомобилот од силно сонце, кисели дожд Тоа е отпорен на топлина и отпорна на свет

Заштитниот багажник за исклучување на батеријата е направен од црвена пластика Продаден како еден пар..

Scroll