Свеж
Јога мат торба вежба јога мат носач јога носат торба со големи функционални џебови за складирање - одговара на повеќето душеци со големина

Јога мат торба вежба јога мат носач јога носат торба со големи функционални џебови за складирање - одговара на повеќето душеци

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1036.80

Одговара на повеќето душеци со големина : Специјално дизајнирани за носење јога мат и пилатес мат, користејќи едноставна форма на торбичка за вреќи со родово неутрално рамо, што го прави поудобно да излезете на вежбање Доволна просторија : торбата за јога мат обезбедува многу простор за складирање за да организира дополнителни додатоци. Јога душеци или други работи можат да се стават во главниот џеб на торбата за јога. Надворешниот џеб за лепенка може да се користи за складирање на вообичаени предмети, како што се чаши за вода, крпи, очила за сонце, итн., И внатрешниот џеб за лепенка може да се користи за чување клучеви, чанти за монети и други мали предмети. Лесно за носење : Направете ја омилената мала големина. Лесно за носење и држење на сите работи јога, плус оние лични. Повеќе не грижете се за носење додатоци за јога. Добро изработено : Направено од висококвалитетна ткаенина во Оксфорд, оваа јога торба ќе ве придружува долго време да дојдете и да бидете сведоци на вашите промени. Најдобри подароци за јога за жени : Нема потреба да се грижите за подароци за дами на празници или годишнини. Ако таа сака јога и нема соодветна торба за јога за патувања, ова ќе биде совршен избор. Одговара на повеќето душеци со големина : Специјално дизајнирани за носење јога мат и пилатес мат, користејќи едноставна форма на торбичка за вреќи со родово неутрално рамо, што го прави поудобно да излезете на вежбање. Доволна просторија : торбата за јога мат обезбедува многу простор за складирање за да организира дополнителни додатоци. Јога душеци или други работи можат да се стават во главниот џеб на торбата за јога. Надворешниот џеб за лепенка може да се користи за складирање на вообичаени предмети, како што се чаши за вода, крпи, очила за сонце, итн., И внатрешниот џеб за лепенка може да се користи за чување клучеви, чанти за монети и други мали предмети. Лесно за носење : Направете ја омилената мала големина. Лесно за носење и држење на сите работи јога, плус оние лични. Повеќе не грижете се за носење додатоци за јога. Добро изработено : Направено од висококвалитетна ткаенина во Оксфорд, оваа јога торба ќе ве придружува долго време да дојдете и да бидете сведоци на вашите промени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Капацитет на оптоварување : 300 кг Материјал : Полиестер тафта Пакување : 1 Хамок +2 синџир на маргаритка +2 к

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

Направено од издржлив, полифоум отпорен на вода Наменето за непредвидливост и неправилни удари Совршен

★ Големина на Јога Мат : 80x183 cm / 32x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е изработен од материја�

Вежбач за јачина на рака : Лесен за употреба и едноставен за работа, погоден за тренинг на жени и мажи Вна

Многу прилики : микрофибер крпи за јога, вежбање, трчање, фитнес, планинарење, пливање, патувања на отвор�

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

Стабилната заграда на столицата за глувци е стабилна и безбедна, а основата на заградата на Златната ме�

Облик, зајакнување и истегнување Овој систем за вежбање во домот може да ви помогне да ја подобрите фле�

Оксфордска крпа Погодни за повеќето големини на МАТ : Целосните вреќи со јога се изработени специјално �

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

Обезбедува обилна просторија и отпор за избор, ги задоволува вашите потреби Совршено за обука за фитнес

Висок квалитет : Овие рефлексивни топки се изработени од трајна гума со висока густина и се составени од

Фукс кожни хеланки за жени 【Внимание】 Препорачајте 12 големина нагоре, проверете ја табелата со големи�

Наука и фитнес комбинирана дизајнирана од ентузијасти за фитнес за ентузијасти за фитнес VRTX ви носи вод

➤ Ултра тенок и здив силиконски венчален прстен за мажи уникатен дизајн со оптимизирани димензии (шири

Издржлив и удобен Со користење на силна температура, можете да постигнете високо ниво на поддршка и ста�

Здрав материјализработен од TPE материјал (без ПВЦ и ЕВА), 100% нетоксичен и еколошки, со антилизгање и отпо�

Проток на тунични врвови за жени Пронајдете ја вашата големина : Проверете ги информациите за големинат

[Материјал] : Рачката е изработена од PP пластика со висока јачина PP пластика +EVA материјал, удобно чувство

Алуминиумска легура + пластична + пена Направени во САД или увезени Абдоминална опрема за вежбање ролер�

Латекс Фитнес еластичен опсег : опсег за истегнување многу погоден за повеќето деца со високи деца, клуп

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

Строги барања за тешки работи, висококвалитетни материјали носат поголем отпор, можат да издржат профе�

Симулирајте пливање во вода, вежбајте ја јачината на раката Ергономски дизајн, направете го вашиот згло

Материјал : Латекс цевка + заптивка на неопренови Димензии : Внатрешен дијаметар x Надворешен дијаметар x

Користете мерка за лента за да ја зголемите половината (областа помеѓу ребрата и колковите) Повлечете ј�

Агилност, рамнотежа, обука за координација Солиден дизајн, најлон конструкција Поддршката за пена ги шт

Платно Зипер мечеви за складирање на мечевиторбата со меч е добро изработена од премија и цврсти матери

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Поддршката за склекови е стабилна, безбедна, нелизгазна, трајна, лесна и лесна за носење Подапап ви овоз�

Дизајн на пријателски корисник : Овој производ може да се пофали со компактна структура, лесен дизајн и �

【Екопријателски јога мат】 природна гумена јога мат е еколошка, отпорна на солза, отпорна на висока тем�

Големина : Голем34 "Долг x 6,7" дијаметар; Мал21 "долг дијаметар x 6,3" Доволно пространа за повеќето јога, пилат

Safeafe и издржлив материјал】 Повлечените ленти се изработени од еколошки природен латекс материјал, отпо

Користете ги индивидуално или во комбинација за додадена јачина и можете лесно да создадете опција за о

Вклучува олимписки бар Xmark Crowbar 7 'и сет од 205 lb на плочи обложени со олимписки тежини на Texar Star Guber : (2) 45 lb, (2)

Scroll