Свеж
Јога мат ракун зелена еко -пријателска не -лизгачка фитнес вежба Мат за пилатес и вежби за подот

Јога мат ракун зелена еко -пријателска не -лизгачка фитнес вежба Мат за пилатес и вежби за подот

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположен материјал Уникатен дизајн и анти-лизгање : Јога Мат има леплива грб без лизгање за влечење и зафат и уникатна површина за дизајн за да ве задржи мотивирани и фокусирани. Голема големина : 72 "x 24" дебелина : 1/4 "; тежина : 2,3lb (приближно). Подолг и поширок од редовните душеци за јога, идеално скоро за сите. Нашите душеци доаѓаат со бесплатна торба за носење и лента, можете да носите до салата или каде и да сакате. Совршени перформанси : 1/4 "Во дебелина нуди најудобно искуство за сите јоги на ниво. Дизајнот на структурата со двојни слоеви обезбедува оптимален зафат, одлична амортизација и двострана текстура што не се лизга, најдобро е погодна за вежбање многу форми на јога. Ако Јога Мат има проблеми со квалитетот, ние исто така ќе ги вратиме безусловно. Ако имате какви било прашања или проблеми, ние поздравуваме да не контактирате преку е-пошта. Нашата мисија е да ви обезбедиме одлично искуство за купување. Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположен материјал. Уникатен дизајн и анти-лизгање : Јога Мат има леплива грб без лизгање за влечење и зафат и уникатна површина за дизајн за да ве задржи мотивирани и фокусирани. Голема големина : 72 "x 24" дебелина : 1/4 "; тежина : 2,3lb (приближно). Подолг и поширок од редовните душеци за јога, идеално скоро за сите. Нашите душеци доаѓаат со бесплатна торба за носење и лента, можете да носите до салата или каде и да сакате. Совршени перформанси : 1/4 "Во дебелина нуди најудобно искуство за сите јоги на ниво. Дизајнот на структурата со двојни слоеви обезбедува оптимален зафат, одлична амортизација и двострана текстура што не се лизга, најдобро е погодна за вежбање многу форми на јога.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Tpr Полетувач на педали за јога мек и истегнат опсег за удобен тренинг за отпорност на тренингот...

Изберете ја вашата тежина Брзо : Rep Kettlebell се прилагодува побрзо од кој било друг на пазарот Едноставно пр

★★ АБДОМИНАЛНИОТ РАБОТНИК ЗА АБДОМИНАЛНА ВОДИ со поддршка на лактот е опремена со мазнофрагментирана

Природен латекс траен и многу еластичен Различни бои за да ги задоволите вашите различни потреби...

【Лесен за употреба и никогаш не се спушта】 Во споредба со традиционалната хула, надградениот пондерир�

Нашата крпа е изработена од 100% микрофибер материјал, што ви дава супер мек допир и ја апсорбира целата п�

Интензивна употреба е идеален за обука на оружје, раменици и градите без разлика дали е дома, во студент�

Тежина на пакет : 3,0 фунти Димензии на пакетот : 6,0 L x 6 Број на единици : 1 Направени во Соединетите држави...

Со површина на велур и силиконски грб, се апсорбира одлично, грипите на задниот дел од неа добро се држи �

Памук Мускулни ленти со конец : Подобрување на вашето истегнување, зголемување на вашата флексибилност

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Манжетни и рачки на глуждот по прифатлива цена Користете ги додатоците со ленти за отпор кои имаат инов�

Супер светло црвена LED електрична опрема за ноќно риболов Сет вклучува : Ultra Bright Electronic Sloats FF3, литиумска б�

Со мултиџеб дизајн, можете директно да ги класифицирате вашите работи и да ги задоволите вашите дневни �

Алуминиумска легура + пластична + пена Направени во САД или увезени Абдоминална опрема за вежбање ролер�

★ 【Нелизгачки и високи отпорни】 Enriq Bands за вежбање се изработени од бели супериорни меки памучни и поли

Јога 4во1 сет 1 плута јога тркало, 2 плута јога блокови, 1 торба за патувања Овој сет на јога тркала може да �

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот ♦ Среќен Божиќ Денот на благодарн�

Ефективно отстранете ја и исчистете ја фондацијата, сенката на очите, маскара, кармин, облоги и повеќе м�

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Материјал : Направено од висококвалитетен микрофибер материјал, лесен и мек на допир, брз абсорбента и б

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

???? Нови надградени ленти за отпор? Lifeивотот на производот, значи додека е безопасен за вашето здравје! ??

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

? Фитнес душеци : Домашен разговор Фитнес душеците се исклучителен додаток на вашите потреби за вежбање

Полиестер, памук Повлечете го затворањето Полиестер, памук Повлечете го затворањето Спортските градни�

Едноставна мода, комплет за реквизити и додатоци за јога, можете да вежбате удобно и самоуверено во ваш�

★★ Двојни абдоминални тркала Нашите тркала се широки 3 "(околу 10 см) за да ви дадат голема стабилност за

Величествена опремаПобедете ги головите со елитистичка, без проблеми, цврсто завиткан не'рѓосувачки че

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Да се ​​носи и поудобно за употреба ★ 【Удобна рачка】 : Рачката на баровите за притискање е изработена

Димензии : 35 "x 13,5" дијаметар Изработен Специфично да носите јога душеци во лесна, родова неутрална, форма

Отпорност на висока температура : Вежбачот на прстите се применува на температурите кои се движат од 40 д

Jerseyерси, полиестер, спандекс, чешлиот памук Повлечете го затворањето Само миење на рацете Материла : 70% п

Scroll