Свеж
Ратгн Јога Мат торба, Тукан Птица вежба јога мат носач со целосна зип-мат торба со прилагодлива лента за жени мажи

Ратгн Јога Мат торба, Тукан Птица вежба јога мат носач со целосна зип-мат торба со прилагодлива лента за жени мажи

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 287.84

Оксфордски крпи Димензии : Две големини се достапни. Голем : 34 "L x 6,7" дијаметар; Мал-21 "L x 6,3" дијаметар. Доволно пространа за повеќето јога, пилатес или фитнес душеци. (Јога мат не е вклучен). Материјал : Оваа торба за јога носат изработена од 100% високо квалитетни крпи од Оксфорд, издржливи и отпорни на вода. Нежните и цврсти патенти се дизајнирани за долгорочна употреба. (Јога мат не е вклучен). Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана. Прилагодлива лента за рамо : лентата за рамо е прилагодлива за прилагодена должина и удобно носење, држејќи ги рацете бесплатно кога одите во студиото јога или салата. Хуманизиран и удобен. Лесно да се носи, без да ги заморувате рацете и рамената. Шик обрасци и најдобри подароци : Оваа јога торба доаѓа со деликатни обрасци, вбризгувајќи повеќе енергија и динамика на вашата јога практика и фитнес. Совршено за подарок за девојка, подарок за момчиња, подарок за мажи и жени, подарок за сопруга и сопруг, Денот на таткото и подарок за Денот на мајката, диплома за забава, подароци за јога, подароци за роденден, Божиќни подароци. Оксфордски крпи. Димензии : Две големини се достапни. Голем : 34 "L x 6,7" дијаметар; Мал-21 "L x 6,3" дијаметар. Доволно пространа за повеќето јога, пилатес или фитнес душеци. (Јога мат не е вклучен). Материјал : Оваа торба за јога носат изработена од 100% високо квалитетни крпи од Оксфорд, издржливи и отпорни на вода. Нежните и цврсти патенти се дизајнирани за долгорочна употреба. (Јога мат не е вклучен). Дизајн на облик на U : Големото отворање во форма на U и двојниот патент ве прави лесен за вметнување и вадење на јога-мат во торбата и одржувајте ја чиста и организирана. Прилагодлива лента за рамо : лентата за рамо е прилагодлива за прилагодена должина и удобно носење, држејќи ги рацете бесплатно кога одите во студиото јога или салата. Хуманизиран и удобен. Лесно да се носи, без да ги заморувате рацете и рамената. Шик обрасци и најдобри подароци : Оваа јога торба доаѓа со деликатни обрасци, вбризгувајќи повеќе енергија и динамика на вашата јога практика и фитнес. Совршено за подарок за девојка, подарок за момчиња, подарок за мажи и жени, подарок за сопруга и сопруг, Денот на таткото и подарок за Денот на мајката, диплома за забава, подароци за јога, подароци за роденден, Божиќни подароци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Материјал : полиестер Повлечете го затворањето Материјал за миење на машината : Направено од 94% полиесте

➤ Ултра тенок и здив силиконски венчален прстен за мажи уникатен дизајн со оптимизирани димензии (шири

Супер светло црвена LED електрична опрема за ноќно риболов Сет вклучува : Ultra Bright Electronic Sloats FF3, литиумска б�

Големина : 72 INX24 INX6mm, густа јога мат со одлична предност отпорна на лизгање за да се спречат повредите Мат

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите по

100% полиестер Повлечете го затворањето Печатењето со камо додава вибрација на тренд Камо резервоарот вр

Микрофибер, полиестер, најлон Ултраапсорбант и хигиенски плус отпорност на супер зафат! Микрофибер, 85% н

Боја : Зелена јога матка покрива јога мат торба јога душек и торба спортска торба торба торба со носач на

Тешката триаголна кука со заклучување му овозможува да издржи истегнувања со висок интензитет, вие од п

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Вода, сапун Останаа лесна лента и мала тежина на оваа мат за лесен транспорт и складирање без разлика да

? Домашен престој, канцеларија, патување, плажа, музички фестивали, шопинг, семејна забава, датира, бар, з�

【Материјал】 52% памук / 29% рајон / 19% полиестер, мека удобна и еластична ◆ Повлечете го затворањето, оваа ж

Најбрза испорака : 35 дена, Стандардна испорака : 715 дена Божиќ на зделки за продажба? Купете 1 Заштедете 5%,

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите по

Најбрза испорака : 35 дена, Стандардна испорака : 715 дена Божиќ на зделки за продажба? Купете 1 Заштедете 5%,

Полиестер памук, железо Групи за тренингот : Тој е многу погодно и може да се навива и да се чува за лесно

Униформа густа рачка од пена , дише пот и антилизгање, избегнувајте повреда при лизгање, се чувствувате

【Вежба за целосно тело】 Со вклучен Водич за вежбање, го земаме размислувањето од тоа за да можете побрз

Еко пријателски материјал : Мат со јога на Ана Каупер е направена со материјал за пријателски расположе�

Големина : Секоја спортска крпа е 29,5*81,5 см / 11,5*32 инчи Тежината е многу лесна, само 130g Тој е многу преносен

DEN 1.67

Тежини на глуждот / зглобот : Со вклучена торба за носење со врвна фитнес опрема Бренд Нордично кревање

Спецификација : Главен материјал : Метал [Цврсто и цврсто] Оваа клупа со цврста тежина може да задржи до 6

【Лесен за употреба】 не бара завртки и нема вежба, едноставна за склопување и инсталирање во стандарден

Природен латекс траен и многу еластичен Различни бои за да ги задоволите вашите различни потреби Обука

Затворање на тока Подготвена кожа од 4 инчен појас за кревање тегови со контурен дизајн за дополнителна

100% полиестер Повлечете го затворањето Машина за миење машина Боксер кратки гаќички за долна облека маж�

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

Bigger Size With 650lb Capacity Our weight rack measure 324" / D,bigger size compare with other products in the market This dumbbell stand can accommodate dumbbells ranging from 170 lbs and

★ Големина : 32 ★ Систем за двојно тркало и преклопување ★ Многу стабилно и мазно тркалање...

Кралци за ладење : getе добиете 8 парчиња крпи за инстант ладење кои се многу апсорбирани и испарувајте ја

【Гаранција за безбедност】 опсегот на отпорност на фитнесстао за изработка е изработена од прочистена

Големина : одговара на повеќето кафези со напојување со челични цевки од 3 "x 3" со дупка од 1 " Лесен за упот

Двоен подлога и постава низ телото и рамото Вклучен е еден велкро појас Сите индивидуални пакети со над�

Јога Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вод

Издржлив и удобен Со користење на силна температура, можете да постигнете високо ниво на поддршка и ста�

Цел на употреба : Може да ви помогне да ги поправите непрестајните прегратки на рамото, заоблени грб и 'р�

Направено во САД или увезено, нормално време на испорака : 1015 дена; Забрзано време на испорака : 57 дена Ма�

Ортотика на прсти за обука на рацете : Вежба за одвојување на прстите, обука за рехабилитација може да се

Застанете со котел во десната рака, подигнете го левото стапало малку од подот Посно торзото напред дод�

Зголемете го вашиот тренинг : Тежината на Gymenist Grip Plate е додаток што мора да го имате за вежбање Овие плочи

Направени од високо квалитетни материјали : Сите предмети во сетот за обука на зафати се изработени од в

Pushup стои барови : Ова е за пријателите и семејството кои сакаат спорт Тие ќе го сакаат многу Седнете опре

Scroll