Свеж
Комитасуи 8-Во-1 Универзален Конвертор На Адаптер За Напојување со ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА, 5,5 мм х 2,1 Мм Женски Конвертор За Машки Приклучок За Лаптоп, ЦД, МД, Магнетофон, ?

Комитасуи 8-Во-1 Универзален Конвертор На Адаптер За Напојување со ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА, 5,5 мм х 2,1 Мм Женски Конвертор За Машки

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 95.84

[Широка компатибилност] : Универзален Еднонасочен Адаптер За Напојување Од 8 во 1 5,5 мм x 2,1 мм Адаптација На Женски Приклучок Со Лаптоп, МУЛТИМЕДИЈАЛНИ Плеери, Потрошувачка Електроника Компатибилна Со адаптер за лаптоп 1,5-48 V или 1,5 V, 3 V, 4,5 V, 6 V, 8,4 V, 9 V, 10,5 V, 12 V,16,5 V,18 V,19 V,21 V итн адаптер за напојување за цд, д-Р, вокман, Радио, Двд, Таблет, лаптоп итн обезбедете Приклучок За Напојување dc На Dc, исто така компатибилен со Lenovo, Dell, Hp, Asus, acer, toshiba, sony и други лаптопи [ Пренослив и Компактен] : 100% сосема нов производ, Универзален Приклучок за ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА 5, 5х2, 1мм За Приклучок за конектор Лаптоп, Мултимедијални Плеери, Потрошувачка Електроника итн Конектор за Кабел за Напојување, пренослив и компактен за вашата употреба при патување. [Спецификација на производот] : Секој врв на конекторот за напојување може да се приклучи на машки конектор 5, 5х2, 1мм и да го смени конекторот во различна големина. напојувањето може да се справи со сите интерфејси и да го смени конекторот во различна големина(Надворешен * Внатрешен Дијаметар) : О : 6,0 мм х 1,4 мм Б : 6,3 мм х 3,0 Мм С : 5,5 мм х 2,5 Мм Д : 5,5 мм х 2,1 Мм Е : 5,5 мм х 1,7 Мм Ф : 4,8 мм х 1,7 Мм Г : 4,0 мм х 1,7 Мм Ч : 3,5 Мм мм х1,35м, ве молиме одговарајте на буквите а, б, ц, Д, Е, Ф, Г, х на женскиот приклучок и изберете го соодветниот женски приклучок. [Совети] : 8-Во-1 Универзален Еднонасочен Адаптер За Напојување конвертор 5,5 мм х 2,1 Мм Адаптација На Женски Приклучок, Приклучок за напојување : Надворешен Дијаметар -, Внатрешен Дијаметар+, обрнете внимание на поларитетот НА ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА, Не Е Компатибилен лаптоп со посебна големина, ве молиме проверете пред купувањето. [Пакетот вклучува] : 8-Во-1 Универзален Еднонасочен Адаптер За Напојување, 30 дена гаранција за враќање на парите, 12 месеци бесплатна размена. Опис на производот : ● Овој Комитасуи 5,5 мм х 2,1 мм Адаптација На Женски Приклучок Со Лаптоп, Мултимедијални Плеери, Потрошувачка Електроника Компатибилна Со лаптоп 9-24в адаптер или 3В, 4,5 V, 6 V, 8,4 V, 9 V, 10,5 V, 12v итн универзален адаптер, ЗА ЦД, МД, Вокман, радио, преносливо ДВД, таблет компјутер, личен електронски производи, Итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Повеќе за парите со овој Висококвалитетен Производ Нуди врвен квалитет при извонредно заштеда Одличен

2 Една Банда Четка Ѕид Плоча 2 Пакет Нисконапонски Држач За Монтирање Повеќе соодветни завртки...

Име на производ : ПРИКЛУЧОК За Приклучок За Напојување;Тип : 5, 5ммх2, 1мм Приклучок Пин Број : 3 Пин;Тема Диа

8во Засилен Ѕид ЗвучникМеталЦрно Звучник монтиран на ѕид затворен во наклонет преден метален ормар со р

ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ : стерео контролата на јачината на звукот На Ѕидот Се инсталира во разводна кутија,

Име на производ : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА; Тип На Конектор : IEC320 C14 Напојување : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 250В 10А;Терми

Лвлошките го прилагодуваат релативниот волумен на драјверите поврзани со нив со поставување дополните

Олеснување на вирусот за дополнителна издржливост Ниска загуба заштитени лепенка кабел Боја кодирана �

1, ZHOCN оригинален 5pin кабел за воздухопловна моќ КОНЕКТОР GX25 / DF25 / 25 M 2, Номинална струја / напон : 10 A / 250 V, Ра�

Содржина на кутијата : 1 Единица Ѕидна Плоча Со Кат5е + Кат5е + Кат3 Клучни Модули и 2 заврткиТелефон Cat3 PSTN Е�

ЗА АВТОМОБИЛ, МОРСКИ, ХИВ И МОТОЦИКЛДодадете јасност на основниот звучен систем во копно или вода со JVC KS

●Мултифункционален и Практичен Дизајн ● Bluetooth звучник + дигитален будилник + повик без раце + ДИСПЛЕЈ ПР

