Свеж
Акварел Сончоглед Птица Памук Држач За Брис Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук Тркалезни Кругови Со Топчиња Со Конец

Акварел Сончоглед Птица Памук Држач За Брис Контејнери За Бања Тегли Со Капаци Поставете Тегла Со Тркалезна Подлога За Памук

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 303.84

€●ИДЕАЛЕН КОНТЕЈНЕР за СКЛАДИРАЊЕ на ГОЛЕМИНА q : нашиот држач за памук има мерки : 475 (D) СО капак, големината без капакот Е : 3. Две пакувања за избор : 2 пакувања / 4 пакувања. Идеален за складирање и организирање мали предмети како памучни брисеви, памучни топчиња, забен конец и лесен за чување и пристап. €®ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ПЛАСТИКА● : Проѕирниот држач за памучни топчиња е изработен од пластика, со мазни рабови, тенки и издржливи. Тоа нема да се скрши како стакло, и побезбедно за употреба. Проѕирен дизајн, јасно можете да ја видите внатрешноста. Горниот капак и телото може да се вклопат совршено, отпорен на прашина и водоотпорен, лесен за отворање и затворање, складирање и пристап. €®Складирање и ОРГАНИЗАЦИЈА q : држачот за памучни топчиња е идеален за складирање и организирање мали предмети како што се памучни брисеви, памучни топчиња, памучни влошки, соли за капење, пенкала, штипки, лакови, гумени ленти, клипови за хартија, копчиња итн. Овозможувајќи Ви Лесно да најдете предмети и да ги одржувате чисти и хигиенски. Одржување на бањи, суети чисти и уредни. €_ПРЕКРАСНИ УКРАСИ за ДОМОВИ : Стилскиот држач за памучни топчиња има проѕирен дизајн, со прекрасно отпечатен на телото, а содржината може јасно да се види, комбинирајќи ја убавината и организацијата. Обезбедува доволно простор за складирање на мали суштински и одговара на вашиот стил на декор на домот, тој е идеална декорација на домот. €€100% ГАРАНЦИЈА за ЗАДОВОЛСТВО : ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите производи и услуги со најдобар квалитет, доколку имате какви било прашања или незадоволство од производите, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе одговориме во рок од 24 часа и ќе ви обезбедиме Задоволителна Програма за решенија. Држач за памук синестур - симпатичен организатор на бања е суштински елемент за складирање на бања и суета, за да ги задоволи вашите потреби! - Спецификација - - - *ГОЛЕМИНА : Единечен Производ : 4,13 (Ж) х 2,75 (Г) ВО / 10,5 (Ч) х 7 (Г) СМ *МАТЕРИЈАЛ : Пластика *ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 Пакувања / 4 Пакувања - - - КАРАКТЕРИСТИКИ - - - - - ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од тенка и лесна пластика со мазни рабови, потрајни; изгледа како стакло, но нема да се скрши, побезбедно за употреба. - УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Проѕирен мат дизајн, телото на конзервата има прекрасна шема, а содржината може јасно да се види.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Висококвалитетни материјали : четките и држачите за тоалет се хигиенски и убави, одржувајќи ја бањата ч�

1 : заоблено стакло, мазни рабови не ја повредуваат раката, погодна за сите видови стилови на декорација 2

● Комплетот за крпи Вклучува 2 Крпи за Капење од 27 х 54 инчи, 2 Крпи за Раце од 16 х 28 инчи и 2 Крпи за Перење о�

Без удирање и нема оштетување на идот Карактеристики : Водоотпорен и производен Подготвени за употреба,

Столицата за бања е изработена од 100% Цврсто Дрво, изградена да трае со еколошки лак заврши, многу мазна з

Хартија на ткиво со лисја, (W) 500 x (H) 700 mm, 20 g / m², бело Хартија на ткиво со лисја, (W) 500 x (H) 700 mm, 20 g / m², бело...

