Свеж
SLNFXC 12in Лизгачка Штала Рачка На Вратата Од Нерѓосувачки/Јаглероден Челик Сет За Влечење Рачка За Влечење Тешки Дрвени Внатрешни Врати Хардвер

SLNFXC 12in Лизгачка Штала Рачка На Вратата Од Нерѓосувачки/Јаглероден Челик Сет За Влечење Рачка За Влечење Тешки Дрвени Внатрешни Врати Хардвер

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

Цврста конструкција : изработена од квалитетен јаглероден челик, многу издржлива и погодна за вашата секојдневна употреба Широко користена : оваа двострана рачка за дизајн е совршена за вашата дневна соба, туш и гаража. Тие можат да бидат инсталирани на врати од штала, стаклени и алуминиумски врати, влезни влезни врати на продавницата. Стилски дизајн на форма, супериорна функција, тивко работење. Таа е погодна за дрво, стакло и алуминиумски врати. Цврста конструкција : изработена од квалитетен јаглероден челик, многу издржлива и погодна за вашата секојдневна употреба. Широко користена : оваа двострана рачка за дизајн е совршена за вашата дневна соба, туш и гаража. Тие можат да бидат инсталирани на врати од штала, стаклени и алуминиумски врати, влезни влезни врати на продавницата. Стилски дизајн на форма, супериорна функција, тивко работење. Таа е погодна за дрво, стакло и алуминиумски врати. Цврста конструкција : изработена од квалитетен јаглероден челик, многу издржлива и погодна за вашата секојдневна употреба.Широко користена : оваа двострана рачка за дизајн е совршена за вашата дневна соба, туш и гаража. Тие можат да бидат инсталирани на врати од штала, стаклени и алуминиумски врати, влезни влезни врати на продавницата.Стилски дизајн на форма, супериорна функција, тивка operation.It погоден е за дрво, стакло и алуминиум doors.No потребен жлеб, работи со сите брендови на хардвер на вратата од штала.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

[ Тивко амортизирање] : На лизгачката шина е инсталирано Тивко амортизирање, кое може да игра тампон улог

Стил : Современиот дизајн на овој кабинет влече додава смела европска елегантност во вашата кујна или б�

Големина : 22мм 50 парчиња позлата со црна врежана книга со книги за декоративни јака аголни албуми папки �

Сет од 10 парчиња лавици за пешкири за пешкири за закачалка за бања Висина 1,74 "Ширина 2,50" Проекција 1 Сет о�

Тешка Конструкција : нашите рамни црни копчиња на кабинетот се составени од висококвалитетна легура на

Вклучен пакет : 10 парчиња x црни рачки за влечење со завртки Големина : 120x31x25mm / 4,72 "x1.22" x1 "(lxwxh); центар за ду�

6 Месечна Гаранција За Замена на Производствени Дефекти на Сите Копчиња на Фиоките КАРАКТЕРИСТИКИБез ' �

Висококвалитетен материјал : држачот за ролна тоалетна хартија со телефонска решетка е изработен од ви�

Овие заклучени брави со слични HASP можат да се користат при обезбедување на разни мали предмети, погодни

✅ [Широко примена, одлична замена] Заклучување на бравата на вратата работи за пролеани врати, врата од �

● Керамичките Копчиња На Черепот Доаѓаат Во Комплет Од 10 Парчиња Секоја Влечна Фиока Има Дијаметар Од 2,

Материјал од легура на цинк, цврст и издржлив Цврсто згуснување, против кражба е побезбедно...

Стил : / ; Боја : / ; Тежина : 6g Содржина На Пакетот : 1 x Шарка На Вратата; Материјал : 304 нерѓосувачки Челик Им

[Големина] Должина : 98мм / 3,86 "; ширина : 34мм / 1,34"; Висина : 15мм / 0,59 "; растојание за монтажа на дупката : 83мм

Содржина на пакет : 2 парчиња x шарки на вратите; Тежина : 280g Главна боја : црна; Материјал : легура на цинк И

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбеднос

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбеднос

●Спецификации за инсталација ● рамка за лице од 105 степени 1 / 2 "покриено Самозатворање / Меко затворање

Овој слободен држач за тоалетна хартија и диспензерот е лесен за движење насекаде во бањата; Совршен За

платно Повлекување на затворање Само миење на рацете ☀ Транспарентните капаци на ПВЦ обрките се ветров

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

Карактеристики : цврста и издржлива, без деформација, отпорност на влечење, церада за целосна заштита од

Заштитете ги вашите тврди површини секојдневната употреба и движењето на мебелот всушност може да им ш

Повеќеслоен процес на галванизација, слојот за галванизација не е лесно да се кородира и е силен антико�

ВИСОК КВАЛИТЕТ : со напредна техника, повлекувањата на фиоката се направени да бидат долготрајни, придр�

Дизајн : Комплет за замена на стаклени стакло, нов целосно ергономски дизајн им овозможува на клиентот у

Шарки Шаркахидрауличен Тампон Шарка Без Шумолење Железо Тампон Мек Затвори Шарки Шкаф Врата Шарки За М�

Мултислоен процес на електропланирање, електроплативниот слој не е лесен за кородиран и е силна антико�

Голем дизајнер кабинетот копчето Цврст, 100% водечки бесплатен калај Рачно изработени од занаетчии во Со�

Пар Прилагодливи Комерцијални Пружински ШаркиСамозатворањеЗатворање На Вратата Челична Шарка Сатенс

ПОДОБРЕН ДИЗАЈН : нашиот комплет за држачи за тоалетна хартија доаѓа со држач, совршена големина за пред

Нашите копчиња за фиоки доаѓаат со најразлични стилови за избор, секоја шема е внимателно дизајнирана, �

Тип : Бања Хардвер Поставува Материјал : Алуминиумска Легура Главен Материјал : Метал Бања Хардвер Сет З�

✅ Пакетот вклучува влечење на прсти од 2 парчиња X; 4pcs x завртки за монтирање ✅ 【Димензии】 Вкупна должин

24 во (Функционална должина 22во Скриено прицврстување Грох Старлајт финиш (Функционална должина 22во...

Дизајнерска облечена кука Цврст, 100% олово бесплатен пикатер Рачно изработено од занаетчии во Соединети

Ако ви се допаѓа начинот на кој изгледа повлекувањето на Камберленд, ќе го сакате начинот на кој се чувс�

Scroll