Свеж
Тепих за бања, Нелизгачка Подлога За Капење, Светло Куќа Сино Море, Мека Апсорбирачка Подна Подлога Од Микрофибер, Машина За Перење, 18 х 30 Инчи

Тепих за бања, Нелизгачка Подлога За Капење, Светло Куќа Сино Море, Мека Апсорбирачка Подна Подлога Од Микрофибер, Машина За Перење,

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.67

Совршена Големина : килимот е изработен од висококвалитетна мека и удобна ткаенина од микрофибер (18"х30")Машина за перење во ладна вода на нежен циклус со благ детергент, не користете хлор или белило. Абсорбента на вода : килимот може брзо да ја апсорбира водата и да се исуши, да го одржува вашиот под чист и сув. Поддршка без лизгање : гумената подлога Од Латекс што не се лизга обезбедува безбедност.Подлогата што не се лизга ја држи подлогата на место за дополнителна безбедност. Нема повеќе грижи за лизгање или гребење на подот. Совршен За Домашен Декор : Направете ја вашата кујна повеќе стилска и удобна со овие издржливи, уникатни, сезонски кујнски душеци. Додадете поп боја во влезот и заштитете ги и вашите подови. Совршен за секоја кујна, палуба, двор, трем, веранда и влез. Купете Со Доверба : Ако не сте задоволни со вашата нарачка од која било причина,можете да ни оставите порака, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите сите проблеми. ДАЛИ ДУШЕКОТ ЗА КАПЕЊЕ АПСОРБИРА ВОДА ? Да .Нашата подлога за врата може ефикасно да апсорбира вода и да ја блокира нечистотијата, да го заштити вашиот под и да го одржува вашиот дом чист и уреден. ДАЛИ НАВИСТИНА МОЖАМ ДА ЈА СТАВАМ ОВАА ПОДЛОГА ВО МАШИНАТА ЗА ПЕРЕЊЕ? Да, можеш.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Овој производ не само што може да се користи како послужавник за кади, туку и како биро за лаптоп, држач з

Брилијантност Нерѓосувачки Дизајниран исклучиво За делта славини Направени на оригинални спецификаци

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

?Список на производи : Големина : 70 х 70 инчи (180 х 180 см), Доаѓа со 12 куки за завеси за туширање кои беа лесни �

Едноставно по изглед, добро во детали Складирање на кабинетот, лесно да се земе Убавина за бања, само за �

Држачот за четка за заби за вшмукување е изработен од здрав и издржлив материјал, со вшмукување и издрж�

Еколошки материјал за животна средина : Направено од здрав и еколошки не'рѓосувачки челик што умира, вод

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

Практична и задолжителна ставка за бања! Специјален дизајн за подобра дренажа на вода Одржувањето на ва

Повеќенаменска, освежувачка и убава Мултифункционалниот држач за ткиво е одличен додаток во вашиот дом

Тоа може да донесе Лесно, отпорност, антиоксидација, заштита на животната средина вашиот внатрешен или �

【Организатор на туш големо шише и мали предмети】 Нема повеќе паѓање или вртење над нашите материјали з

Одлична решетка за сушење на масата за мали станови, студентски дом, кампување Тоа е мала големина без д�

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

Улога : Не само за рачни кадини, туку и за облека, крпи, итн Не само за бањи или тушеви! Можете исто така да

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...

Грижа и заштита како овци, грижа за целото семејство Само за подобро ќе Животот се фокусира на квалитето

Совршена полица за бања За складирање на сапун , Без проблеми со перфорирање на ѕидот Едноставен убав из

Забелешка : хардверот за монтирање на ѕид не е вклучен лесно монтиран Функционален и декоративен држач �

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

Материјал : Нашиот држач за четки за заби усвојува меѓународно признаена пластика пријателска за ABS за д

Ограничен простор за организација : оваа кутија за туширање е погодна само за прав агол од 90° Чувајте ја

Материјал : микровлакна кожа и 300 Dpvc Димензија : Откинати 8 х 8 инчи / 20,5 х 20,5 см, Купени 5,7 х 5,7 х 1,2 инчи / 14,5

Одлични перформанси : Организаторот за складирање на туширање е потрајно, отпорен на гребење и не е лесн

Држач на сунѓер за мијалник Материјал и големина : Овие држачи за сапуни се изработени од силика гел и ап

СИЛЕН САМОЛЕПЛИВ ДРЖАЧ за КРПИлепилото е специјално дизајнирано што е многу посилно од обичното лепило

Еконски пријателски материјал : Изработено од здрав и еколошки не'рѓосувачки челик што умира, водоотпор

Богата количина : ќе добиете 4 парчиња крпи за бања во фарма со извезена пчела, прекрасна и елегантна за г

Полиестер ГОЛЕМИНА : 60 "W од 71" H, друга големина може да се прилагоди, ве молиме љубезно контактирајте со н

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа)...

ГОЛЕМИНА : 4 Организатор на Проѕирни Канистри : горниот капак одговара на телото на резервоарот, кој е от�

Фотографиите се сите сцени на овој производ и не содржат други предмети Материјал на производот : 304 нер�

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

Добра Топлинска Изолација Ставете го капакот на кадата над кадата за да ја одржите температурата на в�

Голема подлога за капење, 18" х 23" со дебелина од 0,125" Изработени од висококвалитетен полиестер, мазна, мек�

Scroll