вежба и фитнес Број на страница 1 Veronaumc.org

Објавите за отпор за жени кои се користат за обука на задникот, мускулите на бутовите и телето, како и ра�

Одговара на повеќето душеци со големина : Специјално дизајнирани за носење јога мат и пилатес мат, корис

Оксфордски крпи Димензии : Две големини се достапни Голем : 34 "L x 6,7" дијаметар; Мал21 "L x 6,3" дијаметар Довол�

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

Подобрете ја вашата флексибилност и намалете ја болката : Shogun Sports јога тркалото е дизајнирано да ви помо

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

Лесна и преноснадури и со висококвалитетна структура што не се лизга од пена, овој спортски душек е сè у�

Тегови на леано железо : висок квалитет, издржлив и силен, направен од цврсто леано железо, дизајниран да

Цврст материјал : Тешка метална рамка, распрскувана база против еверзија, што обезбедува стабилност и и�

Издржлив и удобен Со користење на силна температура, можете да постигнете високо ниво на поддршка и ста�

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Овој дизајн на глувци во форма на раце во форма на раце, ви овозможува малку да ја зафатите тежината, без

Дел # : 1000404281 Како да купите Делови за замена на опрема за вежбање : Пронајдете го името и моделот на вашио

Полимер и спандекс Повлекување на затворање Само миење на рацете Најновиот полимер материјал, придонес

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Преголема обука Зголемете ја брзината на полетување Направено во САД! Трагајќи се како добрите...

【Паметна пондерирана вежба за вежбање】 Паметниот пондериран облик на вклопување е изработен од тврда

▲ Изработено од висококвалитетен челик, црна прашок, со долготрајни перформанси и издржливост и нема д�

Групите за отпорност на удирање се одлични за удирање и други вежби за кои е потребно проширување на рац

9 V ACDC Адаптер за напојување на електрична енергија компатибилно со велосипедите за вежбање на Schwinn Fitness �

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Бренд на производи за обука на Strechcordz, САД направени повеќе од 30 години Основна алатка за обука на отпор �

Памук, латекс 【2022 година надградени ленти за отпор】Најдобрите опсези за отпорност на вежбање се соврш�

XN8 Sports Sports 6 Inches Подигање на тежината на кожата е најдобриот начин за негување и заштита на грбот и 'рбето�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Одлично за кревање тегови дома, одлично за секој што работи во дневната соба, спалната соба или простори

Направено од полиестерско влакно, мека и дише, добра еластичност, лесна за истегнување, без деформација,

➤ 【Здраво】 : Почитувани пријатели, производите во нашата продавница се сите квалитетни облека, а произ

Scroll