Свеж
Алзасбг 10 пакет со бронзени кабинети за шампањ, 3 инчни центри со дупки, извртени златни кабинети, рачки со килив хардвер за ормани и фиоки AL3027TGP

Алзасбг 10 пакет со бронзени кабинети за шампањ, 3 инчни центри со дупки, извртени златни кабинети, рачки со килив хардвер

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 952.00

Цврсто влечење на хардвер, висококвалитетна бронзена завршница на шампањ Совршен за кабинет, плакарот, шкаф, фиока, фустан, врата, гардероба и друг мебел украсен. Севкупна должина : 4,4 "(113мм), центри за дупки : 3" (76мм). Ширина : 0,5 "(14мм), Проекција : 1" (27мм). Вклучени се 2 комплети завртки за монтирање : 1 "завртки и отценети завртки (ако ви требаат пократко, само користете го вашиот пилер за да го намалите дополнителното. , фиока, гардероба, врата, гардероба и друг мебел украсен. Севкупна должина : 4,4 "(113мм), Центри за дупки : 3" (76мм). Ширина : 0,5 "(14мм), Проекција : 1" (27мм). Вклучени завртки за монтирање : 1 "завртки и отценети завртки (ако ви треба пократко, само користете го вашиот пилер за да го отсечете дополнителното.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Повеќенаменски дизајн, не практична закачалка за мијалник, туку и удобен закачалка за други дневни духо

Изработени од најдобрите цврсти месинг и IPE железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки л

【Големина】 Должина : 54мм / 2,13 инчи; ширина : 26мм / 1,02 инч; висина : 30мм / 1,18 инчи; дијаметар на дупката за зав

Ултра издржлив и поцврст од другите : дизајниран да ги издржи најтешките услови и да обезбеди супериорн�

1 【Што можете да добиете】 ♦ Може да добиете еден ролери за апликација за лепак од 180 ml и еден 320 ml Апликат

Практичниот Комплет вклучува се што ви треба за да закачите рамка во едно едноставно пакување Секој ком

Што Ќе Добиете : 8 х центар за кафеави дупки 5 "рачка за кожна фиока, три вида завртки М4 за да изберете, соо�

Al Алуминиумски финиш Алуминиумски материјали, третман на анодизација обезбедуваат одлични перформанс

Име На Производот : Крст Шарка Дијаметар На Дупката за монтирање : 4мм / 0,16"; Растојание На Дупката за Монт�

【Вклучени производи】 Овој сет доаѓа со 1x порта на бравата на бравата, завртки од 4 x, ве молиме проверете

Дијаметар : #9 Должина : 2 инчи Материјал : Месинг Стил На Глава : Рамен (Филипс) Тип : Шарка Завртка Ние акци�

Висококвалитетно масло ја нанесуваат бронзената завршница Центри за дупки : 21 / 2 "(64мм) Целокупната долж�

Име на артикалот : Вградена скриена рачка Материјал : легура на цинк Препорачан стил : Едноставен модере�

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Акрилните компоненти суптилно го нагласуваат овој е

Направено од Арно UPC 785584032578 Број на точки на добавувачот A845024 BRZ Димензија на производот : 24,0 "x 1 Арно е на

✔ Премиум квалитет : Нашата кука за вшмукување чаша е изработена од висококвалитетна ABS пластика, еколо�

Додадете Уметнички Талент на Вашите Врати Елегантниот Дизајн Е Добар Одговара На Вашата Домашна Декора

Метална Бронза ДРЖИ мега РОЛНИ овој самостоен држач за тоалетна хартија е совршено решение за складира

Се користи на гитари за цигари како опашки, или како нормални шарки на повеќето занаетчиски проекти Дој�

Вистински оем замена дел Деловите на алто Шаам обезбедуваат квалитетна опрема, вклучувајќи печки за го�

Шарката за задник обично се користи за вратите на кабинетот €Не е лесно да ' рѓа, Изграден за да трае Тие

Гаранција за бренд Asidrama : Ние го сфаќаме вашето корисничко искуство многу сериозно и ние сме толку сигур

Шарките се изработени Од Висококвалитетен нерѓосувачки челик кој обезбедува издржливост и сигурност Ч

Држи до 3 ролни во резерва, како и 1 ролна на диспензерот Малиот отпечаток гарантира дека се вклопува во м

Изложба Заклучување Должина На Бравата Со Крцкалка : 142мм / 5,59"; бравата се вклопува за 2мм 8мм (0,08" 0,31") де�

Содржина на пакет : (издржлив во употреба) 2 компјутери X тркало од врата; (Најновата технологија) Тежина :

【Она што го добивате】 1 п, катанец во форма на срце со 2 клучеви, сребрена боја Модел во форма на срце, пог

ДОЛГОТРАЈНА И ТЕШКА РАБОТА : Најчесто се користи за спуштање на вратоврската За Мотоцикли, платнени цер�

Вежбајте ги дупките откако ќе ја измерите локацијата на дупките за инсталација Користете чекан за да го

Димензии : 2 1 / 2 "приближно центри; ширина 1 1 / 2" Висока x 4 "; 1 1 / 8" Проекција Оваа чаша влечење со скроена ше�

Мебел користи Тешки шарки Квалитетниот материјал од легура на цинк има високи перформанси и издржливос

легура СЛУЧАЈ бравата користи Усвојување со висока цврстина и легиран материјал, обезбедувајќи издржл�

Премиум квалитет : Рачката на вратата и шарката на портата се изработени од метал, а замрзнатата црна по�

Тежина : 40гр; (издржлив во употреба) Содржина На Пакетот : 100 (+ / 2%)компјутери х Врата (најнова технологија)

платно Повлекување на затворање Само миење на рацете ☀ Транспарентните капаци на ПВЦ обрките се ветров

Спецификации На производот Бренд : Gesiy Производител : Gesiy Тип На Производ : HB101D2 Име На Производ : рака пешк

Материјал : легура Исклучителна шема, класичен, елегантен Материјал за легура на цинк, четкана површина,

Брави со грабли за порти, врати, лизгачки врати, лизгачки врати, бараки, ормани, контејнери и багаж Издрж�

Овој асортиман претставува преодно чувство за нова градба, реновирана просторија за прав или бања во ва

УБАВА и СТИЛСКА изработена е од цврст челик со елегантна завршница која совршено оди во рустикална или

Име на производот : Лизгачка Врата Ролери Во собата; Пакет Содржина : 1 х Лизгачка Врата Ролери Во собата �

Заштедете пари и комплетирајте го изгледот на вашата бања денес со комплетот додатоци За бања Астра 4 па

Поништи Пешкир БАР : мат црна пешкир бар направен со современ дизајн со меки рабови за да обезбеди митро�

Scroll