Свеж
瑜伽 环开 肩神器 带钢 珠瑜 珈圈 开 背美 背瑜伽 器材 魔力 环普拉圈 舒缓 Јога прстен отворено рамо артефакт со челични топчиња јога прстен отворен назад убава назад јога опрема маги

瑜伽 环开 肩神器 带钢 珠瑜 珈圈 开 背美 背瑜伽 器材 魔力 环普拉圈 舒缓 Јога прстен отворено рамо артефакт со челични топчиња јога прстен отворен назад убава

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.00

瑜伽 环开 肩神器 带钢 珠瑜 珈圈 开 背美 背瑜伽 器材 魔力 舒缓 舒缓 Јога прстен отворено рамо артефакт со челични топчиња јога прстен отворен назад убава назад јога опрема магија прстен во круг смирувачки Производи за здравствена заштита за заштита на семејството. Верувајте во нас. Верувај во себе. Безбедно за купување, доверлив. Ако имате какви било прашања во врска со производите и логистиката, ве молиме контактирајте не директно.瑜伽 环开 肩神器 带钢 珠瑜 珈圈 开 背美 背瑜伽 器材 魔力 舒缓 舒缓 Јога прстен отворено рамо артефакт со челични топчиња јога прстен отворен назад убава назад јога опрема магија прстен во круг смирувачки. Производи за здравствена заштита за заштита на семејството. Верувајте во нас. Верувај во себе. Безбедно за купување, доверлив. Ако имате какви било прашања во врска со производите и логистиката, ве молиме контактирајте не директно.瑜伽 环开 肩神器 带钢 珠瑜 珈圈 开 背美 背瑜伽 器材 魔力 舒缓 舒缓 Јога прстен отворено рамо артефакт со челични топчиња јога прстен отворен назад убава назад јога опрема магија прстен во круг смирувачки.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Затворање на кабелот за јаже „Природната“ алтернатива на полиестерските салови Димензии 37 x 46cm капаци�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

▲ Солидна тубуларна структура обезбедува поголема стабилност и безбедност за вашиот спорт Пополнувањ�

Абдоминално тркало : Вежбање на целото тело, обликувањето совршено тело не е сон, нелизгачки дизајн на р�

▲ Материјал : Заградата е изработена од супер густа челична цевка Телото на подлогата се состои од удоб�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

✅ 【Инстант пешкир за ладење и еднократно】 : хипериспарлив материјал за дишење на мрежи го олеснува акт

Големина : Големината на спортската крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 ин Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу пр

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Постојат многу придобивки за правење влечење и брадавици со нашата лента за влечење на вратата : Зајакн�

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпо�

Силикон Појас за отпорност на вежбање лесен и преносен, тој е погоден и за вежбање дома и за носење во те�

Подлога за сквотот : Мала е и не зазема место Така можете да уживате во вашиот процес на вежбање Фитнес а�

❤ Користете ја лентата полесно да достигнете екстремитети на предизвикувачки позиции и да држите пози

Вода, сапун Останаа лесна лента и мала тежина на оваа мат за лесен транспорт и складирање без разлика да

Трајниот и опсегот на отпорност на дизајн на анти лизгање е различен од лентата за вежбање латекс / гума

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

100% памук и постелнина Направени во САД или увезени 100 врвови на резервоарот за памук за жени Затворање н�

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

Оксфордски крпи Димензии : Две големини се достапни Голем : 34 "L x 6,7" дијаметар; Мал21 "L x 6,3" дијаметар...

▲ Мултифункционален степер, тој е многу погоден за обука на нозете, задникот, рацете и горните мускули н

【Лесен за употреба】 : Вежбачот на бутот може да прави 23 групи на обука секој ден, има добра мекост, е шок�

Одличен дизајн : вреќата со песок е изработена од ткаенина Оксфорд, која е отпорна на абење и цврста Може

Band Assist Red up up Assist (1535 bs) : Низок отпор за загревање, истегнување и обука на јачина на светлина Совршено за о�

✅ 【Автоматско заклучување прицврстување за супериорна безбедност】 Затворање на автоматско заклучув�

Материјал со висока еластичност : Се користи материјал со висока еластичност, со силна затегнување на с�

Девојки боемски ретро гроздобер прсти на зглобовите прстени златни прстени поставени за жени мажи шупл

Ажурирано во 16 "простор за заврткиги негуваме советите на нашиот драг клиент и ги надградувавме дупките

Овој стол е корисен за почетник да го унапреди нивото на практичари, ова може да се користи за стоење на �

За да ја соберете решетката за гира, прво распакувајте ги сите компоненти и лоцирајте го хардверот Пост�

Ниска цена на начин за зголемување на јачината, подобрување на тонот на телото и зголемување на големин�

[Надградена стабилна структура] Основата на паралелните шипки е составена од две овални цевки Во според

Преносни шипки за пилатес се совршена алатка за вежбање во стил на реформатор за кои не е потребна тешка

Scroll