Свеж
Оксикотот Луксузен 600 GSM Комплет од 2 Чаршафи За Капење Памук Со Прстен-Крпи За Капење Со Квалитет На Хотел За Возрасни-Супер Мек Абсорбентен Брз Сув Екстра Голем Чар

Оксикотот Луксузен 600 GSM Комплет од 2 Чаршафи За Капење Памук Со Прстен-Крпи За Капење Со Квалитет На Хотел За Возрасни-Супер Мек Абсорбентен

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 543.68

Секој сет содржи 2 луксузни чаршафи за бања 35 х 68 инчи секој 600 гсм квалитет 100% прстен спин памук, ултра мек високо апсорбирачки брз сув луксузен хотелски квалитет екстра големи чаршафи за капење за возрасни. Обезбедува крајна мекост, удобност, апсорпција и издржливост. Направено во сертифициран објект ОЕКОТЕКС. Нашите чаршафи за капење се идеални за дома, спа, салон, одморалиште, базен и хотели/ мотели. Станете помеки за најдобри резултати, измијте одделно првиот пат за да ја намалите влакната. Оксикотот Луксузен 600 GSM Комплет од 2 Чаршафи За Капење 100% Памук Со Прстен-Крпи За Капење Со Квалитет На Хотел За Возрасни - Супер Мек Абсорбентен Брз Сув Екстра Голем Чаршав за Бања за Бања-35x68 Сиво.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Димензии : 10 x 0,5 x 15 инчи Wallидната уметност е подготвена да виси не е потребна инсталација или хардвер...

Оваа преносна корпа за складирање е дизајнирана за лесно кревање и носење, можете да ја однесете на камп

Применливи производи : Гел за туширање шампон Кошница за суспензија, заштеда на простор, без wallид Структ

БАЊА ТОАЛЕТ ЧЕТКА ЗА ЧИСТЕЊЕER оваа четка за чистење е погодна за повеќе локации, како бањи дома, хотел, к�

★ 【Исклучително складирање】 : Добар живот дома, мал помошник за складирање на бања, правејќи ја вашата

Quess оваа кутија за ткиво е изработена од водоотпорна стп кожа, која е отпорна на абење и издржлива, уредн�

Стоечко место, едноставно и практично, не е лесно да падне Рачкатип чаша за четкање, функционална чаша з�

Тери Памук Покажете ја вашата арена лојалност и гордост на палубата Идеален пешкир покрај базен што ќе �

Хуманизација дизајн Специјално за бања, туш,бања, кујнски мијалник и друга влажна средина Складирање на

Едноставен, но елегантен, погоден за најразлични стилови на украсување Прекрасна поставеност, лесно да

100% полиестер Додадете свеж допир ажурирајте ја бањата со оваа привлечна корпа за отпад од тоалети со ел

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

● Висококвалитетен материјал : изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и отпорен на ' рѓа Пог

Полиестер ●УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Дизајниран Со кои и слива, напредна технологија за печатење шаблони, слика

Издржлива Цврста Месинг Конструкција, Овој Зафат За Бања Обезбедува Трајни Перформанси и Беспрекорно С

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

1 Направено од убава керамика, така што повеќе не мора да се расправате со слаба пластика Секој додаток з

➤ Нашите лебдечки ѕидни полици се изработени од вселенски алуминиум, процес На Елоксирање, вселенскиот

Организатор за виси за бања : чува помали шишиња со шампон и балсам, гел за туширање, сапун, четки за заби,

Материјал : Смолата има добра отпорност на абење, безбедност и заштита на животната средина, извонредна

Мека и удобна, издржлива и цврста Површината е рамна, мека и мека Висока густина, не е лесно да падне...

Чаша Материјал : Стакло Тип : Држачи За Тоалетна Четка Тип на производ : Ѕид виси Завршна обработка на пов

Цврста Тешка Челична Метална Основа, Без Нишање Држачот за рачни крпи за бања е изработен од врвен тежо�

пластика Пластична корпа за корпи : Произведено со добар материјал, тврда структура и последен пат за на

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Изработен од супериорен материјал кој е издржлив и цврст, одличен и прекрасен за долг работен век Автом�

✽ Висок квалитет : Овој организатор е изработен од тешка пластика Тој е многу здрав и лесен за чистење...

Едноставен, но елегантен, погоден за различни стилови на декорација Прекрасно поставување, лесно за реш

1Материјал со добар квалитет : Изработен од железо и дрво, издржлив за секојдневна употреба.Совршено скл

Држете 3 Крпи Заштеда на простор 'Рѓадоказ & Преносни ?3 Вртлива Шипка За КрпиМодерни лавици за крпи за са�

Правоаголна Обвивка За Кутија За Ткиво, Држач За Фен За Фен За Фен За Бања, Кујна, Канцеларија, Автомобил,

●Елегантен и МОДЕРЕН ДИЗАЈН ● Зошто да изберете четка за Тоалет? Тоа не е само алатка, туку и повеќе как�

Сиви држачи за четки за заби за бањи, не'рѓосувачки челик, држач за четки за заби, монтиран со голем капац

Scroll