визија Број на страница 1 Veronaumc.org

Увезени Пластична рамка Не поларизирани Мост : 15 милиметри АРМ : 13,5 сантиметри ✿ Носете ги околните очил

Увезени Рамка за поликарбонат Поликарбонат леќи УВ облога за облога за заштита Ширина на леќи : 70 мм, мос

Метална рамка Ширина на објективот : 1 инчи Лесен, стилски и компактен Достапни во и оптички квалитет пра

Силикон Нема затворање затворање Машинско Перење Имаме 7 типа на зафат за уши за избор, со светла боја Ме

Увезени Поликарбонатна леќа НеПоларизирани Ув Заштита слој слој Ширина на објективот : 48 милиметри Вис�

进口 【●ПОЕФИКАСНО АНТИ СИНО СВЕТЛОДодадете висок ефикасен фактор на сина светлина и нанесете ја профес

Пластична рамка Не поларизирани Ширина на леќи : 52 милиметри Висина на леќи : 41 милиметри Мост : 18 милимет

Кауло Комплет За Замена На Храмот Чорапи За Уши и Влошки За Нос Компатибилни со Стаклени Рамки ЗА Очила �

Пластична рамка неполаризирани Ширина на објективот : 51 милиметри Висина на објективот : 42 милиметри...

●КУПЕТЕ 1 ДОБИЈТЕ 11 ПАКУВАЊА : овој комплет доаѓа во 7 пакувања очила за читање без обрач +1,50 И 4 пакувања �

Метална рамка ●КУПЕТЕ 1 ЗЕМЕТЕ 6 ПАКУВАЊА : овој комплет доаѓа во 3 пакувања метални очила за читање со 1,25

Пластична рамка фотохроматска леќа неполаризирани Ширина на објективот : 58 милиметри Висина на објекти

Меки крпи од леќи со микрофибер, отпечатени од едната страна Лесен и преносен за да можете без напор да г

TR90 рамка Ширина на објективот : 54 милиметри Мост : 25 милиметри Рака : 21 сантиметри ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГИ ЗЛОУПО

Јачина : 5,50 (минус моќност за гледање растојание) Боја На Рамка : Црна Дизајн На рамка Со Американски Клас

„+“ Средна : Farsighted / Hyperopia / Sagnifier / Презбиопични очила "" значи : блиски / кратки видови / миопија / минус очи�

Увезени Рамка за поликарбонат Не поларизирани Облога за обложување против магла Ширина на леќи : 51 мили�

Производот е здрав и практичен Производителите строго избираат материјали, висок квалитет Директно сн�

Рамки за очила без рамки го користат нивниот минималистички шарм и рационализиран дизајн за да ги истак

进口 €●Заштитете Ги Очите Од Синиот Зрак Q K Kenzhou Очилата за Читање се направени со повеќеслојна заштитна

Увезени Пластична рамка Не поларизирани Подлога за обложување отпорна на гребење Ширина на леќи : 2,05 ин�

Пластична рамка Ширина на објективот : 2,17 инчи Висина на објективот : 1,06 инчи Мост : 0,51 инчи Рака : 5,31 инчи.

Блокирање на сина светлинаСината светлина од електрониката може да ги напрега очите, да предизвика гла�

Решетка за читање во боја, креативна книга што стои антимиопија преклопување преносен артефакт за чита�

Метална рамка Композитни леќи За блокирање на сина светлина Ширина на леќи : 48 милиметри Висина на леќи :

Ytdbns cateye рамка за читање очила Анти штетни сини светло и анти УВ зраци, нашите читатели ги штитат сите ден

Микрофибер Она што го добивате : 12 парчиња преголеми крпи за чистење на микрофибер се вклучени во пакето

Однапред формула Отстранува депозити Не користете го овој раствор ако пациентот е алергичен на некоја �

Не го оставајте домот без очила повторно со новиот плоштад Дидински Мет и неговиот ултра компактен диз�

Овој поларизиран клип на очила за сонце со поларизирана леќа ја зголемува визуелната јасност додека ги

Увезени Пластична рамка Композитни леќи Не поларизирани Ширина на леќи : 60 милиметри Висина на леќи : 45 м

Scroll