Име на производот : Скокач Жица; Број : 7пин Тип : Женски На Женски;Теренот : 2,54 мм Игла Големина На Главата

Модул со висока единица со три адаптери НА RCA Вклучува а / В наведени бои : црвенодесно, црнолево, жолтови�

Совршено решение за вклучување на нисконапонски аудио или видео кабли преку ѕидови до Телевизори со ра�

ЛА ВП 1Г ТЕЛ / КАБЕЛ, 312 ДУПКА ГОЛЕМИНА НА СРЕДИНАТА Тип на производ : ЅИДНА ПЛОЧА ЛА ВП 1Г ТЕЛ / КАБЕЛ, 312 ДУП�

3Слот мики Маус тип приклучок Целосно обликуван кабел за напојување на лаптопот Поврзува компјутер со ѕ

1 Влез 9 Излез : Yinker 3x3 HDMI Видео Ѕид Контролер е за 1 HDMI влез и 9 HDMI HD излези Тоа е за прикажување на 1 извор ин�

Ѕид плоча не се вклучени Блескаво, Халоген Прикажаната слика не е точната завршница Lutron s603ph skylark затемну

Име на производот : VGA Машки Конектор Тип : HDR15 15 Пински Машки Димензија : 31 х 13 х 17мм / 1,22 инчи х 0,52 инчи х 0,67

1Погоден за Приклучок За Напојување од 2,1 / 5,5 мм.It корисни и Лесни.Испорачано со мијалник и шестоаголна н�

Исклучителна Изработка банана машки до женски приклучок 2мм до 4мм приклучок сонда адаптер исклучителн

САД 2Пронг Машки (НеПоларизирани) НА IEC 320 C7 Агол (НеПоларизирани) AC Кабел За Напојување, EN 60320 C7 (Слика 8) 2Fron

2 ПОЗИЦИЈА НА ПОЗИЦИИ : 2ПОЗИЦИИ; ГОЛЕМИНА НА ЖИЦА AGG MIN : 22 AWG; ГОЛЕМИНА НА ЖИЦА AWG МАКС : 8 AWG; ПРОВОДНИК ОБЛАС�

Користете за поврзување компјутерскиаудиовидеои телефонски врски на една ѕидна плоча Држи различни му

●TRS 3,5 mm AUX Кабел Qu3Столбови 3,5 mm до 3,5 mm машки до машки помошен аудио кабел, не поддржува Микрофон ●Широко

Висококвалитетни Терминатори Идеален за прекинување на видео сигнал од 75 Оми со конектор од типот ф Уни

Поврзување без алатки, само приклучете еден кабел во предниот дел на секој приклучок и еден во задниот д

Изработен од поликарбонат термопластичен материјал за да обезбеди издржливост, флексибилност и еласти

Име На Производот : Терминален Блок;Модел Бр : KF2 EDG;Одговара За Жица : 2216 AWG Материјал : Метал, Пластика;Ном�

[3 Во 1 Надвор] Прекинувачот може да префрли 3 HD МУЛТИМЕДИЈАЛЕН интерфејс HD сигнали на 1 HD мултимедијален и

Користење на уред за заштита од прекумерна струја, издржлив, цврст и има долг работен век Делот со голем

Кат5е Оценет Т568а и Т568Б боја кодирани жици дијаграм прикажани Работи Со велтрон ЕЗ панч алатка...

Монтажа : Кутија Материјал : Неметални, СТОМАЧНИ Тип : Модул, Ѕидна Плоча, Предната Плоча Монтажа : Кутија

Уживајте во висококвалитетен звук ОД mp3, WMA, LPCM, AAC или FLAC дигитални музички датотеки зачувани НА USB мемори

Конектор : DB15 Pin Машки НА DB15 Pin Машки Веднаш сменете го полот На Конекторот ДПод Големина : 3 х 1,8 х 1,3 см...

1x DB9 машки конектор Само најквалитетните поненти се користат кога Стартек.експертскиот производствен т

Вкупен дијаметар : 38мм Вкупна должина : 64мм должина На алуминиумски штит : 37мм Вкупна должина на вратило :

Тешки 24 порта лепенка панел поддржува Етернет, направен За Мачка 6 каблирање, но наназад компатибилен Со

Оваа СПОЈКА СО КЛУЧЕВИ HDMI ви овозможува лесно да додадете HDMI (видео и аудио со висока дефиниција) на која

8диригент џек со двојна боја кодирани етикети ЗА ДВЕТЕ T568 A И T568 B жици модели Контактите со пролетна жица

Цена За : Секоја Ставка : Поврзување На Коаксијален Конектор : ФТип Машки Hz : 0 до 1 GHz Боја : Метод На Инстал�

Овој Продолжен Кабел за Напојување 3ft Е Целосно Сертифициран Од UL Кој Ги Исполнува Најбезбедните Станда

6ft Сосема Нов Max LLTo Висококвалитетен 6 Стапки НеПоларизиран КАБЕЛ За Напојување Со НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА Со

Содржина на кутијата : 1 Единица Ѕидна Плоча со 3x XLR Микрофон Звучник Звучник Порта Клучни Модули и 2 завр�

Scroll