Свеж
Shogun Sports Back Circle. Пакет од 3 јога тркало за олеснување на болката во грбот и ослободување на миофасција. Совршено за истегнување, подобрување на флексибилноста и подви

Shogun Sports Back Circle. Пакет од 3 јога тркало за олеснување на болката во грбот и ослободување на миофасција. Совршено за истегнување,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

Подобрете ја вашата флексибилност и намалете ја болката : Shogun Sports јога -тркалото е дизајнирано да ви помогне да ја подобрите вашата флексибилност и да ви помогне да ги истегнете колковите, абдоменот, градите и грбот Willе го масира 'рбетот на безбеден, но длабок начин. Ставете го помеѓу лопатките на рамото и испружете се за да ја ослободите напнатоста и да го отворите грбот. Не само што јога тркалото го отвора грбот, туку ја подобрува и вашата флексибилност. Цврсто ги тестираме сите наши производи и спроведуваме 100% инспекции на КК за да се осигураме дека ќе ги извршат очекувањата. Како и да е, во случај да не сте задоволни од вашата набавка, ние нудиме 60 дена политика за враќање и 1 година гаранција против какви било дефекти во производството.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

100% памук Само миење на рацете Може да се носи со рака или над рамото Должина на рачката 67 см Димензии 38 x 42

100% полиестер Затворање на копчињата Поло кошула за мажи Поло кошула за мажи Атлетска поло маица за мажи

100% полиестер Направени во САД или увезени Врвовите за бикини за халтер за жени Рамно затворање на цврст�

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

Договори за премиерот Ден денес 2023 година Повлечете го затворањето Симпатични секси летни врвови цветн

Фукс кожни хеланки за жени 【Внимание】 Препорачајте 12 големина нагоре, проверете ја табелата со големи�

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

Големина : Големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 ин Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу пр

Одговара на повеќето душеци со големина : Специјално дизајнирани за носење јога мат и пилатес мат, корис

Добра функција : Подобрување на флексибилноста на нозете, рамнотежа и опсег на движење во положба на тел

Поставениот ремен за обука главно вклучува појас, појас на половината, ремен на отпор од 50 lb, рачка; а рем

Тежини на глуждот / зглобот : Со вклучена торба за носење со врвна фитнес опрема Бренд Нордично кревање

Фитнес алатка Нашите еластични опсези за вежбање служат долго време и обезбедуваат максимален отпор Си

Екопријателски TPE материјал : Мат со јога се прави со SGS сертифициран материјал за TPE Ги неутрализира пре�

Ден на премиерот 2022 година се занимава Мажи маица маички пакувања мажи маичари графички мажи маичка маи

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Мал и удобен, лесен за носење и удобен транспорт, исклучителна изработка, без гребење за вашата кожа Све�

95% полиестер, 5% спандекс Договори за молња од денешната работа за Ноќта на вештерките носии за жени Деко�

Постојат многу придобивки за правење влечење и брадавици со нашата лента за влечење на вратата : Зајакн�

Повлечете ја лентата за вратата : Планирајте го вашиот режим на вежбање во домот со железни салата Повле

? Високо квалитетен материјал : Избегнувајте повреди и заштитете ги рацете, вратот и 'рбетот со поддржув�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Име на производот : Обука за ABS / прашка Материјал : Висока јачина најлон Оксфорд крпа Може да носи тежин�

Издржлив и удобен Со користење на силна температура, можете да постигнете високо ниво на поддршка и ста�

Молчи и мазно вежбање за вежбање Не се грижи за да се жалат од соседите Comm Комплетирајте ја рутината за в

◆ 【Дајте си повеќе простор】 силна и цврста лента за истегнување со 10 индивидуални јамки Секоја јамка �

Вистинска кожа Направени во САД или увезени Затворање на привремено Влажно избришете го чисто Ниска це�

【Супер разноврсен за домашна салата】 Нашиот олимписки хексадецимален бар е совршена опрема за фитнес

Да се ​​носи и поудобно за употреба ★ 【Удобна рачка】 : Рачката на баровите за притискање е изработена

Јога Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вод

Карактеристика : Направено од најлон високо еластично предиво и предиво од латекс, има добро чувство на

Премиум лента за напојување Капацитет од 1000 lb Спиралниот финиш на ракав ќе ги држи плочите и јаките безб

Band Assist Red up up Assist (1535 bs) : Низок отпор за загревање, истегнување и обука на јачина на светлина Совршено за о�

Материјал : полиестер Повлечете го затворањето Материјал за миење на машината : Направено од 94% полиесте

Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вода Направено од %100 висококвали�

За разлика од традиционалната опрема за печат на тешки клупи, опсегот на отпор е супер лесен, компактен,

Одлично за зголемување на вештините : Совршен за градење брзина и агилност на стапалото Живописни бои, к

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Scroll