хардвер Број на страница 1 Veronaumc.org

Содржина на пакетот Вклучете шарки од задник од не'рѓосувачки челик од 10 парчиња и завртки за монтирање

МАТЕРИЈАЛИ : челик (нерѓосувачки челик и цинк дозволуваат) е примарен градежен материјал Некои основи в�

Антички Месинг Декоративен Капак За Клучалки нашата ексклузивна завршница со антички раце благодатно �

Вметната шарка од 3 / 8 инчи работи само за вметната врата на кујнскиот кабинет; Вградени издржливи и флек

4инчен CC луцит рачки четкан златен месинг акрилен кабинет рачка на копчето за рачка влечење кујнски хар�

Цврсто влечење на хардвер, висококвалитетна бронзена завршница на шампањ Совршен за кабинет, плакарот,

Grohe Starlight Finish за гребнатини и отпорни на опаѓачки површини за цел живот на убавина Скриено прицврстување

Поништи 18 во (457 мм) пешкир бар Завршено Во Четкан Никел Совршено се координира со соодветни хардверски з

Двоен Роб Хук на Мон Хенсли обезбедува чист и вкусен модерен изглед на секоја бања Финишот на хром е отп�

● МатеријалИзработен од издржлив простор алуминиум, има висока завршница, мала тежина и без ' рѓа Погод�

БАРЕЛ ШАРКИ 5ММ КУТИЈА ШАРКИ МАЛА КУТИЈА ШАРКИ МЕСИНГ МАЛИ МЕСИНГ ШАРКИ ЗА ДРВЕНА КУТИЈА МИНИ ШАРКИ ЗА З�

ШТО ИМА ВНАТРЕ : Две ремени за банџи за очила и брави за кабел плус бонус заклучување на кабелот што го пр

Димензии (во инчи) : 6,3 Л х 4,0 В ЗАШТИТЕТЕ СО УДОБНОСТЛЕСЕН, дише и растеглив материјал Направено со 2 слоја

⭕Без Куки : дизајнот без кука на ременот за крцкање се вклопува низ области каде што куките можеби не се

Хардвер на вратите и брави / хардвер за лизгање на вратата Хардвер на вратите и брави / хардвер за лизг�

ШАРКИ НА ВРАТИТЕ СО ТОПЧЕСТИ ЛЕЖИШТА овие висококвалитетни шарки со топчести лежишта се направени од е

Содржина на пакетот : (издржлив во употреба) 6 парчиња х Цилиндар Шарка; Тежина : (најнова технологија) 9g Г�

Стил А, Боја : Тип 1 Пакетот Вклучува : 1 Парче Шарка Овој резервен дел е широко компатибилен за различни м�

Име на производ (издржлив во употреба) : Шарка На Кабинетот;Материјал : Нерѓосувачки (најнова технологиј�

Стил : / ; (издржлив во употреба) Боја : Сребрен Тон; Тежина : 118гр Содржина На Пакетот : беспрекорна 1 х Шарк�

Дизајн : четкана површинска обработка Материјал : 304 нерѓосувачки челик индустриски тежок синџир Задебе

Боја : Големина 1 Самостојни материјали : Обработка на Дрво Сертификација : НИКОЈ Боја : Големина 1 Самост�

Име на производот : Повлечете рачка; Материјал : Метал Вкупна големина : 7 x 2,3 x3.8 "x 0,9" x 1,4 "(L*W*H); базен дијаме

Заклучување на торби : брави со куфери со специјален дизајн и во фино занаетчиство Најдобрата замена за

Тешка шарка на портата Тешкиот квадратни шарки се изработени од железо, црна завршница, трајна, цврстин

Хардвер и брави на вратите Хардвер на вратите и заклучуваат2pcs 4pcs 6pcs гардероба кабинет врата на вратата �

Scroll