Свеж
Очила за читање на Teraise за жени 4 парчиња читатели на сина светлина против очите на околните очила за очила, рамка за модна лесна категорија

Очила за читање на Teraise за жени 4 парчиња читатели на сина светлина против очите на околните очила за очила, рамка за модна лесна

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 811.20

Увезени Пластична рамка. Не поларизирани. Мост : 15 милиметри. АРМ : 13,5 сантиметри. ✿ Носете ги околните очила, тие се стилски, удобни и шармантни. ✿HD леќи-леќите на овие очила за читање се изработени од смола, со повеќеслојна обвивка за подобрување на визуелната јасност, висока трансмисија на светлина, вистинска реставрација на бојата со минимална хроматска аберација, мек вид и сите овие квалитети ќе го направат читањето тоа Многу позабавно и лесно. Пролетните шарки со квалитетен квалитет-тесно твитани пролетни шарки се поврзани со храмовите и непречено се полираат, така што косата нема да се фати во нив и може да се наведнува 150 степени за да одговара на обликот на сите. Тие исто така се засилени за зголемена издржливост. ✿ultra-светло-овие очила за безбедност за читање тежат само 12g, или еквивалентни на три парчиња хартија А4. Тие се толку лесни што нема да почувствувате никаков притисок на мостот на носот за да можете да имате убаво време да читате удобно. - Ново надградено - Забележавме дека многу други слични очила за читатели добија негативни коментари заради лош квалитет, кревки рамки, скршени шарки, итн., Така што ги надградувавме и подобрувавме нашите производи преку строга контрола на квалитетот за да се осигура дека секој пар е беспрекорен. Iubубезно за секое лице - голема, квадратна рамка ги истакнува вашите карактеристики, зрачи со доверба и ве прави во центарот на вниманието. ✿ Прочитајте го секој Tinme, на кое било место - пакет од четири пара за да можете да ставите еден до вашиот кревет, на вашата канцелариска маса, во вашата студија и ранецот, па без оглед каде сте - на работа, дома или патување - можете да уживате во јасно визија во секое време. ✿Версал - Комбинацијата на ретро и модерни стилови, со гроздобер голема рамка украсена со трендовски метални навртки. Две бои за избор, дозволувајќи ви да ги вклучите како што сакате. ✿ Услуги за клиенти - Ако имате какви било прашања или треба да има какви било проблеми со нашите производи, ве молиме контактирајте не во кое било време и ние ќе одговориме во рок од 24 часа со задоволително решение. ✿е добиете очила за читање*4, кутија за складирање на очила*4, висококвалитетна крпа за чистење*2, шрафцигер со повеќе функции*2, нашата 18-месечна гаранција без загриженост и пријателска услуга за клиенти. Пластична рамка. Не поларизирани. Мост : 15 милиметри. АРМ : 13,5 сантиметри. ✿ Носете ги околните очила, тие се стилски, удобни и шармантни. ✿HD леќи-леќите на овие очила за читање се изработени од смола, со повеќеслојна обвивка за подобрување на визуелната јасност, висока трансмисија на светлина, вистинска реставрација на бојата со минимална хроматска аберација, мек вид и сите овие квалитети ќе го направат читањето тоа Многу позабавно и лесно. Пролетните шарки со квалитетен квалитет-тесно твитани пролетни шарки се поврзани со храмовите и непречено се полираат, така што косата нема да се фати во нив и може да се наведнува 150 степени за да одговара на обликот на сите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

●Класични тркалезни читатели€Презбиопични очила за читање со класична тркалезна рамка,очилата за чит

●КУПЕТЕ 1 НАБАВЕТЕ 10 ПАКУВАЊА q : овој комплет доаѓа во 3 пакувања очила за читање со половина раб со 2,25 и 7

Увезени Рамка од не'рѓосувачки челик Не поларизирани Антирефлексивна обвивка за обложување Ширина на л

Пластика ВКЛУЧЕНА КРПА ЗА КУЌИШТЕ И ЛЕЌИ : Секој пар ПОЛАРОИДНИ очила за сонце доаѓаат со футрола и крпа

Пластична рамка Ширина на објективот : 5 сантиметри Тие се бифокални очила за читање Титаниум супер лесн

Вклучени во унисекс бои и форми, овие правоаголни рамки се преклопуваат за издржливост и лесна преносли

Антимастило за чистење на стакло за очи за очила за очила и очила за сонце Над 200 апликации по крпа...

