Свеж
Паметна Брава, Заклучување На Вратата Без Клуч Заклучување На Вратата За Отпечатоци За Влезната Врата Биометриска Заклучување На Вратата Со Лозинка Со Тастатури Д

Паметна Брава, Заклучување На Вратата Без Клуч Заклучување На Вратата За Отпечатоци За Влезната Врата Биометриска Заклучување На Вратата

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.33

Паметни Брави На Вратите За Влезната Врата : овој производ нуди 7 различни начини за отклучување, вклучително и преку употреба на отпечаток од прст, контрола на апликацијата, лозинка, иц фоб, механички клуч, далечински управувач преку wifi центар, па дури и преку употреба На Гласовна контрола На Алекса, под услов Да имате уред Алекса Заклучување На Влезната Врата Без клуч : Домашната Паметна Дигитална Брава на Вратата нуди брзина и безбедност, овозможувајќи ви лесно да споделувате кодови за пристап со пријателите и гостите кои важат за прилагодено време - без разлика дали тоа се недели, часови, па дури и само неколку минути. И, доколку се појави потреба, можете брзо и лесно да ги отповикате тие кодови за пристап за да ја осигурате безбедноста на вашиот дом. Ова значи дека нема повеќе стрес за изгубени, украдени или дупликати клучеви!. Разновидна Дигитална Брава : со биометриската брава на вратата На Смонет, можете да добиете пристап до вашиот дом за рекордно време-технологијата за идентификација на отпечатоци на уредот може да го препознае вашиот уникатен отпечаток од прст за брзо 0,3 секунди, отклучувајќи ја вратата само 1 секунда после тоа. Кажете збогум на фрустрирачкото пребарување на вашите клучеви-со оваа иновативна технологија, можете да влезете во вашиот дом во трепкање на окото. Безбедно и Безбедно : колку и да е зафатен вашиот распоред, бравите На Вратите со тастатури се секогаш подготвени да го заштитат вашиот дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Се монтира на wallидот со завртки (не е вклучено) Користете со координирање на додатоци за бања Fleur de Lis (про

Отпорен на гниење и кинење Отпорни на ' рѓа Отпорен на гниење и кинење Отпорни на ' рѓа Изработен од полие

Стил : / ; Боја : сребрен тон Тежина : 67g; Содржина на пакетот : 1 x Табела шарка Материјал : метал; Име на прои�

[Материјал и големина] : Изработено од полиетиленска ширина на филмот : 10ft должина : 100 метри Дебелина : 6mil

Античката шема на вратата на шталата е декоративна рачка на вратата што најчесто се користи на вратите �

ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛшарките што се одвојуваат се изработени од нерѓосувачки челик 304, издржливи, отпорни н

Издржлива Алуминиумска Легура : Изработена од лесна алуминиумска легура со одличен квалитет,ја прави о�

Боја : 135 степен 100% Kk&Fing Бренд Соодветен специјален степен инсталација 135 степен Метален материјал, издр�

Стил А, Боја : Тип 1 Пакетот Вклучува : постојат 10 парчиња шарки кои се доволни за да ги задоволат вашите д�

● Големина на Мини Заклучување на вејоцилк : 1,8 "х 1,1"х 0,35" (46*28*9ММ), Големина На Клучот : 1"*0 +Ретро дизајн на

Дизајниран да ги надополни модерните внатрешни и надворешни врати во современ стил за комерцијални и с�

Поништување Завршувањето на четката со никел го носи топол изглед на не'рѓосувачки во вашата бања Двоен

Висококвалитетна Полирана Хромирана Завршница Отстранлив Игла Вклучени Завртки За Монтирање...

Ве молиме оставете ја храната назад бидејќи ги цениме сите коментари на нашиот клиент караван шкаф фати

Висок квалитет и задниот дел 100% сосема ново 100 парчиња топчеста топка со топка со топка со пластична топ�

①Материјалот е изработен од висококвалитетна легура на цинк која е цврста и издржлива ●Димензија€дол

Големина на монтирање на дупката : 4мм / 0,16 ", 4,5мм / 0,18", 8мм x 4,5мм / 0,3 "x 0,18" (L*W); Тежина : 86g Содржина на паке�

Широка апликација : Оваа кука може да се користи во која било просторија од куќата, како што се перална, в

Лесно за инсталирање : Куката за палто е едноставна и лесна за инсталирање со малку време и напор, долгот

Домашни додатоци : Нашите копчиња за фиоки за единечни дупки се исклучителни во форма, сигурни и безбедн

Пакетот Вклучува : 1 комплети за биро (погледнете го видеото) Прикажи Шопинг Водич 2 Ве молиме, проверете �

Име на производ (издржлив во употреба) : Хасп И Главен;Материјал : (најнова технологија) Нерѓосувачки Чел�

Тежина : 91g; (издржлив во употреба) Содржина На Пакетот : 1 x Врата (најнова технологија) Стожерна Шарка Гла�

Име на производот : Двојна Топчеста Брава; Нето Тежина : 379гр Содржина На Пакетот : 20 парчиња х Двојна Топч

Максимална тежина : 15 фунти Материјал : Не'рѓосувачки челик Назад : Самолепливо Димензии : 1,7 x 1,7 x 1,38 инчи..

[1] : АПЛИЦИРАЈТЕ заНајчесто се користи во домот, канцеларијата, гаражата, работилницата итн Како што се к

Стил : / ; Име На Производот : Шарка На Вратата Содржина на пакетот : 1 х Шарка На Вратата; Главна Боја : Црна

Издржлив и лесен за инсталирање Убава декоративна шарка Многу погоден за стари дрвени кутии, тешки дрве

【Држете до 4,4 фунти】 вклучително и 4 мали куки, исполнете ги вашите потреби за складирање за мали предме

Тежина : 1132g; Содржина на пакетот : 20 парчиња X Box Latch Име на производот : кутија брава; Материјал : Метал...

① Рачки За фиоки Големина : 1, 37х1, 10х0, 66 во / 35х28х17 мм ① Копчиња За Фиоки Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, Стак

Scroll