Свеж
Уеохиццт Хартија Кафе Чаша Организатор Диспензерот Пластични Чаша Држач За Кафе Млеко Чај Продавница Ресторан Пауза

Уеохиццт Хартија Кафе Чаша Организатор Диспензерот Пластични Чаша Држач За Кафе Млеко Чај Продавница Ресторан Пауза

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

Може да собере хартиени чаши, пп/ЧАШИ за пијалоци ЗА МИЛЕНИЧИЊА и проѕирни пластични чаши со дијаметар помал од 100мм Совршен за кафе, продавница за погодности, дели, сендвичарница, ресторан и соблекувална. Овој држач за хартиена чаша ги одржува шолјите за кафе уредни и уредни во преполната кујна. Компактен дизајн се вклопува на клупи, работни површини и маси. Може да се постави на масата или да се фиксира на ѕидот според вашите потреби. Изработен од квалитетен акрилен материјал, анти - ' рѓа и корозија, издржлив и лесен за.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Стп Произведено во САД Или Увезено Големина7,7 х 4,7 х 4,3 (Lx Wx H) инчи МатеријалМодерна кутија за ткиво израб�

?●Шише со божиќна тема ● шишињата за диспензерот за сапун што се полнат се дизајнирани со популарни пра

Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање Бања убавина, само за вас ко�

Сликата нема да исчезне по миењето Машинско перење, сува сува ниска, не белило Пешкирот ќе ја врати свој�

Рачна / спортска крпа; 15 x 22 инчи Направено од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур Тери крпа) Слика о

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

100% пластика Елегантно и софистицирано : сапунот за сапун на овој дизајн е едноставен, елегантен и индуст

[Отстранлив и лесен за чистење] Различен од традиционалните силиконски и пластични кутии за сапун, ги ко

смола Интересно украсување : Оваа мала и wallидна висечка декорација може да биде позабавна за вашиот дом.

●Големина и Материјал●нишката ткаена тенџере е вклучува две големини : 18см (7,09 инчи)*0,7 см(0,27 инчи), 24см(9,

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

100% памук : 100% памук, мек и пријателски чист памучен материјал, ултра мек и високо апсорбирачки крпи на пр�

ВКЛУЧУВА1 Организатор, 4 Големи Водоотпорни Ленти ОРГАНИЗАЦИЈА ЗА БАЊА БЕЗ ОШТЕТУВАЊЕОД четки за заби д�

Силна лепливост и штити од вода Држач за крпи нерѓосувачки челик конструиран од, обезбедувајќи квалите�

Изработени од безбедни и издржливи материјали за долготрајна употреба Многу практично во употреба, мож

Шишињата со пумпа лесно се стискаат течноста што ви треба Погоден за жени и мажи, унисекс и преносни шиш�

[Материјал од не'рѓосувачки челик] Издржливата конструкција од не'рѓосувачки челик ја прави оваа корпа �

Повеќенаменски : Овој организатор на складирање е погоден за бања, спална соба, канцеларија, суета, кујн�

синтетички материјал Едноставен дизајн : Направено од ABS материјал, не е лесен за 'рѓа и издржлив во упот�

Машинска миење, ладна вода, без белило, свртете се надвор Произведено во САД Тој е погоден за употреба во

Трансформирајте ја Вашата Плоча : Направете го вашиот простор пофункционален и стилски со нашата фиока

Намалете Ја Топлината : Користете Ја Нашата Сончева Сенка За Да Го Заштитите Вашиот Дом Од Зраците И Да Ј

Ако Не Можете Да Стоите Долго време Или Едноставно Сакате Повеќе Да се Опуштите Под Туш, Оваа Столица за

●Организаторот На Бања Countertop ® аголниот дизајн го максимизира неискористениот простор ставете на сует

Што добивате : ќе добиете 1 кујнски диспензер за кујнски сапун За Новогодишна елка со 1 пумпа од нерѓосув�

Овој производ не само што може да се користи како послужавник за кади, туку и како биро за лаптоп, држач з

Создаден со најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инстал

Изработени од керамика Живописни бои за да ја оживеете вашата бања Рачно миење со топла вода...

Совршен за складирање во аголот на кујната и бањата Може да се расклопи и да користи најмногу време Тоа �

Овој диспензер за течен сапун во гроздобер стил го надополнува вашиот дом, кујна и декор за бања, без раз

Стр Држач на хартија за лице : Мултифункција, не може да биде како кутија за ткиво, туку и подарок за дома�

Материјал : Позлатеност на бакар хром Големина на должина : 620мм Растојание од идот : 135мм...

Боја : Црна Големина : 600*65мм Материјал : Нерѓосувачки Челик Карактеристики : заштита на Животната средин�

Површината е рамна, мека и мека Мека и удобна, издржлива и цврста Висока густина, не е лесно да падне...

Акрилик Организатор на јасен шминка : Дизајнот на капакот може ефикасно и влага, правејќи ги предметите

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

Дизајнот е едноставен, а шишето е густо и силно Диспензерот може лесно да се наполни во секое време, со ш�

?●Симпатичен Смешен Дизајн●оваа симпатична подлога за капење е отпечатена со симпатична шема на цртан

Scroll