суровини Број на страница 1 Veronaumc.org

Големина : 2" (50мм) Ширина, 16,4 стапки (5м) Должина, 26 Мерач (0,016" Дебелина) Материјал : 1060 чистиот алуминиум им�

C954 Алуминиум Бронза Круг Прачка500 (11 / 2 инчи) Должина : 5 инчи Темперамент : М07 Заврши : Фрлија...

Материјал : H59 месинг ред, боја : злато Мазна површина, ниска содржина на кислород Висока чистота, добра о�

[Спецификации на предметите] Дурометар : 70а, текстура : мазна, дебелина : 1,5мм, ширина : 4 ", должина : 36", Мате�

Проширената табла за пена во ПВЦ е лесен, цврст ПВЦ лист Одлична отпорност на влијание, многу ниска апсо�

[Спецификации на предметите] Материјал : ацетал хомополимер, боја : бела, јасност : непроaирна, дебелина : 1

100% јаглеродни влакна Должина : 500мм Надворешен Дијаметар : 6мм Внатрешен Дијаметар : 5мм Пакетот Вклучува

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

?Ќе ви се допадне колку е издржливо од моментот кога ќе го лизнете Тој е разноврсен, удобен и ултра секој�

КАРАКТЕРИСТИКИ НА МАТЕРИЈАЛОТ : температура на топла обработка 750~830€; температура на жарење 520~650€, темп

Материјал и Големина : Изработени од висококвалитетна месинг фина жица 1 Пакување, 40 "х 4" (100 х 10см), 80 мреж�

100% Сосема нов и висок квалитетБакарна чистота : 99,9%.Чист Лист Од Бакарна Фолија, Сам Рачно изработен мате

Облик : Бар; Материјал : HDPE; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 / 8 "; толеранција на дебе�

Добро во заварувањето и маснотијата Димензии : 200мм x 1000мм x 0,2мм / 0,3мм Главно се користат за производство

Акрилна Дауел Ширина 1,50 "(38мм) Должина 24" (610мм) Акрилната шипка може да варира не повеќе од 1 / 32 '' Овој спис

Направено од месинг материјал, кој има добри механички својства и добра обработливост што може да издрж

【Добар дизајн】 310mm x 12mm / 121 / 4 "x 15 / 32" Акрилна чиста шипка употреба за архитектонски модел што прави DIY 【Д�

Материјал : Гаролит Г10 / ФР4; Оценка : стандард; Тип на поддршка : обична; Облик : Бар Дебелина : 11 / 2 "; толера�

Големина : 200x300mm, боја : црна, дебелина : 12мм Стандарден или нестандарден : стандард Облик : рамен заптивка.

Висок квалитет : Цврст гумен лист од комерцијално одделение Тој е цврст црна и мазна од обете страни со о

Облик : лист; Материјал : Неопрена; Оценка : стандард; Дурометар : 40А; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебе�

Облик : лента; Материјал : Неопрена; Одделение : Ултра сила; Дурометар : 50А; Тип на поддршка : Акрилно лепил�

Висок квалитет : Бутил гума е црна во боја со мазна завршница од двете страни Издржливост : Овој материја

Пријателски за измислица (лесен за сечење, вежбање, рута и свиоци) Сјајна и сјајна површина Водоотпорен �

Големина A002 "x 2" x 2 "(20 компјутер.002" x 2 "x 2" (20 компјутер Споредете го Маудлин и нема да најдете друг производ

Добар во електрична спроводливост, топлинска спроводливост, отпорност на корозија и други својства на �

Висок квалитет : BunaN / нитрилна комерцијална оценка гума е црна во боја со мазна завршница од двете стран�

Облик : Бар; Материјал : UHMW полиетилен; Оценка : стандард; Тип на поддршка : Акрилно лепило Дебелина : 1 / 4 "; �

Одлична електрична изолација, многу лесна во тежина Одлична временска отпорност : прилагодливоста на п�

Форма : ролна; Материјал : Неопрена; Одделение : храна; Дурометар : 60А; Тип на поддршка : обична Дебелина : 1 /

Тежина : 0,17lb Димензии на производот : 3,00 x 1,00 x 1,00 инчи Состојба : Користено како ново Тежина : 0,17lb Димензии

Scroll