Свеж
Аекеатда 3/8 Инчни Црни Шарки На Кабинетот Се Соочуваат Со Самозатворање На Шарката На Вратата На Шарката На Кујнскиот Ормар 25 Пара Со Завртки

Аекеатда 3/8 Инчни Црни Шарки На Кабинетот Се Соочуваат Со Самозатворање На Шарката На Вратата На Шарката На Кујнскиот Ормар 25 Пара

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Вметната шарка од 3/8 инчи работи само за вметната врата на кујнскиот кабинет; Вградени издржливи и флексибилни метални пружини кои можат автоматски да се затворат; Ако аголот на вратата е помал од 30 степени, тој ќе биде затворен. Работен век : отворете и затворете повеќе од 50. €®Важни Совети Q : шарката за вметнување од 3/8 инчи работи само за вметната врата на кујнскиот кабинет;. Quest-дизајн За самозатворање Que : Вградени издржливи и флексибилни метални пружини кои можат автоматски да се затворат; Ако аголот на вратата е помал од 30 степени, тој ќе се држи затворен;. Quage вклучува Q : Секоја шарка е опремена со 5 завртки ;50 парчиња 3/8 вметнати шарки на кабинетот (250 парчиња завртки за монтирање)/20 парчиња 3/8 вметнати шарки на кабинетот (100 парчиња завртки за монтирање). Questware широко користени q : Може да се користи во кабинети, кабинети за бања, кабинети за мебел, ормари за складирање. лесен за инсталирање, направете го мебелот елегантен и убав;. Qustramentsellesting Flostangester ја прави вратата на кабинетот посилна и не е лесно да се деформира. Процес на галванизација, отпорен на ' рѓа, издржлив;. €®Важни Совети Q : шарката за вметнување од 3/8 инчи работи само за вметната врата на кујнскиот кабинет;.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Рачно изработени и Деликатни : нашите копчиња од кабинет од бел мермер со бели џамлии се рачно полирани �

Висококвалитетна Полирана Хромирана Завршница Отстранлив Игла Вклучени Завртки За Монтирање...

Силното држењетешка градба овозможува вратоврската од 15 стапки да држи работно оптоварување од 500 фунт�

Лесен За Инсталирање : сите додатоци и чекорпочекор инструкции со вклучени слики Долга Лизгачка Шина : в

Направени од најдобрите цврсти месинг материјали Направено со 3 / 8во дебело калено стакло за безбедност

Материјал за ткаенини од дожд : полиетилен (пластика) , 180g / Детали за тарпаулин : Околните рабови се зав�

Не'рѓосувачки челик 316 41 / 4 "(108мм) брод со права лак за лакови јахти палуба за прицврстување на јажето за �

Белата И Носот Жица Лента Направен материјал, безбеден, издржлив и практичен Еластичен Кабел За Јаже Со

Занишан за инсталации на лопатка Неотстранливиот игла е за дополнителна безбедност Произведени од лад�

Облека кука : Конструирана со месинг рамка, која ја гарантира издржливоста и стабилноста да трае подолг

Должина : 20инч500мм канцелариски фиоки, фиоки за компјутерско биро, фиоки за кабинети...

€ Разноврсна : нашата заштитна церада обезбедува сигурна заштита од влага и нечистотија Тие можат да се

Дебелина : 1,8 мм; материјал : железо Боја : цинк обложен со Боја Опсег на примена : сите видови мебел, како ш

Издржлив и лесен за инсталирање Украсете ги вашите прекрасни кутии за накит или вашите случаи Како кука

Додатоци за бања : кука за палто, прстен за крпи, држач за хартија, шипка за крпи Материјал : нерѓосувачки

/ Шарки / Шарки120n Мебел Шарка Кујна Кабинет Врата Лифт Пневматска Поддршка Хидрауличен Гас Пролет Пре�

Запознајте различни стилови на декорација Совпаѓање на бањата, подобрување на целокупната атмосфера...

●Материјал : Избрани висококвалитетни суровини, отпорни на киселина и алкали, десет години антиатмосфе

【Висококвалитетен материјалшарките на вратата на вратите се управуваат со лизгачка конструкција за н�

Ограда за зачувување на топлина : Ветроупорна ПВЦ ограда обезбедува дополнителна околина на отворено С�

Лесно за инсталирање : Поставување на кујнски шкафови Ravinte, вклучени се вклучени 1 "и 19 / 16" завртки со разл

Куката што виси е едноставна и лесна за инсталирање, одлична и сигурна, донесува многу погодност за секо

Монтирани на врвот на 5 / 16 "до 1 / 2" (8 до 12 мм) дебело калено стакло Достапно во неколку популарни завршувањ

√ Единствени мини гроздобер бронзени дизајни шарки, украсување на вашата кутија, не само погодно за вар

ДИЗАЈН НА ХУМАНИЗАЦИЈА : Водоотпорен и Отпорен на Прашина, Соодветна Големина, мобилен телефон и мали пр

Вклучување на шарката на задникот : Направено од материјал, издржлив и безбеден за употреба Кабинетот н�

Инсталирањето е брзо и лесно : не е занаетчија? Не грижете се, овие шарки за покривање се многу лесни за и�

платно Затворање на повлекување Миење Раце Само ☀Транспарентните капаци од пвц обод се отпорни на вете

Основана во 1998 година, Topens е еден од добро познатите и доверливи брендови на потрошувачи во Америка во и�

Материјал : легура на цинк Бои : сина, бела Пакување : Содржи 2 рачки за кабинети за пеперутки, опремени со

Издржлив и лесен за инсталирање Убава декоративна шарка Многу погоден за старомодни дрвени кутии, врат�

Ве молиме оставете ја храната назад бидејќи ги цениме коментарите на сите наши клиенти Ве молиме оставе

Поништување Конструиран од не'рѓосувачки челик од типот 304 Премиум одделение за да се заштити од корози�

☞ Кога Патеката Е Целосно Извлечена, Слајдот На Фиоката Е Изработен Од Висококвалитетен Ладно Валани Ч�

Боја : дамка никел, Големина : л 160мм рачка Прилагодено е : Да Број на модел : GQJ02 Спецификации на теренот : 16

Современ стил на еврото Висок квалитет не'рѓосувачки челик Добро изработка Издржливо : Телото за влечењ

Бзп Светла Цинк Позлатени Челик Рѓа Отпорни Позлата Количина На Пакување : 5 Бзп Светла Цинк Позлатени Ч�

●Широки Апликации : овие брави на кабинетот со копчиња се погодни за СИТЕ видови Каравански Јахти ЗА МО�

Стил : / ; Боја : Месинг Тон Содржина на пакетот : 1 x приклучна шарка За поврзување; Тежина : 6g Материјал : Ме

Хидрауличната врата Norton® 1600 серија поблиску има тело со средна големина и извори за ефективни Хидраули�

● [Лесно За Инсталирање] дизајн во Целосна форма и склопена самостојна полица, она што ви треба е да ги п

МАТЕРИЈАЛИ : Изработени од висококвалитетни материјали, церадите на капакот ги издржуваат сите временс

Scroll