Пластична рамка Ширина на објективот : 28 милиметри исклучително вредна понуда : 4 пара унисекс очила за ч

Увезени Пластична рамка Ширина на објективот : 1,9 инчи Моден Дизајн : Очилата ЗА Читање МОДФАНС се базира

ВРЕДНОСТ : 12 Пара иста јачина на зголемување, мат црни очила за читање со правоаголна рамка со стилски ма

СИНА СВЕТЛИНА БЛОКИРАЊЕ ЛЕЌИ Без разлика дали станува збор за вашиот компјутер на работа, тв дома, па ду�

Пластична рамка Ултра Виолетова Заштита слој слој Ширина на објективот : 48 милиметри Висина на објектив

Големина за рачно мерење, може да има грешка од 0 до 1 см, припаѓа на нормалниот феномен Поради разликата �

Произведено Во Кина Ултра Виолетова Заштита слој слој Ширина на објективот : 49 милиметри...

Меки крпи за леќи од микрофибер отпечатени од едната страна Лесен и пренослив за да можете без напор да �

Увезени Пластична рамка Слој Отпорен на гребење Ширина на објективот : 53 милиметри Висина на објективот

Увезени Поликарбонат рамка Слој Отпорен на гребење Ширина на објективот : 2,05 инчи Висина на објективот :

Увезени Пластична рамка Поликарбонат леќи Не поларизирани Ширина на леќи : 52 милиметри ? Интензитет на з

Увезени Пластична рамка Не поларизирани Ширина на леќи : 52 милиметри Висина на леќи : 40 милиметри...

Увезени Пластична рамка Неполаризирани Ширина на објективот : 59 милиметри Ширина на мостот : 22мм...

??СИЛИКОНСКИ СТАКЛЕНИ УШНИ ВЛОШКИ Овие перничиња за уши за очила може лесно да се инсталираат и отстрана

Увезени Пластична рамка Поликарбонатна леќа Ширина на објективот : 52 милиметри Висина на објективот : 40

Објективот беше изработен од целосно проѕирна основа, без додавање на пигмент, притоа одржувајќи висок�

НЕСПОРЕДЛИВИ ПЕРФОРМАНСИ : Внимателно изработени Од густ Јапонски микрофибер, нашите крпи за чистење м�

●Висококвалитетен силиконски материјал q : влошките за нос Од Очила се направени од ултра мек, ултра фле

не поларизирани Очилата за читање на Mightline R406 се изградени со ултрапремиум рамки за очила за очила, и пат

ОКУЛАР, бренд на професионални, достапни очила за читање Добијте уникатни очила за читање од ОКУЛАРОТ и

СИНА СВЕТЛИНА ОЧИЛА ЗА ДЕЦА : НАШИТЕ lol изненадување девојки сините очила за блокирање на светлината се �

Увезени Пластична рамка Ширина на објективот : 2 инчи Материјал : Изработен со врвен компјутер и НАИЗМЕН�

Големина на производотШирина На Објективот : 50мм / 1,96", Висина На Објективот : 42мм / 1,65", Мост : 21мм / 0,82", Дол�

Заштитни Очила со странични Штитови дизајн На Странични штитови, подобрен ефект на заштита, совршено г�

ДИМЕНЗИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕМатеријал За Рамка : ТР90 и Метал, ширина На Објективот : 2"(51мм), ширина На Рамката

Кутија Комплет За Патување Со Контактни Леќи : секоја кутија за патување со контактни леќи содржи кутиј�

Eyekepper, бренд на професионални, достапни очила за читање Добијте уникатни читатели од Eyekepper и уживајте во

Увезени Пластична рамка Висока Енергија Видливи слој слој Ширина на објективот : 50 милиметри Мост : 20 ми�

进口 неполаризирани Ултра Виолетова Заштита слој слој Ширина на објективот : 55 милиметри Мост : 17 милимет

Увезени Пластична рамка Не поларизирани Ширина на леќи : 47 милиметри АРМ : 125 милиметри Флекс очила за де�

Увезени Рамка за поликарбонат Поликарбонат леќи не поларизирани Официјално лиценциран NFL производ...

【Висок квалитет】 Самолепливи влошки за носот е изработено од мека пена која е многу удобна и лесна за н

Scroll