Свеж
X-Dree 10PCS 304 Не'рѓосувачки челик М3 Машки конец Крило на пеперутки (10 парчиња 304 Торнилос де Марипоса де Ала де Роска Мачо де Ацеро иноксидабилен М3

X-Dree 10PCS 304 Не'рѓосувачки челик М3 Машки конец Крило на пеперутки (10 парчиња 304 Торнилос де Марипоса де Ала де Роска Мачо де

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 169.76

Име на производот : завртка за крилја; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик Тежина : 31g; Содржина на пакет : завртка за крило од 10 парчиња x. Севкупна големина : 20 x 18 x 8mm/ 0,8 "x 0,7" x 0,3 "(l*w*t). Главна боја : сребрен тон (главна боја : тоно плајдо. Големина на низата : M3x10mm (Tamaño de la Rosca : M3x10mm. Производ Производ Производ Производ Производ Производ Производ Име : завртка за крило; материјал : 304 не'рѓосувачки челик. Тежина : 31g; Содржина на пакет : 10 парчиња x завртка за крило. Целокупна големина : 20 x 18 x 8mm/ 0,8 "x 0,7" x 0,3 "(L*W*T). Главна боја : Сребрен тон (директор на боја : тоно платедо. Големина на низата : M3x10mm (Tamaño de la Rosca : M3x10mm. 10pcs 304 не'рѓосувачки челик М3 Машка крила крило на пеперутката завртки Овие малку подобро од редовните овални завртки на главата со дополнителни широки крилја.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Содржина на пакетот : 16 парчиња X завртка за завртки; Главна боја : Сребрен тон Материјал : метал; Тежина : 1

Цена за : Секоја завршница : Цинк позлатена ставка : Мултиматеријал Големина на возачот на завртки : #3 Мат

Тежина : 86g; Боја : сребрен тон Име на производот : стакло од стакло; Материјал : Метал Содржина на пакет : 4 P

Самозаклучување Спречува склопови да се олабават од големите сили на вибрации, шок и вртежен момент Пол

Димензии : M6x8mmxd8x50mm Снабдување со DIY : Електрични Потекло : Кина на копното Тенец Даиметар Должина на наво

Дијаметар на излез : 5,3мм / 0,21 "; должина : 4мм / 0,16" Големина на конецот : M4 / 0.16 "; Име на производот : Клуче�

Рамен квадратен вдлабнување Завртки за само дупчење Произведено за SAE J78 спецификации Случајот зацврст�

Име на производот : Хекс штекер вметнете еорев; Материјал : легура на цинк; Главна боја : бронзен тон Содр�

Стан Филипс поткопа Машинска завртка Произведено до ASME B18 188 не'рѓосувачки челик Стан Филипс поткопа...

Боја : Согорување на сина боја, Дијаметар на конец : М6, должина : 10мм Материјал : легура на титаниум...

Материјал : висококвалитетен не'рѓосувачки челик 410 Тип на завртка : Хекс мијалник за миење садови за сам

Пакетот вклучува : 1 x кутија со разновидни завртки | Стил на возење : Позидрив Димензии : М23...

Точка : SNFM610SDTZB Количина : 20 завртки Направено во Јапонија Точка : SNFM610SDTZB Количина : 20 завртки...

Големина : M6x60mm Тип на завртка : завртки за машина Стил на возење : Слоутиран Материјал : пластика Е прилаг

брановиден завртка на покривот Водоотпорен завртка на покривот цинк позлатена орев и завртка брановид�

Висококвалитетни материјали од не'рѓосувачки челик и добра изработка обезбедуваат издржливост и практ

Име на производот : Вметнување мебел Еорев; Материјал : јаглероден челик; Главна боја : бронзен тон Содрж�

Материјал : Направено од 304 не'рѓосувачки челик, има голема цврстина, отпорност на оксидација и издржлив�

[Спецификација] : Модел : M3x30mm; Материјал : 304 не'рѓосувачки челик; Должина на завртката : 30мм / 1,18 "; терен : 0

Предности : завртката е испрскана без закопчување, капацитетот на лежиштето и стабилноста на завртката

Пан плоштад вдлабнатини A Завртки за самостојност Произведено на ASME B18.3 & SAE J933 спецификации Случај е зац�

Големина : M3x20, Боја : Не'рѓосувачки челик 304 Снабдувања на DIY : Електрични Стил на возење : Надворешен хекс�

Поправање на чекан Бетонски приклучок Поправање на рамки Ве молиме, оставете го добиточната храна, биде

Снабдување со DIY : плочки Стил на возење : Филипс Тип на завртка : завртки за сув wallид Стил на глава : круг...

Рамен 82 ° Филипс Машинска завртка Произведено на ASME B18.3 & SAE J82 спецификации Позлатено од челик Рамен 82 ° Ф

Сосема нов и добар квалитет Со одлична функција за прицврстување, го олеснува инсталирањето Направено �

188 Не'рѓосувачки челик обезбедува добра отпорност и јачина на корозија Slotted Drive има линеарен слот за упот

Наменето за трајно поставување на меки или зацврстени шахти Длабоката пенетрација му дава на овој стил

Цена за : Секоја се среќава / надминува : Американски влади Г FFS325 GR VIII, должина од типот 1 : 33 / 16 "Мин Длабочи

Големина : M2 Димензии : М2*6 Пакет : Под 50 парчиња Материјал : челик Стил на возење : Филипс.5mm) fillips завртка с�

Големина : М6, должина : 100мм Пакетот вклучува : завртки од 10 парчиња | Тип на завртка : завртки за сув wallид...

Scroll