Свеж
Штекер Покрива Бело-Пробеби 38 Капаци За Приклучоци За Приклучоци За Електрични Приклучоци, Капаци За Штекери За Деца, Производи За Безбедност На Бебиња За Дома, Кан

Штекер Покрива Бело-Пробеби 38 Капаци За Приклучоци За Приклучоци За Електрични Приклучоци, Капаци За Штекери За Деца, Производи За Безбедност

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

Лесно приклучете ги капаците во штекерот; Повлечете ги малите делови од приклучокот;. Држете ЈА РАЧКАТА ЗА ВЛЕЧЕЊЕ НА ПРСТЕНОТ;. Извлечете го приклучокот;. Qulestrangestentallestents ELECTRATES неизбежно ќе постојат Во домот на секој Од нас, Се произведуваат Капаци и приклучоци За излез За бебиња Пробеби за да ги држат децата подалеку од електрични опасности, чувајќи ги бебињата безбедни.Можете исто така да ги користите овие заштитни капаци за приклучоци како заптивки за штекери за да спречите ладни нацрти во зима!. Qulture qvanded DESIGN-ПОДОБРА УПОТРЕБА-ние сме сериозно посветени на создавање подобри безбедносни капаци на приклучокот, овој приклучок покрива бебе доказ е роден - ПРСТЕН-ПОВЛЕЧЕТЕ РАЧКА ДИЗАЈН. Родителите лесно можат да се извлечат при извлекување преку оваа флексибилна и извртлива рачка; во вообичаениот процес на употреба, флексибилно е да им се дозволи на децата да ја откријат оваа мала мистерија за рачката. Quzaled, СОСЕМА НОВ СЕРТИФИКАТ-ГАРАНТИРАНИ ABS МАТЕРИЈАЛИ}Изработени ОД ABS-издржлива пластика, посигурна за здравјето на децата. Сосема нови висококвалитетни суровини, еколошки, Сертифицирање СО ДОФАТ, РОХС, ПАХС и ен-71, Мајките можат да му веруваат!. Пссе-пссе-ПССЕ во повеќето случаи, овие приклучоци за штекер отпорни на деца доаѓаат во пакувања од 24 или 36 артикли. Но, ние ви нудиме број на вредност од 38 пакети и одлични капаци за безбедносен приклучок за нов дизајн!. Qustrand frandovest Of PRObebi. Ние сме многу сигурни во врска со квалитетот на капакот На Приклучокот За безбедност На Бебињата На Пробеби. Основана во 2004 Година, Пробеби е сигурен бренд на домашни производи за безбедност на бебиња и сеопфатна единица за истражување, развој, производство и тргување. Веќе 14 години, Пробеби се фокусира на домашниот бизнис за безбедност на децата и постојано се подобрува. Фабриката Пробеби има добиено исо 9001 : 2008 и СЕРТИФИКАТИ ЗА фабричка ревизија НА ВЕЛИКА британија (СЕДЕКС). Професионалните, безбедни и разноврсни производи заработија добра репутација кај клиентите и крајните корисници. Во името На Пробеби, ние сме посветени на обезбедување совршени производи за деца за семејства ширум светот, обезбедувајќи им на сите родители најтопли желби да ја ублажат напнатоста што може да ја имаат врз децата. Нашата комисија е сите бебиња да бидат активно и целосно заштитени во безбеден и среќен дом, така што децата кои се далеку од дома се повредени и бебето расте безбедно и слободно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

ПОДДРЖУВАЧКИ ПАКЕТ ЗА ВРЕМЕ НА КАПЕЊЕ ЗА БЕБИЊАпаметен, удобен начин за поддршка на родителите кога им �

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Доаѓа во пакет од 4 Оваа повеќенаменска брава на апаратот ќе ја задржи вратата на вашиот апарат затворен

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

Батеријата за полнење компатибилна со GP 60 AAAH3 BMXZ Работи за Conair CTP9410 Бебе монитор и многу други модели...

€ 7" 720p HD Сплит Екран со 2 Камери Q 7" HD 720p резолуција екран во боја заедно со остри слики со 10x детали и згол

Сосема Нов, Висококвалитетен Полнач За Адаптер За Напојување Со Наизменична СТРУЈА, не оригинален, но 100

Цел на Безбедносните Порти : Спречете Го Вашето Бебе Да Шета По Своја Волја и Случајно Повредено, Операц�

♥ Вклучува 24 приклучоци за електрични приклучоци во САД ♥ Тоа е компактно и преносно, обезбедувајќи ја

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Мама и татковци се согласуваат дека безбедноста е прва : знаеме дека ја ставате безбедноста на вашето бе

Вкупна димензија( во инчи) : 12 х 18; големина на слика (во инчи) : 10 х 10 Изработен од 100% еднослоен полунепроѕи

`+БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ капачето за туширање е изработено од лесна, висококвалитетна ЕВА пена, издржлива, п

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

●Заклучување на Рерната За Безбедност на бебиња ● Заштитете го вашето дете од опасност Бебињата сакаа�

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Чувајте го вашето дете безбедно Заштитете ги вашите loveубовни од повреди на главата и коленото, испакна�

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика...

Без формалдехид Производот користи еколошки и чисти суровини, не содржи формалдехид, целосно во соглас�

Силикон Заштитник на аголот на табелата : Заштитни заштитници на аголот, дизајнот на обликот L може да им

Достапно пакување : 12 или 24 приклучоци за електрични места за САД Апсолутно дизајн на обложување на деца

1 Вметнете го цврсто во дупката за штекер за да ги задржите вашите деца и миленичиња подалеку од опаснос�

Излезните приклучоци за да ги задржат децата подалеку од електрични опасности, чувајќи ги бебињата без�

Есенцијална за безбедност на бебиња и деца Со леплива лента, лесен за инсталирање Флексибилно и не лизг�

Излезните приклучоци за да ги задржат децата подалеку од електрични опасности, чувајќи ги бебињата без�

2 парчиња чаши за шампон за бебиња Прекрасни исплаклиња за капење практични лажици со вода Нежните повр�

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Излезните приклучоци за да ги задржат децата подалеку од електрични опасности, чувајќи ги бебињата без�

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

[12 вклучени пакет] 12 приклучоци за приклучоци за електрични приклучоци во САД или исти спецификациски е�

пластика Заштита Нашите капаци на приклучоци се изработени од тврда изолациска пластика Брз и лесен на

Scroll