Свеж
4-инчен C-C луцит рачки четкан златен месинг акрилен кабинет за рачки на копчето за влечење кујнски хардвер чиста 102 мм

4-инчен C-C луцит рачки четкан златен месинг акрилен кабинет за рачки на копчето за влечење кујнски хардвер чиста 102 мм

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 176.00

4-инчен C-C луцит рачки четкан златен месинг акрилен кабинет рачка на копчето за рачка влечење кујнски хардвер чиста 102 мм Дупки за монтирање : 4 in. (102 mm) / Севкупна должина : 5,9 "(150 mm). Заврши : четкан златен месинг со јасен. Индивидуално полибагирани со вклучени завртки за монтирање од 1" (25 мм). Ве молиме, советувајте ја дебелината на вашата фиока пред, ние ќе ви испратиме соодветни завртки. 4-инчен C-C луцит рачки четкан златен месинг акрилен кабинет рачка на копчето за рачка влечење кујнски хардвер чиста 102 мм. Дупки за монтирање : 4 in. (102 mm) / Севкупна должина : 5,9 "(150 mm). Заврши : четкан златен месинг со јасен. Индивидуално полибагирани со вклучени завртки за монтирање од 1" (25 мм). Ве молиме, советувајте ја дебелината на вашата фиока пред, ние ќе ви испратиме соодветни завртки. 4-инчен C-C луцит рачки четкан златен месинг акрилен кабинет рачки на копчето за влечење кујнски хардвер чиста 102 мм материјал : акрилик и цинк легура Боја : чиста и четкана златна мерка за месар : Должина : 5,9 "(150 мм) ширина : 0,6" (16 мм) дупки Центар до центар : 4 in.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Производот Е SPB512, 31 / 2", Масло Нанесуваат Бронза е, Врата Шарки Елегантна и мазна завршница...

Тешка Конструкција : нашите рамни црни копчиња на кабинетот се составени од висококвалитетна легура на

●КУКИ ЗА ЛЕПИЛО СО ВРЕДНОСТКомплет од 10 самолепливи кујнски ѕидни куки се широко применети во кујната,

Нерѓосувачки Челик ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЕНА КРПА ЗА МОНТИРАЊЕ НА ЅИД : овој производ е изработен од материјал о

Нов материјал : Проѕирни пластични лимовизадебелен пвц материјал, добра транспарентност, без мирис, без

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инста

Материјал : Кристално стакло и алуминиум, цврста структура и сјаен и сјаен изглед, најдобро украсување з

Ограда за зачувување на топлина : Ветроупорна ПВЦ ограда обезбедува дополнителна околина на отворено С�

Држачот за хартиена крпа монтиран на ѕид може да заштеди простор, со што вашата бања ќе биде ефикасна и у

Вратата на оградата во медитерански стил, слободната врата, се совпаѓа со дневната соба како целина, ис�

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбеднос

Дизајн на хуманизација : Водоотпорен и Отпорен на Прашина, Соодветна Големина, мобилен телефон и мали пр

Совршен за проекти за градба, реновирање и замена Алуминиумски материјал и убава мат црна завршница...

Име на производ (издржлив во употреба) : Шарка На Кабинетот За Електрична Енергија; Модел (најнова технол

★ Материјал со висок квалитет : Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и отпорен на 'рѓа Пог

€étarial® : водич за подот на вратата изработен од челик, тој е со силна цврстина и долга издржливост €_Лиз�

10Годишно Искуство во Хардверската Индустрија Висококвалитетни Рачки и Копчиња Професионални Услуги и

Noisemaker Матрака Мексикана Матрака Мексикана Долги 21 инчи прави супер гласен звук како Firecracker обично дрво �

Deadbolts Мебел врата со врата цврста месинг кабинет врата плакарот топка затегнување на бравата за мебел ш�

33 / 4 во (96 мм) Повлекување Од Центар До Центар Завршено Во Сатенски Никел Сложено изработени со прецизни �

МНОГУ СИЛНАСекоја нога може да издржи 100 килограми така, комплет од 4 може да се справи со парчиња мебел т

Ограничување на работното оптоварување од 15, 586 фунти Подолг профил може да прими поголеми јажиња и синџ

Пила заби закачалката за слика е изработена од висококвалитетен челик, а површината на закачалката за п

Големина на копчето : (L x w x H) 1,65 x 1,0 x 0,9 инчи / 4,2 x 2,6 x 2,3 см; Должина На Основата : 0,39 инчи / 1,0 см; одговара н�

❣ Нелизгачка маса за складирање, складирање на добри работи, дизајн на гранични и нелизгачки патишта, с�

Овој безбедносен комплет опфаќа бунари за прозорци со проекција помеѓу 3438 внатре (Фондација до надворе�

Вклучен пакет : ќе добиете 4 парчиња офсет шарки во вашиот пакет, завртките не се вклучени; доволно колич�

Гаранција за квалитет : ние Сме посветени на квалитетот на нашите производи, доколку има некаков пробле�

【Практична】 Должината и ширината на оваа шарка на задникот се 106мм и 75мм, соодветно, изработени од чели�

● Практичен и удобен, многу лесен за инсталирање ● Лесен за чистење и одржување, само избришете со мека

Издржлив и лесен за инсталирање Украсете ги вашите прекрасни кутии за накит или вашите случаи...

▶ Единствена природа : Материјал со коноп со висока јачина од 6мм / 8мм специјален за искачување на внима�

Расипете се Со Колекцијата Ривиера и дајте и ја на вашата бања ексклузивноста што ја заслужува Висина : 5

Пакетот Вклучува овој пакет доаѓа со 40 парчиња 1 инчен антички сребрени шарки, 160 парчиња замена завртки

Боја : 1 еез Самостојни материјали : Обработка на Дрво Должина на барел : Друго Прилагодено е : Да Материја

: Шарката на масата користи легура на цинк, која е мазна и отпорна на триење и има висока цврстина Кружен

Мултифункционален држач за тркалање ткиво со полица Тоа не е само хардверска хартиена закачалка за бањ�

①Димензија на производот 5, 2х3, 78х1, 54инчи ●Компатибилност●Компатибилен со отварачи на порти за замавн�

Материјал : Направено од ABS смола и стакло, со добра издржливост и квалитет Димензии : фиоката за рачката

Големина : Должина 2,12 " / 54мм, ширина 1,38 " / 35мм, висина 0,86 " / 22мм, дебелина 0,39 " / 10мм ❥Материјал : Изработен о

Материјал за влечење на прстенот Направен од легура на цинк, издржлив и лесен за инсталирање и употреба

Scroll