прицврстувачи Број на страница 1 Veronaumc.org

Име на производот : завртка за крилја; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 31g; Содржина на пакет : за

Големина : M5x10mm (2 парчиња) Е прилагодено : да Број на модел : ZXNCSFSHWR8927 R384 YTEUDHFIWEJ38 RYWEHFIWJDIUW8 EY72 TRWEJGEJT84 YTR4 HGJEHR...

Боја : Комбинација три Димензии : М2*3 Стил на глава : рамен Пакет : 200299pcs Стил на возење : Филипс Боја : Комби

Висок квалитет : завртки за ореви од барел изработени од добар квалитет јаглероден челик, тврд и здрав, о

Дијаметар на низата : M8x70mm (4 парчиња) Материјал : Јаглероден челик Е прилагодено : да Број на модел : М10...

Кликнете на кој било список за да добиете повеќе информации за овие два производи Одлични перформанси :

Број на модел : QWF9273812 Y398 Y Снабдување со DIY : обработка на дрво Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копн�

Power Fast II : The Chipboard Screw Fischer PowerFast II може да се обработи брзо и флексибилно Благодарение на врвот на заврткат

Материјал : Не'рѓосувачки челик Број на модел : PQX098 Тип : ореви на крилјата Снабдување со DIY : Електрични...

Погледнете ги спецификациите во табелата подолу за целосни детали Ако имате какви било прашања или сом�

Големина : M35, должина : 16мм (50 парчиња) Стил на возење : Филипс Материјал : Јаглероден челик Тип на завртка

Снабдување со DIY : Електрични Стил на возење : Надворешен хексадецимален Тип на завртка : завртки за маши�

Пан плоштад вдлабнатини A Завртки за самостојност Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случај е зац�

Средни сидра со средна должност Се користи во бетон, блок, тула и камен Инсталација на доказ за Тампер...

【???????? ???????? Кајак добро ореви M4 M5 M6 добро асортиман на орев со добра отпорност на 'рѓа и отпорност на коро

✅material : Комбинацијата на завртката на капакот на капакот на главата на штекерот е изработена од јаглеро

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

Големина на погонот Внатрешна длабочина на низата Брод од Соединетите држави Прочитајте го описот подо

Големина : 8x95mm Пакетот вклучува : 500 парчиња рекламирање Декоративни нокти | 100% сосема нови и високи плаш�

Големина : M5x6mm Материјал : Челик од легура Стил на глава : Ништо Број на модел : e1ity34yheiryhyr38teuihe78y8rywuru2reti4rerh3rywe

Големина : Погледнете ја сликата ЦП хромиран месинг Количина на пакувања : 10 комплети Големина : Погледн�

Име на производот : орев од пеперутка; Содржина на пакет : 5 парчиња x орев од пеперутка Главна боја : сребр

Dimention Димензија на производот】 Капа Дијаметар : 19мм / 0,75 “; Вкупна висина : 30мм / 1 【Широк спектар на аплик

Димензии : 3 / 4 "Дијаметар на главата × 5 / 8" должина МАТЕРИЈАЛ : Овие силни тапацири се изработени од челик

Тие имаат изведба на голема цврстина и добра цврстина, што го прават комплетот поцврст и издржлив соод�

Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани да поминат низ дупка или орев што е п

Погонски завртки тркалезна глава Произведено до ASME B18 Случај е зацврстен на Роквел Ц45 мин (Основна цврст

Scroll