Свеж
Meiyixin Отпорност бендови жени вежбаат бендови за физикална терапија, обука на сила, јога, пилатес, истегнување, тренинзи за дома

Meiyixin Отпорност бендови жени вежбаат бендови за физикална терапија, обука на сила, јога, пилатес, истегнување, тренинзи за дома

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 308.80

Објавите за отпор за жени кои се користат за обука на задникот, мускулите на бутовите и телето, како и рамнотежата на телото, ја подобруваат јачината на јачината на телото Секој со различни нивоа на отпорност и јаки страни на затегнување , нема да се грижите за опсегот на колкот премногу истегнат или премногу голем. Тенок, посилен и добијте совршена форма на задникот!. Преносни ленти за отпорност на плен се лесни за употреба и носат на кое било место, дома, салата, на отворено или патување. Користете ги овие неверојатни ленти за јамки за сите вежби, како што се P90 X, јога, пилатес, вежбање вежби за тело на плажа, длабоки сквотови и така натаму.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

【8 Нивоа Прилагодлива магнетна отпорност】 : Овој магнетски велосипед за вежбање е компатибилен со разл

Котелче за котел kettlebells се важен дел од која било салата, но кога ќе останат околу подот, тие можат да ста

Ткаенина : 78% најлон 22% спандекс Карактеристики : Дишење, брзо сушење Големина : S / M / L Спортски стил : Јога,

Зафат на раката со пена против лизгање, држач ; Силен и издржлив Без бучава, без мирис и дизајн против лиз

【Автоматски дизајн на враќање】 Ролерот е дизајниран со автоматска технологија за автоматско враќање,

Ниска цена на начин за зголемување на јачината, подобрување на тонот на телото и зголемување на големин�

Димензии : Достапно во две димензии, U големи 69in / 17x86 cm, t мали 6.1 in / 16x69 cm, погодни за 60 см или 80 см долга јога

Со TPE материјал со голема густина, душекот ќе биде лесен за миење Дизајн дебел 6мм, фитнес душеците обезб�

*Карактеристики : Прилагодлива висина на повеќе нивоа / квадратна стабилна основа / складирање не зазе

Добро за координација и развој на рамнотежа и обука за издржливост Обезбедува обилна просторија и отпо�

Девојки боемски ретро гроздобер прсти на зглобовите прстени златни прстени поставени за жени мажи шупл

Нашиот систем за фитнес бенд за тренери за нозе доаѓа со ленти за отпорност на нозете, кои се направени о

100% полиестер Затворање на копчињата Поло кошула за мажи Поло кошула за мажи Атлетска поло маица за мажи

Пу Топка за ослободување од стрес : Направено од високо квалитетна пукожа, отпорна на брчки и отпорна на

Спецификации Димензиите се 50 "L x 29" W x 14 "H; Должината на ракавот што може да се оптовари е 9 5 во; Вкупната с�

Премиум материјал : Направено од силикон, висока флексибилност, мазна, со долг животен век Универзална :

Направени од природна плутачистите честички од плута се цврсти и се формираат во едно парче под висок п�

Поддршката за склекови е стабилна, безбедна, нелизгазна, трајна, лесна и лесна за носење Подапап ви овоз�

Оксфордски крпи Димензии : Две големини се достапни Голем : 34 "L x 6,7" дијаметар; Мал21 "L x 6,3" дијаметар...

? Има супер оптоварувачки капацитет и секогаш ја одржува сопствената стабилност Во исто време, нема пот�

【Повеќекратни спецификации】 Барбел има сет од 20 кг, сет од 30 кг, сет од 35 кг, сет од 40 кг, сет од 50 кг, сет о

Обука без болка Ергономски дизајниран да ви го лулка вратот за време на вежбањето, да одговара на сквот�

Овие премија отпори на колкот се еластични, издржливи и отпорни на абење и можат да се протегаат постоја

1 сет на фитнес домашна опрема за спорт АБ ролери за стабилност : овој ажуриран аб ролери изграден со под�

Изберете ја вашата тежина Брзо : Rep Kettlebell се прилагодува побрзо од кој било друг на пазарот Едноставно пр

Вежба за вежбање : Практична опрема за фитнес за вежбање на нашите стомачни мускули на безбеден начин Ли

Тридимензионална интеграција, принцип на физичко држење, употреба на триаголна стабилност и тродименз�

■ Висококвалитетна кожа : Перница на клупата за глувци припаѓа на густата и без мирис со висока еластич�

Јога Сите други вежби за подот Мерења ширина 25 инчи x 70 инчи долги Доаѓа со печатена торба отпорна на вод

Вклучено е 30дневно членство на ИФИТ; Преносни обучувачи во живо елита ја прилагодуваат вашата опрема (в�

Material Материјал за пешкир за јога : Суперфина влакна Материјалот е сигурен Chasticests Копчиња за теретани : Ме

Галванизиран железо карабинер со прилагодлива јачина и бесплатно расклопување NBR што не се лизга, подло

Scroll