Свеж
Biaungdo 10 пакет 1 инчен задникот на задниот дел, шарките за склопување на задниот дел од не'рѓосувачки челик, кабинетот мини шарки за мали кутии за шарки на вратата прав

Biaungdo 10 пакет 1 инчен задникот на задниот дел, шарките за склопување на задниот дел од не'рѓосувачки челик, кабинетот мини шарки

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 127.84

Содржина на пакетот - Вклучете шарки од задник од не'рѓосувачки челик од 10 парчиња и завртки за монтирање од 42 парчиња Доволно за користење или замена во вашиот секојдневен живот. Големина : 1 инч; Севкупна големина : 25 x 27 mm/1inch x1.1 инч (L x W); Дебелина : 0,6мм. Издржлив материјал - изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и има долг животен век, тие се многу цврсти, но не можат да се прилагодат откако ќе се инсталираат. Подебелите, посилни и повеќе карактеристики отпорни на корозија го прават доволно силен да носи доволно тежина. Широко апликација - виткање на задниот дел шарки погодни за врати од кабинетот, кутии за накит, кутии со алатки, дрвени кутии, кутии за подароци, прозорци, мали врати и правење модели на DIY, итн. И вклучува завртки за монтирање, многу лесен за инсталирање. Лежиште со висок квалитет - Цврстиот и издржлив дизајн на виткање на задниот дел ги прави овие трајни и издржливи. Нашите шарки на вратите користат висококвалитетни лежишта, кои се ротираат непречено и тивко, можат да го намалат бучавата кога се отворени и затворени. Без набавка на ризик- само пробајте ги нашите производи и веруваме дека ќе ги сакате како што ги правиме, ако не ги сакате апсолутно, известете ги и ние ќе понудиме 100% гаранција за враќање на парите. Нема поставени прашања!. Содржина на пакетот - Вклучете шарки од задник од не'рѓосувачки челик од 10 парчиња и завртки за монтирање од 42 парчиња. Доволно за користење или замена во вашиот секојдневен живот. Големина : 1 инч; Севкупна големина : 25 x 27 mm/1inch x1.1 инч (L x W); Дебелина : 0,6мм. Издржлив материјал - изработен од висококвалитетен не'рѓосувачки челик и има долг животен век, тие се многу цврсти, но не можат да се прилагодат откако ќе се инсталираат. Подебелите, посилни и повеќе карактеристики отпорни на корозија го прават доволно силен да носи доволно тежина. Широко апликација - виткање на задниот дел шарки погодни за врати од кабинетот, кутии за накит, кутии со алатки, дрвени кутии, кутии за подароци, прозорци, мали врати и правење модели на DIY, итн. И вклучува завртки за монтирање, многу лесен за инсталирање. Лежиште со висок квалитет - Цврстиот и издржлив дизајн на виткање на задниот дел ги прави овие трајни и издржливи. Нашите шарки на вратите користат висококвалитетни лежишта, кои се ротираат непречено и тивко, можат да го намалат бучавата кога се отворени и затворени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Кутијата За Ткиво Може да се Стави во Тоалетот, Трпезаријата, Салата, Спалната Соба Итн Може Да се корист

Максималната Колекција има модерна архитектура со својата симетрична рамка и јасни линии Оваа фузија с

Должина : 63 / 4 внатре (171мм) Ширина : 3 / 4 in Дупки за монтирање : 51 / 16 внатре (129мм) Проекција : 1 внатре (25мм)...

Држач за крпи и послужавник е најдоброто решение за поставување крпа во близина на кадата за капење Сој�

Боја : Антички бакар Број на модел : 5422 Снабдување со DIY : обработка на дрво Тип : улоги на вратите и врата п

C8005 Шарка Пин Постави ПТГ2во 2012 ГОДИНА, Lc Racing беше основан и разви сосема нов подготвен за трка 1 : 14 електр

Доаѓа со 2 парчиња шарки за удобна и практична употреба Дебелина : 13мм Изработен од врвен материјал од ле

●4 Капацитет На Ролна● : држачот за држач за тоалетна хартија одговара на 1 ролна ткиво на диспензерот и

Комплет за инјекциска боја : 8 парчиња злато за инјекциска смеса за обнова со 8 совети за замена 8 Пенкала

КРИСТАЛЕН ХАРДВЕР повлекува реклами за кабинет, комода, фиоки, ормари, гардероби, бања, дневна соба, студ

100% Отпорен На КорозијаДржач За Ролна За Тоалет Никогаш Не ' Рѓа,Еколошки, За Да Се Спротивстави На Секојд

ЧЕТКАНИ ШАРКИ НА ВРАТИТЕ ОД НИКЕЛ од канцелариски врати до врати во ходникот, спални соби, врати во бања

Компатибилност : Работи За Паметна Брава На Вратата Волумат Лесно поставување, само приклучете го, повр�

УБАВА и СТИЛСКА изработена е од цврст челик со елегантна завршница која совршено оди во рустикална или

1 Овој прегледувач на врати не се поврзува На Интернет.Предната камера не е безжична и секогаш треба да б

КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : нашиот држач за тоалетна хартија е цврсто конструиран од врвен простор алумимум,

Изработени од најдобрите цврсти месинг и ипе железни материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки

[Одличен Материјал] прстенот ЗА Крпи БУВЕЛОТ е составен од одличен нерѓосувачки челик СУС304 што ја прави

2годишна гаранција : Како професионален продавач, Homdiy се фокусира на задоволството на клиентите, ние ќе �

Димензии на пакетот : 1,1 см (Л) х 11,3 см (В) х 12,3 см (Ч) Тип На Производ : Авто Додаток Количина На Пакетот : 1...

Дијаметар На Дупката за монтирање : 4,4 мм / 0,2"; Содржина На Пакетот : 1 х Шарки Со Двојна Акција, Инсталирај

Двоен Роб Хук на Мон Хенсли обезбедува чист и вкусен модерен изглед на секоја бања Финишот на хром е отп�

Тежина : 461гр Име На Производ : Држач За Тоалетна Хартија; Содржина На Пакетот : 1 х Држач за Тоалетна Харти

Многу погодно Одлично За кујни и бањи 100% сосема нов И висококвалитетен Изработен од материјал од нерѓос

●МАТЕРИЈАЛ : Церадата е изработена од јп материјал искривување и ткаенина, со двострана ткаенина, безбе

1 Димензии : Рачка : 1.78 во / 30x21x20 mm; Завртка : 0,31x1.1 во / 8x28 mm; Печатен материјал за рачка : АБС и стакло; Матери�

Четкана полирана површина Исклучителни материјали, посветла текстура, издржливи Издржлив и лесен за ин

платно Повлекување на затворање Само миење на рацете ☀ Транспарентните капаци на ПВЦ обрките се ветров

Материјал : железо Големина : 18x16mm / 0,71 "x0 Аголот на ротација : приближно Количина : 1 сет / 10 компјутери...

Идеална Висина : за разлика од сличните производи на пазарот кои не се доволно високи за лесно достигнув

【Држете до 4,4 фунти】 вклучително и 4 мали куки, исполнете ги вашите потреби за складирање за мали предме

Идеален за Кабинет, фиока, врата, шкаф, плакар, Гардероба, Дрвена Кутија итн Инсталирајте го на вашиот ед�

ЦЕЛОСНА ГОЛЕМИНА нашите церади се исечени поголеми за да завршат верни на големината (+ / 3%) На пример, 8х

Scroll