Свеж
Гаја Гај Бука Дрво Тоалет Четка Со Штанд-Сисал Влакната Тоалет Чистач Со Држач-Природни Влакна И Дрво Рачка Се Компостибилни И Биоразградливи-Пластика-Слободен

Гаја Гај Бука Дрво Тоалет Четка Со Штанд-Сисал Влакната Тоалет Чистач Со Држач-Природни Влакна И Дрво Рачка Се Компостибилни И Биоразградливи-Пластика-Слободен

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.00

Прифатете го начинот на живот без пластика со нашиот еколошки комплет за четки за тоалет Кажете збогум на најлонската и нафтената пластика. Нашата четка со природни влакна, придружена со дрвен држач, е идеален додаток на вашиот нула отпад и одржлив начин на живеење. Инвестирајте во целосно производ базиран на планета и придонесете за почиста Земја. Цената вреди за мирот на умот и позитивното влијание што ќе го направите. Еколошки комплет за бања направен од обновливи извори. Рачка од буково дрво, тоалет без капка со керамички послужавник. Искусете го крајниот природен и одржлив избор за чист сад и живеење без вина. Еколошко пакување : тоалетната четка и штандот на Гаја гај доаѓаат со минимално, компостирано пакување, усогласувајќи се со нашата посветеност на одржливоста. Стилски и одржлив! Нашата четка за тоалет со природни влакна има рачка од буково дрво, држач и керамички послужавник. Кажете збогум на пластичното загадување додека додавате елеганција во декорот на вашата бања. Дрвена четка и држач за тоалет на Гаја Гај, изработена со сисални влакна, прикажува исклучителни материјали и изработка. Добијте го совршениот чистач за тоалети со доверба, поддржан од нашата гаранција за враќање на парите. ВАШАТА ПОТРАГА ПО ЦЕЛОСНО ПЛАСТИЧНА ТОАЛЕТНА ЧЕТКА И ДРЖАЧ Е ЗАВРШЕНА! Гаја гај знаеше дека нашите клиенти и пријатели со нула отпад сакаат навистина природно решение. Да се разбереме, пластиката е зло на планетата и нашето здравје. Не треба толку многу да користиме пластика, особено кога има одлични алтернативи како оваа за да го додадеме нашиот одржлив начин на живот. Дрвото е поцврсто од пластиката и може да се компостира, па дури и да се пренамени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар ;; 9,6 см (4 инчи) во висина ;; 350 ml (12oz); Класификација : Казри, четка за заб�

Епе, Бисер Памук Пена Послужавник за кауч : 2 парчиња Носител На Носител на Чаши За Носење Чаши За Носење �

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

Состојба : Сосема Нов Материјал : Керамика Димензии на производот : 100% нови предмети, прикажи како слики..

€ ● Притиснете Со Еден Клик Q рачниот диспензер за сапун усвојува уред за печат, кој автоматски ослобод�

Пластика Дебела мазна пластика : Симпатичните тегли и капаците се изработени од густа пластика со мазен

Наменето за убавина и алатка Месинг конструкција за да се обезбеди квалитет и издржливост Мазна стакле�

* * ДВЕ ГОЛЕМИНИ ОДГОВАРААТ НА ПОВЕЌЕТО КУТИИ за ТКИВО : коцката за покривање на кутијата за ткиво има две

ГОЛЕМИНА : 72"W x 72" L, може да се користи за кади, туш кабина, или било која бања МАТЕРИЈАЛ : 100% полиестерска т

Оваа стилска решетка за кади со голем капацитет може да го држи вашиот телефон, чаши за вино, сапун, свеќ�

Површината е рамна, мека и мека Мека и удобна, издржлива и цврста Висока густина, не е лесно да падне Ткае

✔ Професионално произведено и испорачано од САД ✔ Сиги квалитет на производ : Оваа керамичка кригла за

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

Практично : Ова ќе биде пригодна алатка за складирање ткива што можете да ги повлечете ткивата без да ја

Материјал ABS : ABS материјал, отпорност на влијание, отпорност на топлина, отпорност на ниска температура,

КОМПЛЕТ ЗА ТОАЛЕТ И ЧЕТКА : Вклучува клип и четка за тоалетна чинија, како и координативен кади за удобен

Тој е дизајниран да ја одржува четката за заби сува и заштитена од прашина и штетни бактерии Соберете ја

Нордиски Крпи Без Нокти Крпите се повеќе хигиенски и проветрени Телото на шипката е подебело и подебело

Големина : 24 х 16 инчи / 60 х 40 см Материјал : површина на ткаенина од фланелет, многу абсорбента И БРЗО се С�

Капацитет : 350 мл Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : П�

Отпорен на прашина Ослободете го заморот, срцата на топлите луѓе, дајте им на вас и на вашето семејство п

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

Главниот материјал на приврзокот е изработен од алуминиум, а површината на приврзокот се третира со иск

●Дизајн за отворање И Затворање ● Исчистете Без Ќорсокаци, Специјално Дизајнирани За Жлебови, Длабинс�

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница

Големина туш завеса : 70 Бања мат големина : 15 Тоалетна покривка во форма на о : 14,6 Во Х 16,5 инчи [Премиум Дод�

Вклучува 1 кади, 2 чаши за вшмукување и 24 апликации за пена Апликациите за пена се придржуваат до плочка и

Решетката за складирање на фен за коса : Капацитет за лежиште на оптоварување, не паѓа, совршено ставете

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

1 Рачно полиран се чувствуваат мазни и удобни Исклучителна резба, ви донесе добро искуство...

Црна И Бела Бања Мат Материјал : мека меморија пена бања мат, бавно пролет назад во својата оригинална фо

Големина : Штанд : €2, 4 x H0, 4 инчи (60 x 11 mm), Чаша : q2, 6 x H4, 3 инчи (65 x 11 Материјали : Стојат : АПС, ПВЦ, Силикон, Чаш

Големина : 8,2 см (3 инчи) во дијаметар;; 9,6 см (4 инчи) во висина;; 350 мл (12оз); Класификација : Пенхолдери, Четка

Луксузен Сет За Завеси За Туширањенашата завеса за туширање со полиестер со текстура содржи 12 армирани

Мода и креативни желка туш завеса прстениСе гордеете со вашата бања, и овие куки ќе ја одржат вашата мод�

Постојат премногу незадоволителни работи на овој свет што не можете да ги изберете, но можете да избере�

Екстракција на хартиена крпа, удобна и брза Користете го како домашна декорација за да го разубавите ва�

Капак На Тоалетното Седиште : 17 "х 13" Килим : 21 "х 20" Резервоарот Покрие : 16 "х 8" Материјал : Кадифен и гумен...

Четката за тоалет со долга рачка, исто така, може да спречи валкање на вашите раце за време на чистењето *

Кутија за заштеда на сапун : Нема да биде лесно, водата ќе се исцеди брзо од лавиците за складирање Носит�

Ултрамека површина на тепих со висока густина, висококвалитетни еколошки влакна, мек и нежен допир, изд�

€Висококвалитетни крпи€Оваа крпа за капење е изработена од мек и пријателски за кожата чист памучен м�

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

Чешлан памук, памук, микрофибер Земја Како Што Е Означено Карактеристики : Меко, брзо сушење, висока апсо

Scroll