Свеж
ESCO PRO Series Installer Cap Cap Cap Installer

ESCO PRO Series Installer Cap Cap Cap Installer

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3445.44

Направени за полу-спојници со целосна големина на камиони од Класа 6-8, вклучувајќи ги Кенворт, Питербилт, Фрејтлинер, Мек, Волво и многу други Лесно и брзо инсталирајте чаши/капачиња за лежишта на Dana/Spicer SPL брзо исклучете ги универзалните зглобови, како и Dana Spicer SPL 140, 170 и 250 серии. Вклучува три адаптери за лежишта за печатот, дизајнирани да одговараат на препорачаните длабочини на производителот. Намалете го ризикот од оштетување на погоните, јаговите и зглобовите за време на услугата. ЗАКЛУЧЕН ЗА ИМПАКТИВНА ДРАВИНА СОСТОЈБА 1 1/4 ИН. Направени за полу-споеви со целосна големина на камиони од класа 6-8, вклучувајќи ги Кенворт, Питербилт, Fright Liner, Mack, Volvo и многу други. Лесно и брзо инсталирајте чаши/капачиња за лежишта на Dana/Spicer SPL брзо исклучете ги универзалните зглобови, како и Dana Spicer SPL 140, 170 и 250 серии. Вклучува три адаптери за лежишта за печатот, дизајнирани да одговараат на препорачаните длабочини на производителот. Намалете го ризикот од оштетување на погоните, јаговите и зглобовите за време на услугата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Тип на производ : Механички компоненти Димензии на пакетот : 19.05 см L x 8,89 cm W x 8,89 cm H Земја на потекло : Соеди

Висококвалитетен снабдувач на додатоци и алатки за возила Ние сме посветени на производство и продажба

DEN 0.67

P80 Grit 5 "Диск за пескарење со златен филм Абразивен алуминиум оксид Диск е лесен за повторна употреба и пр

Може да ги врати возилата во фабричката спецификација Може да ги реши проблемите со прекумерна абење и �

Вкупна должина : 1,87 " Големина на низата : 14мм x 1,50 Тип на седиште : 60 ° конус седиште Големина на главата : 7

Алатки за поправка на гуми и дизајн за заштеда на трудот содржат сложени 46 парчиња, овие алатки можат да

Неговата меморија чува 10 комплетни комплети на температури (вкупно 120) со брзо и лесно потсетување Употр

Локолите на лежиштата на тркалото се лесни за отстранување или инсталирање со овие специјално дизајнир

Тоа одговара за сите 2 или 4удари, основна алатка за смена на проблеми за сите мотори со внатрешно согору�

【【Hook & Pick Set】 4pcs куки и пикови, 4 парчиња мала кука и пики, 1 п директен раб 1 "гребеница за заптивки...

Двојна еднострана, работа на сите големини на јадрото на вентилот Schrader за отстранување и инсталирање на

Изградбата на плочата на канали обезбедува висока површина за контакт со ладилник, што резултира во под

Име на производот : прилагодувач на затегнувач на ланецот на мотоцикли; Материјал : пластика, метал Содр�

Организаторите на клучот за наклон ви помагаат да ги организирате вашите клучеви Овие супериорни орган

Инвертер за напојување со електрична енергија 1000 W Континуирана моќност од 1000 вати, моќност од 2000 вати, M

【25a Брз полнач】 2 A / 10 A / 25 A / AUTO струја за полнење по ваш избор, овој полнач за батерии со 84% поголема еф

Прилагодливите лизгачки нозе можат да се постават насекаде на центарот на центарот Широк спектар од 4 и�

Алатка за отстранување на јадрото на џебниот вентил Најмалата и најлесната алатка компатибилна со пов�

? Екранот на задното осветлување на екранот на LCD во боја, чистата наредена тастатура ја прави резултати�

Алатките за отстранување и инсталирање на лежишта можат да се користат за домашен и увоз на автомобил с�

▲ 4насочна алатка за вентил е компатибилна за сите вентили на возилото, како и единици за климатизација,

Серија стада Супер Ц, подлога за полирање на дијаманти, сува дизајнирана за бетонско суво полирање, тера

Премиум тежок квалитет Економични производи Брзо почекајте околу 2 мин Поставете го кревачот на забите

Погодни за опрема и отстранување на лежиштата, добра алатка за поправка на автомобили Направено од чели

Погодно за восочување, полирање и запечатување на глазурата на разни восоци за обложување, чистење и по�

【Широка апликација】 Внатрешен дијаметар на филтерот за филтрирање на гориво 482017 8 инчи Се вклопува за F

Мерач на мерач на мерачи на гуми со два вида единица за притисок како lbs / in и kg / cm², погодно е да се прочи�

Не дозволувајте рамен да ви го уништи денот, оставете ја заптивната смеса за велосипеди за велосипеди н�

Про комплетот вклучува 1 / 2 "20 одделение 8 навојна конекција Центар за присилување на завртката, алатка з�

Ги отстранува и инсталира зглобовите од топката од типот на завртки што се користат на погонот на задни�

Материјал со висок квалитет, долг животен век Сила, не е лесна за оштетување Внимателен дизајн, попогодн

Доаѓа со 10 парчиња, многу економични и практични Овие гумени ладни закрпи што се користат за поправка на

[Точност] Професионално калибриран за да се врати точното читање на точниот притисок на вашата гума Точ�

Пакетот вклучува : 2 x рамни тампони за тампон со пена (75мм) 2 x подложни тампони со тампон за пена (75мм) 2 x та

【Инфрацрвено греење на кратки бранови】 Инфрацрвената ламба за лекување на боја со помош на кратки бра�

100% сосема нов и висок квалитет Капки со капка третирана со топлина Реверзибилни вилици за влечење од вн�

Водечки производител на висококвалитетни производи Меѓународно реномирано за нашиот разновиден спект

Метрички комплет со големосесет M10x15 Доколку должината на вметнувањето е 14,0 метричка Препорачано од вод

☛ 1, 【Што добивате】 Во овој комплет, ќе добиете мали стеги за подигање на CV (висина : 7мм), 4 парчиња голем�

Добијте известување за условите на батеријата кога влезете во опсег на BLE ; Проверете го системот за зап�

Ефективна и едноставна алатка за употреба, пристап до неа за да достигне приклучоци без проблем Спарки �

Адаптери : 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 и 30мм Вклучува слајд чекан за запленети клипови Отстранува запленети

? Страна од наизменична струја со 4 продавници за наизменична струја 、 Една порта за полнење со USB и диги�

10 Надградба на софтвер преку Интернет, повеќе нема да мора да плаќате скапи такси за надградба на софтве

Scroll