насловна аудио Број на страница 1 Veronaumc.org

Ф ТИП МАШКИ НА RCA МАШКИ : овој адаптер се користи за претворање На Fтип конектори ВО RCA конектори обратно �

[Широка компатибилност] : Универзален Еднонасочен Адаптер За Напојување Од 8 во 1 5,5 мм x 2,1 мм Адаптација Н

Име на производ : Изолиран Терминал За Стегање;Модел : ФРД2156 Материјал : Метал, Пвц Пластика;Боја : Сина...

Име На Производот : Пин Заглавие; Позиција : 40 Агол на монтирање : Директно;Пински Чекор : 2,54 мм Вкупна Гол�

Име на производ : Tu_k 3n Терминален Блок;Модел : Tu_k 3 N Номинална Вредност : 800 V 32 A;Големина На Жица : 2,5 / 4mm2 Опс

Компатибилен Систем : 4 ПОРТА HD мултимедијален интерфејс прекинувач е многу компатибилен со сите операт

Лесно поминувајте кабли низ ѕид, ѕидната плоча со една четка лесно создава пристап до кабел од кој било �

【?? ??? ???? ?????? ??????4 во 2 НАДВОР HDMI 20 Матрица испрати било кој од 4 влезови на излез 1 и / или излез 2 Видеата на �

Преден Подвижен Механизам со кориснички пријателски модул Инсталација исклучително брзо со предниот м

Име На Производот : Звучник Терминал; Тип : Притисни Тип Позиции : 6; Материјал : Пластика, Метал Боја : Црна

Една Банда Клучен Камен Ѕидна плоча 4 порта одговара на стандардна големина сад со вклучени монтажа зав�

RJ45 клучен камен удар надолу џек, женски на жица, најдобро за инсталација во ѕид во мрежен проект Дојдете

Поврзување на адаптер без алатки Само приклучете еден кабел напред и еден во задниот дел Одговара на ст�

Дук Аудио П1 Предзасилувач е признат од безброј аудиофили ширум светот, сега надградуваме 6 J5 НА ЦЕВКИ ЈА

Име : RCA Конектор Панел Монтирање Шасија Аудио Приклучок Приклучок Преграда со орев лемење чаша Име : RCA К

●TRS 3,5 mm AUX Кабел Qu3Столбови 3,5 mm до 3,5 mm машки до машки помошен аудио кабел, не поддржува Микрофон ●Широко

DB9 Конектор; 8 Контакт Вклучувајќи : Еден DB9 Конектор (Женски) ; Една RJ45 Женка, Пластично тело со 8 Позлатени

ПриклучокИИгра Елегантен Дизајн Од Средината На Векот ProJect Грамофон (33 / 45 / 78 ВРТЕЖИ во МИНУТА) со Алумин�

Надградете Го Вашето Музичко Искуство со ГЛАСОВНО Безжично Стриминг : Споделете Аудио на Повеќе Уреди Т

400ЦД мегачангер со дисплеј на екранот што става информации за дискот на вашиот телевизор Име на уметник�

Адаптерот е дизајниран за менување на насоката ЗА инсталација НА КАБЕЛОТ ATX 6pin / 8 PIN Можете ДА го инстали�

Оваа СПОЈКА СО КЛУЧЕВИ HDMI ви овозможува лесно да додадете HDMI (видео и аудио со висока дефиниција) на која

2 Позлатени Коакс КАБЛОВСКА ТЕЛЕВИЗИЈА ФТип (3 Ghz) и 1 Cat6 етернет декоративни ѕид плоча Без рачни жици, сам�

1, Оваа Пренослива Торба за Носење е специјално прилагодена ЗА Jbl Party Box во Движење звучник и Додаток добр�

Висока Видео Резолуција Панелот за монтирање на аудио приклучокот поминува заеднички резолуции на вид�

4 Контакт Поени 4 Контакт Поени Може да се врати жичен и монтиран во која било стандардна електрична кути

Олеснување на вирусот за дополнителна издржливост Ниска загуба заштитени лепенка кабел Боја кодирана �

Тип На Производ : Електронски Кабел Количина На Пакетот : 1 Димензии на пакетот : 12,192 см (Л) х 7,62 см (В) х 3,555 �

МОДЕЛ : САПЛОЧА8 СОДРЖИНА : Двојна 1 / 4 " TRS Стерео Џек Нерѓосувачки Челик Ѕид Плоча СОСТОЈБА : Нова...

Материјал : Пвц, Метал, Електронски Делови Нето Тежина : 178гр; Содржина На Пакетот : 2 Парчиња x Кабловска Т�

Scroll