ткаенина Број на страница 1 Veronaumc.org

● Памучна Ткаенина Од Дрес Во Пејсли Принт ● Материјал : памучен Дрес предиво брои : 140 х 100 ГСМ : 300 € 58 Ин�

ДВОСТРАН КОЖЕН МАТЕРИЈАЛ : висококвалитетна двострана стп кожна ткаенина со јасна текстура на површина

Овие жолти и сиви копчиња имаат стебла на грбот Овие почнуваат да светат светло како некои дијаманти! Ов

ПАКЕТ Од ЕденОгромен Лист За Филц Од Волна Овој лист филц има димензии 36 инчи х 36 инчи...

Задниот дел на лепенката е самолеплив Излупете ја заштитната обвивка по ласерство и нанесете топлина...

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

Шифон Ткаенина : Должина Од 5 Дворови (4,5 Метри) лицето страна на кеси за сјај за усни за церемонија и прие�

ИСПОРАКА : оваа ткаенина ќе биде испорачана во рок од 7 дена по нарачката Начин пред проценетите датуми н

вискоза, спандекс, дрес, плете, ткаенина Овој материјал Од Плетена Ткаенина од Дрес е тенок, лесен и елас�

Одлично за тапацир, постелнина, третмани со прозорци, фрлање перници и проекти од ткаенина Ширина : 54 Инч

Одлично за Кабини, Домови, Домови и Бизниси Ширина : 54 Инчи; Продадени од континуираниот двор вашата нар�

● Памучна Ткаенина Од Дрес Во Отпечаток Од Кошула ● Материјал : памучен Дрес предиво брои : 140 х 100 ГСМ : 300

Дигиталните Печатени ткаенини заштедуваат 65% од електричната енергија наспроти истата мера на ткаенин�

55% Лен, 45% памучна ткаена ткаенина, 10 парчиња х 26 "х 18" тежина на ткаенината : околу 237грама / квадратен мета�

2 Официјално Лиценцирани Кикирики ШИРУМ СВЕТОТ Доо Масти ЧетвртиниКарактеристики СНУПИ, ВУДСТОК, & ЧАРЛ

Ширина : 130 см Декорација : Чипка Тип На Ткаенина : Мрежа Материјал : Полиестер Техника : Везени Ширина : 130 �

Внесете ја количината на дворови што сакате да ги купите во делот количина Ќе ви бидат испратени во едно

Големина : 1 Двор = 145 см широк х 90 см долг (57 "Х 36") * Повеќе дворови ќе бидат исечени на едно парче Ткаенина :

Брокат, Брокат Ткаенина, свила Брокат Ткаенина шиење наметки / јакни / фустани / маса опфаќа мебел...

Вклучува десет листови од волна од 12х18 инчи филцпо еден лист од секоја боја на фотографијата Филц е 2035% м

Текстурата на површината е природна, мазна и нежна, со добра рака и допир Има пластичност, богата тексту�

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Извезен, Еколошки, Мек, Многу нежен и убав , е совршен за Модна Облека , Свад�

Scroll