безбедност Број на страница 1 Veronaumc.org

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

пластика Прилагодлив т грижата за вашиот мебел ќе биде оштетена Прилагодување на должината на заклучув

Висока еластичност : Аголниот заштитник е многу еластичен и не е тврд, што може ефикасно да го ублажи суд

Топол совет : Почитуван купувач, како резултат на ефектот на осветлување, монитори на осветленост, рачно

Излезните приклучоци за да ги задржат децата подалеку од електрични опасности, чувајќи ги бебињата без�

♥ Вклучува 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД ♥ Тоа е компактно и преносно, обезбедувајќи ја

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Чувајте го вашето дете безбедно Заштитете ги вашите loveубовни од повреди на главата и коленото, испакна�

Чуварите од не'рѓосувачки агол се користат како заштитник за да избегнат оштетување на wallидниот агол и �

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

Висок квалитет : Мат со силиконски тапачки е изработен од силиконски, мек и сигурен, еднократно, нема да �

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

[Што добивате] 24 пакува заштитник за безбедност, изработен од густ и природен силикон, без фталати, БПА и�

♥ Вклучува 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД ♥ Тоа е компактно и преносно, обезбедувајќи ја

Пренесете Мед Без Неред Користејќи Ја Оваа Прилагодлива Најлонска Порта За Мед Карактеристики : Израбо�

Влезен напон : 100 ~ 240 VAC 50 / 60 Hz, употреба во светот Безбеден стандард : FCC , CE, ROSH Заштита на краток спој, над

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

[Научен дизајн] Возрасните можат лесно да отворат токи, но тешко е за децата, помага да се спречат несреќ�

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

Scroll