Висококвалитетни материјалиизработени од нерѓосувачки челик за спречување на корозија и ' рѓа Отпорен

Висококвалитетни материјали : четката и држачот за тоалет се хигиенски и убави, одржувајќи ја бањата чи�

Фиоки за када Организатор за шминка за шминка за бања Кујнски сад за мијалник за мијалник Можете да ужив

Количина : 1 Сет (вклучувајќи 10 ФотоХартија, 10 Клипови, 1 Канап) Држач За хартија X 1 Сет (вклучувајќи 10 Лист�

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

Природна Лесна НегаИсчистете Ја со влажна крпа Разноврсна Лесна НегаИсчистете Ја со влажна крпа...

100% Термопластичен Еластомер (Тпе) ФУНКЦИОНАЛНА ЧЕТКА ЗА ТОАЛЕТ : четката за тоалет на ВЕНКО со држач ја о

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

Брзо сушење : подигнатите гребени можат да формираат циркулација на воздухот Влажните предмети може да

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

ШАРЕН ЖИВОТ : овие прекрасни бои ви носат добро расположение и додаваат допир на елеганција и стилски во

Секоја Подлога за Бања се продава поединечно; вклучува 1 Килим За Капење 20"Х34" – Увезен, Произведен во Ту�

Вентилот отпорен на корозија издава комерцијално продадени сапуни за раце за сите намени Вертикалниот

Памук Преголеми 36х70дизајн Прекрасен жакард ткаеше дизајн со повеќе ленти Дебели за дополнителна апсор�

Стакло ●Практичниот Комплет од 5 парчиња Вклучува 1 Диспензер За Сапун со 12,8 мл, 1 тамблер, 1 Сад За Сапун,

Багажник за Складирање На Машинка за коса : Погоден за професионален салон, разумно складирање и удобен

Супер абсорбента и супер меките карактеристики го прават исклучително удобна подлога за бања во бањата

Исклучителна, повеќе од креативна, стилска и текстура, ретро или свежа Блескави дијаманти : елегантни кр

Лесно се менуваат хартиени крпи Посебен простор за складирање за уреден живот Мода надвор од кругот, се

☛Попродажба : Ако имате какви било прашања по добивањето на стоката, ве молиме контактирајте не на врем�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Ка�

100% пластика Елегантно и софистицирано : сапунот за сапун на овој дизајн е едноставен, елегантен и индуст

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

ДРЖИ ДО 4 РОЛНИ ТОАЛЕТНА ХАРТИЈА : Практично складирање на стандардни или ролни со големина на џамбо ЛЕС�

●Дизајн на теми за дејзи}Шармантна Завеса За Туширање Маргариткисовршен додаток на вашиот декор за бањ

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

ЗАДЕБЕЛЕН МАТЕРИЈАЛИзграден од врвен задебелен простор алуминиум со цврст, издржлив и никогаш не ' рѓа �

Запознајте различни стилови на декорација Совпаѓање на бањата, подобрување на целокупната атмосфера О�

€Материјал И Дизајн : 100% Висококвалитетен пева материјал туш завеса +32 пластични куки, сјајна камче шем�

? Меките влакна на овој производ можат длабоко да го исчистат жлебот на тоалетот, близу до внатрешниот ѕ�

ВОДООТПОРЕН ДИЗАЈН ултра мазен специјализиран дизајн создаден за да се тркалаат вода и да се промовира

Нашите пространи теписи обезбедуваат одличен допир Може да создаде мирна атмосфера за вашата главна сп

Топол совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, осветленоста на мониторот, рачното мере�

Мека и удобна, издржлив и тежок Површината е рамна, мека и меки Висока густина, не е лесно да се падне...

ЕДНОСТАВНО СКЛАДИРАЊЕ : гроздобер / модерен стил на фарма на оваа корпа за жици ќе додаде стил на вашето �

Една кутија со печатење од 2 страни за двојно поголема забава; за разлика од другите брендови, нашите кут

Scroll