Свеж
Тест за автомобилски батерии OBDResource 6V 12V 24V 3in1 Професионален дигитален алтернатор Анализатор 100-2000 CCA Тест на батеријата/тестот за полнење/полнење на системот за авт?

Тест за автомобилски батерии OBDResource 6V 12V 24V 3in1 Професионален дигитален алтернатор Анализатор 100-2000 CCA Тест на батеријата/тестот

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 959.20

SOH (состојба на здравје); СПЦ (состојба на наплата); Напон; Струја; Рејтинг; Отпор ;. Статус на батерија : Добро надополнување, нормално, Re Test AFR, замена. Поддршка на напон на напон во реално време,. Запис за податоци за напон (до 10 парчиња податоци) и репродукција. Многу погодно за споредување и анализирање на минатите и најновите податоци. 【Тестер за батерии со 3-во-1】 BM520 тестер за батерии дизајниран за батерии 6 V 12 V и 24 V со капацитет од 100 до 2000 CCA, како што се редовни поплави, рамна плоча AGM, AGM Spiral, Gel и Batteries Deep Cycle, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V, 6 V батерии, 6 V, 6 V, 6 V батерии, 6 V 12 V е во состојба да го изврши точниот резултат. Ве молиме, не заборавајте да го започнете автомобилот за време на стандарден тест или брз тест. 【Професионалец е во состојба да го изврши точниот резултат. Ве молиме, не заборавајте да го започнете автомобилот за време на стандарден тест или брз тест. 【Професионален и прецизен】 Професионална дијагностицирање на батеријата за тест за тестирање/ тест за тестирање/ тест за полнење/ тест за полнење и тест за вчитување и тест на бран.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Совршен за повеќето автомобил, камион, мотор и велосипед Мини големина одлично за да се задржи во автомо

Меритор со Терми Аларм VMRS : 017009000 Меритор со Терми Аларм VMRS : 017009000 Meritor е глобален снабдувач за производит

Капка фалсификувана, јаглерод челик е позлатен 29 степени и 45 степени за неутрализирање Агоните лопати о

100240 V, 5060 Hz, загревање на топло топење пиштол за лепак и лепило Лесно за контрола, побрзо Едноставно, диза�

Клуч за филтрирање на масло со мала големина; Клучот може да се прилагоди од 60мм до 80мм, погоден за 1 / 2 ко�

M10x125x25mm Вметнете p / n 10129 количина 10 временски распоред Бара комплет за завртки на главата на завртката на

✅ Алатка за отстранување на јадрото на вентилот, големина 1 / 2 "x43 / 4" ✅ Ставка : Флексибилна алатка за јад�

Светла за гуми за автомобили Осветлете ги капачињата на вентилот осветлени капаци на матични вентили Ј�

Двојна рачка на Дурометар за удобност со ротирачко копче на крајот, дозволувајќи му на алатката да се пр

Применливи модели : Нова висококвалитетна глава за поправка на заби, погодна за лизгачки чекани за попр�

Точен мерач : Големото бирање со механичка рака обезбедува голема точност во мерењето на притисокот и ч�

【Мултифункционален мерач на притисок со точни читања】 Мерачот на дигиталниот притисок усвојува висок

DEN 1.67

✅ 7 in Поли Комплет за ривертер ✅ Ергономски дизајниран за операција со една рака ✅ Овозможува лесен при

Идеална алатка : Цериум диоксид е најдобриот прашок за полирање за отстранување на стаклото гребење зар

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директ�

Разновидност : 2 шахти за употреба или со пневматски или рачен чекан Вклучува : 3 прилог на вилушка...

Поправка без безобразник за забивање совршени за врата и оштетување на град Ефикасно и безбедно за да с�

Метрички комплет со големосесет M10x15 Доколку должината на вметнувањето е 14,0 метричка Препорачано од вод

Премиум алатки Квалитет на брендот Лежиште на топката Квалитет на брендот Лежиште на топката.5410R007 P топ�

Вакуумска пумпа за ротациони ване : Нашата вакуумска пумпа за евакуација на ротациониот климатик од 4 CFM

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

Димензии на пакетот : 44434 W (сантиметри) Овие производи на исклучително стапки за исполнување на високо н�

Висококвалитетен снабдувач на додатоци и алатки за возила Ние сме посветени на производство и продажба

Овој мултиметар со тешка општа намена има јасен Лесно за читање на LCD дисплеј Со заштита од преоптоварув

Спецификации на артиклите : Овие лесни, преносни организатори на метални штекери се долги 9,84 инчи, израб

Не е погоден за ладење 410а Ова не е оригиналниот производ, спомнувањето на имињата на брендовите и која б

Моќен излез : Претворете ја моќноста на DC 12 V во AC 110 V 60 Hz Обезбедува 2500 вати континуирано модифицирана мо�

Непобедлива заштита за системите за крај на тркалото Користете за да инсталирате заптивки брзо и лесно

Употреба : Професионален комплет за отстранувачи на грмушка и инсталатор, дизајниран да го отстрани печ

Применливи модели T40207 Отстранувач на излез на воздухот, специјално се вклопува за ‑ за Benz SL / Sкласа / Eкл

Вклучува еден клуч на спојката на вентилаторот од 35милиметри на Мерцедес Инженерски за сервисирање на �

Вкупна должина : 2,32 " Големина на низата : 14мм x 1 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7 / 8

Се користи на BMW E60 (серија 20032009 5) и некои модели на Volvo Екстра долга висока странична спојка може лесно да

Димензии на пакетот : 90,17 H x 3,81 L x 12,7 W (сантиметри) Автоматско и одржување на камиони Тежина на пакет : 2...

Лесно заменете го истрошениот врв на SF4311 Pircing Pircing клешти Овие совети се самостојно острење, но можеби ќе

Алатки за поправка на гуми и дизајн за заштеда на трудот содржат сложени 46 парчиња, овие алатки можат да

? Направено од висококвалитетно волна влакна, задебелени до 12мм, потрајни и поефикасни од слични произв�

Item Package Dimension : 4799999995104 L x 1.3999999985719997 W x 1.299999998674 H inches Item Package Weight 0.04999999995807048 Pounds Количина на пакет на артикли

Нашата алатка за отстранување на Rivet е комплетна со четири битови за вежбање и упатства за отстранување

Сет за тампон за тампон со 6 компјутери, главно користен за полирање и тампонирање на автомобили, за општ

За BMW R Nine T (2014 2016) за BMW R Nine T (2017) за BMW R девет / 5 за BMW R девет чист за BMW R Nin Nine T Racer за BMW R Nine T Scrambler за BMW R Nine Urba

Подготвување : Поставени иглички за усогласување на алуминиум 2, поставени за прирабници ASME 150lb од ½ 14 ин

Scroll