Свеж
Завртки 304 шалтерски завртки за главата, ореви, дихтунзи, завртки за вкрстена глава, DIY кутии M2M3M4M5M6 -

Завртки 304 шалтерски завртки за главата, ореви, дихтунзи, завртки за вкрстена глава, DIY кутии M2M3M4M5M6 -

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 305.60

Боја : Комбинација три Димензии : М2*3. Стил на глава : рамен. Пакет : 200-299pcs. Стил на возење : Филипс. Боја : Комбинација три. Димензии : М2*3. Стил на глава : рамен. Пакет : 200-299pcs. Стил на возење : Филипс. Спецификации на предметите : Димензии : M2*3 Head Style : Flat Package : 200-299 PCSDrive Стил : Филипсматеријал : Не'рѓосувачки челик Прилагодено : Дадиј материјал : Дрв обработка на модел Број : ЛСВЕРСКИ ВИДОВ : Рамна завртка за крст на главата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Дијаметар на низата : 3 / 8 "; Должина на низата : 1"; Тип на нишка : 16 TPI Хекс завртките можат широко да се кори�

Големина : M10x50mm Е прилагодено : да Број на модел : fafgyuiotiujyumnjkgjkcequiw Пакет : Под 50 парчиња Материјал : Јаглеро�

Стил на погон : штекер Големина на погонот : 3 / 8 " Бродот од Соединетите Држави Ве молиме, прочитајте го оп

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

Име на производот : завртка за крилја; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 26g; Содржина на пакет : за

Машински завртки со погон на Филпс Прицврстувач за исправено тресење со надворешни навои дизајнирани д

Големина : злато, должина : Внатрешен дијаметар20мм Материјал : Алуминиум Стил на глава : круг...

Рамен квадратен вдлабнување Завртки за само дупчење Произведено за SAE J78 спецификации Случајот зацврст�

Име на производот : завртка за проширување на поправка на автомобили; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик �

Внатре во дијаметар : 3 мм; Тема на темата : 0,5 мм; Заврши : Обична завршница Не'рѓосувачките ореви се 100% не'�

Тематема : 1024 Должина : 5 / 16 инчи Тематема : 1024 Должина : 5 / 16 инчи Завртките за поставување на точката на ча

Големина : m25 (OD 4mm), должина : 4мм (50 парчиња), боја : иако држете Е прилагодено : да Број на модел : M3 M4 M5 M6...

CN, големина : 6mmx60mm Стил на возење : Ништо Стил на глава : Ништо Материјал : Не'рѓосувачки челик Е прилагоде�

Големина на конецот : M5 / 02 "; Име на производот : Клучен орев Материјал : месинг; тежина : 234g Содржина на па

Стил на глава : хексадецимална глава; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Содржина на пакет : завртки од 20 x

Големина : друга, должина : друга, боја : црна Пакетот вклучува : 340 x завртки Само горенаведената содржина

Големина : M5x20mm (5 парчиња) Тип на завртка : завртки за машина Стил на возење : Слоутиран Материјал : пласти�

Големина на низата : M3 / 012 "(DIA); Име на производот : Hex заклучување на орев Материјал : 304 не'рѓосувачки чели�

Завртки за покриви со квадратни ореви, цинк позлатени Двојно склопена завртка за покривање на главата к

Fillister Phillips Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик Fillister Phillips Машин�

Големина на конецот : M5 / 02 "; Име на производот : Клучен орев Материјал : месинг; тежина : 443g...

Челикот често се користи во апликации каде јачината е примарно разгледување Позлата со цинк се спротив�

Материјал : Јаглероден челик Е прилагодено : да Снабдување со DIY : Водовод Потекло : Кина на копното...

Големина : 5 / 8 инчи x 4 инчи Тешка завртка од дрво со 6 еднострани хексадецимални завртки...

Големина : М2, должина : 12мм Стил на погон : Хекс штекер Пакет : Под 50 парчиња Стил на глава : рамен Е прилаго

98 ПЦС приклучоци Поставете завртка за завртки 7 / 1614 x 2 чаша точка Добивате 98 парчиња по една нарачка Потр

Е прилагодено : да Снабдувања на DIY : Метал Број на модел : М425 Материјал : челик со црна боја Пакет : Пласти�

Големина на низата : M4 / 0,16 “(женскиДиаметар); Име на производ : Организа за капаче Материјал : најлон (4,8 о�

Овие завртки се направени од 100% 304 не'рѓосувачки стети имаат супериорна корозија, отпорност на 'рѓа и изв

Тан Филипс типАБ Завртки за само прислушување Тестирани и овластени за воени стандарди Позлатен челиче

Големина : Бр CP Chrome позлатен челик Завршена завршна завртка за завршна обврзница Количина на пакувања : 1

Големина : M3x20mm Е прилагодено : да Број на модел : SXJQWU90 PQLDQWPDOPLQ; DOLA; SDASDQWD Пакет : Под 50 парчиња Материјал : пла

【Лесно за носење】 Овој асортиман на завртки има компактна големина и мала тежина, со што носењето е пол

Големина на конецот : M5 / 02 "; Име на производот : Клучен орев Материјал : месинг; тежина : 680g Содржина на па

Исто така, именуван како завртка за завртки, широко користени како резервни материјали за книги или алб�

Име на производот : завртка за крилја; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 31g; Содржина на пакет : за

В Озборн квалитетни челични нокти со природен финиш од месинг Идеално за украсување дрвени гради, рани �

Големина : 50 парчиња M35, должина : 20мм Димензии : М36 Е прилагодено : да Број на модел : GB846 Пакет : 5099 п...

Големина : M6 X10 (OD) X20mm (L) Снабдување со DIY : обработка на дрво Стил на погон : Хекс штекер Тип на завртка : зав

Дизајниран со материјал од не'рѓосувачки челик, материјалот од не'рѓосувачки челик 304 обезбедува сила и

Scroll