Свеж
Grohe 40633000 Grandera 15-3 ⁄16 in. Земи бар, lightвездена светлина хром

Grohe 40633000 Grandera 15-3 ⁄16 in. Земи бар, lightвездена светлина хром

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2968.00

Grohe Starlight Finish за гребнатини и отпорни на опаѓачки површини за цел живот на убавина Скриено прицврстување. Монтиран wallид. Издржлив метален материјал. Координира со линијата за производи Грандера. Grohe Starlight Finish за гребнатини и отпорни на опаѓачки површини за цел живот на убавина. Беспрекорно акцентира каков било дизајн на бања. Grohe Starlight Finish за гребнатини и отпорни на опаѓачки површини за цел живот на убавина. Скриено прицврстување. Монтиран wallид. Издржлив метален материјал. Координира со линијата за производи Грандера. Grohe Starlight Finish за гребнатини и отпорни на опаѓачки површини за цел живот на убавина. Беспрекорно акцентира каков било дизајн на бања. Опис на производот Колекцијата Grohe Grandera е и почит на ерата на величествено минато и афирмација на современ сензибилитет, комбинирајќи ги највисоките стандарди за квалитет и занаетчиство со loveубов со детали и удобност. Стилистички, колекцијата Грандера може да се комбинира со широк спектар на мебел за бања, со дополнителна флексибилност на опциите за финиш.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Конечно решение за спречување судири во вратите на екранот! Налепниците се 3,6 "х 3,4" Работи со Повлекувањ�

Висококвалитетни банџи јамки, 10 петелки + машки навртки за столпчиња,Еден Рачен удар и основна плоча, Ед�

1 Димензии : Рачка : 1,18*0,82*0,78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31*1,1 во / 8 × 28 мм; Материјал на копчето : АБС и стакло; Мате�

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

Месинг Направено во нас Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело кал�

Лесен за инсталирање : Рамка за флип на кабинетот за чевли со прилагодување на таблата за партиција, лес�

Оди на виолетова и се суши природно за да се вклопи во дрво Песок, одржлив и бојадисување Само за внатреш

Напредна технологија на производство Квалитетот е загарантиран Стабилен синџир на снабдување Добро ис

Име На Производот : Задник Шарка; Материјал : Метал Боја : Сребрен Тон; Секоја Големина : 44 x 30x 4mm / 1 Инстали

Елегантен Дизајн : Антикорозивен Модерен Стил, Оваа Решетка за Крпи Е Издржлива, Лесна За Замена и Одржу�

● Материјал : Изработен од висококвалитетен метален материјал, цврст и издржлив, може да се користи дол�

✅ Мешање на инјекциска смеса на Paddl 16 "" l ✅ Ставка : Мешање на инјекциска смеса ✅ Количина на пакет : 1 ✅ З�

Роман Симпатична овој уникатен стил држач за тоалетна хартија додава прекрасен поглед за вашата бања,

Стил А, Боја : А Пакетот Вклучува : 1 ● Преклопни Држачи за Ногарки На Масата ви благодариме за вашето вни�

Додатоци за дрвена Кутија : Изработени од висококвалитетен материјал, одлични процеси, издржливи за упо

ФУНКЦИЈА за СКЛАДИРАЊЕ на НАДГРАДБА 3 ВО 1 : држачот за тоалетна хартија со полица е надграден дизајн на ф

Димензија 3,93 (L) × 2,75 (W) инч, поголем од другите брави на брави на пазарот Ние користиме надграден материј�

Висококвалитет : Шарките на кабинетот се изработени од висококвалитетен ладен валани челичен материја�

Додадете Уметнички Талент на Вашите Врати Елегантниот Дизајн Е Добар Одговара На Вашата Домашна Декора

Изработени од најдобрите цврсти месинг и ипе железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки

Боја : 20x17mm 10 парчиња Издржлив и лесен за инсталирање Убави декоративни шарки Совршено за гроздобер дрве

Замена на Продавницата заp 9 " Црна Гумена Лента За Церада за Приколка За Брод Врзете Го Камперот За Банџи

Издржлив и лесен за инсталирање Убави украсни шарки Совршен за гроздобер дрвена кутија, врата, кабинет,

: Лавици за палто : Основни предмети за животни додатоци на влезот на влезот треба да бидат достапни во �

Овој асортиман претставува преодно чувство за нова градба, реновирана просторија за прав или бања во ва

Обично се користи на надворешни врати за деловен или комерцијален имот Квадратни агол и 41 / 2 во...

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : водоотпорната крпа е изработена од полиетилен, тежи 160гр / м2 и има добар во�

Стабилен и издржлив Добро координира со друг мебел Може да се користи за кујна, дневна соба, спална соба,

Големина : 2, 80х1, 18 / 71х30мммебел хардвер додатоци Содржина на пакетот : 2 х месинг шарки со соодветни заврт�

ЦЕЛИОТ МЕТАЛ Изработен од нерѓосувачки челик сус 304 со врвен степен, против корозија и ' рѓа, издржливиот

Стил : / ; (издржлив во употреба) Боја : Бронзен тон Содржина на пакетот : беспрекорни шарки од цевки од 10 х,

Силна закачалка за слики за тесни обликувања на рамки за слики Силна закачалка за слики за тесни облику�

Повеќенаменска, освежувачка и убава Мултифункционалниот држач за ткиво е одличен додаток во вашиот дом

●Едноставна форма, метален сјај, лесен за заштеда на простор, флексибилен капак, лесен за земање хартиј�

Држи редовни и ролни хартиени крпи дизајнот ги држи хартиените крпи надвор од шалтерот Оди насекаде за �

Организација : комплетот додатоци за бања може да помогне да се одржи бањата организирана и без неред Им

Брави И Рачки / Притисни И Повлечи Брави И Рачки / Притисни И Повлечи Брави и Рачки / Притисни И Повлеч�

€ГОЛЕМИНА и КОЛИЧИНА q пакетот вклучува 100 парчиња проѕирни перничиња за лепило, кои можат да ги задовол

Водоотпорна и RustproofЗаклучувањето е докажано со временски услови, водоотпорни, отпорни на 'рѓа и отсечен�

Scroll