Свеж
3drose Sandy Mertens Nebraska - State Chentucky State Smage - крпи

3drose Sandy Mertens Nebraska - State Chentucky State Smage - крпи

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 199.84

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака/лице Направено од 100% полиестер 100% памук од терилик. Машина за перење. Сликата нема да избледи по миењето. Уникатната крпа за крпа за миење на дизајнот е најдобра за лице и тело. Слика отпечатена на страна на полиестер/страната на крпа од територија. Одлична идеја за подароци за кој било празник или прилика. Лесна тежина и се склопува во компактна големина што треба да се користи во домот или салата. Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака/лице. Направено од 100% полиестер 100% памук од терилик. Машина за перење. Сликата нема да избледи по миењето. Уникатната крпа за крпа за миење на дизајнот е најдобра за лице и тело. Слика отпечатена на страна на полиестер/страната на крпа од територија. Одлична идеја за подароци за кој било празник или прилика. Лесна тежина и се склопува во компактна големина што треба да се користи во домот или салата. Кентаки државно знаме крпа е одлично за употреба во кујната, бањата или салата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Што има во пакетот? Еден сет од 2спакувани болни корпи со 3 делови, секоја димензија : 14 x 6 x 4 inch (L x w x H) Еден

Што И да Одберете Пешкир Барови Модерен Дизајн И Функционална Funcетика Ќе Им Даде Беспрекорна Завршница

●Големина и Материјал●нишката ткаена тенџере е вклучува две големини : 18см (7,09 инчи)*0,7 см(0,27 инчи), 24см(9,

+МЕКА КАДИФЕН БУШАВА : Разгалува нозете! Нашата подлога за капење има луксузен, мек и удобен кадифен што �

Тип : Пешкир Решетката Материјал : Месинг Тип : Монтиран На Ѕид Место На Апликација : Бања Бар за крпи, Мод�

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака / лице Направено од 100% полиестер

✽ Мултифункционална закачалка за крпи : Цврста лента за крпи, силно лежиште на оптоварување, без пауза, �

Материјал : Друго Боја : Бела, сива Големина : како што е прикажано Преносни сапуни со сапун, дома и градин

Комплетот вклучува : 2 x ролери + 1 x диспензерот за лосион + 1 x држач за четки за заби + 1 x сапун сапун + 1 фиок�

Анти 'рѓата спречува корозија и' рѓа, погодни за употреба во влажни средини како што се бањи и кујни Пого

Постојат два методи за инсталација, кои можат да се залепат со лепак или да се инсталираат со дупчење на

Дизајнот за заштеда на простор обезбедува многу простор за складирање на мноштво мали најважни работи �

Памук Материјал : 100% Памук Големина : крпа ЗА Капење 70Х150СМ,Крпа ЗА Раце 34Х75СМ,Квадратна Крпа 33Х34СМ...

Држачот за ткиво е изработен од висококвалитетен полиестер кој е издржлив и долготраен Со три страни от

Четката за тоалет со долга рачка, исто така, може да спречи валкање на вашите раце за време на чистењето *

силикон Контејнер за сунѓери за туширање : Со одводните дупки на садот за сапун, водата ќе се исцеди брзо

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 4 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Надредена Повеќеслојна Комбинација : Дното на Полицата Може да се Надреди,Бројот на Слоеви зависи од Ва�

Столицата за бања е изработена од 100% Цврсто Дрво, изградена да трае со еколошки лак заврши, многу мазна з

Прилагодете ја должината според кадата и повеќе не грижете се кадата да биде премногу широка за да одго�

Вкупни димензии : 15"W x 36"H x 5" D; вклучува четири прилагодливи полици со калено стакло Анодизирана алуминиу

Бесплатно оштетување Капацитет на тежина : 4 фунти Големина : Голема Силно се држи во влажни и влажни усл�

Дизајн На Денот На Независноста : Џуџестиот Модел На Патриотски Дизајн На Приврзоци Е Смешен И Прекрасе�

●Материјал На Држач За Кутии За Геометриски Ткива●пластичната кутија за ткиво е изработена од високок

? Ова го прави совршен за влажно опкружување, како што е вашата плодна, релаксирачка бања со меурчиња ? 【�

€МАТЕРИЈАЛ : оваа пролетна и велигденска завеса за туширање е изработена од 100% материјал од полиестерс�

Rustproof и издржливостОрганизаторот за туширање е составен од премиум алуминиум и обложен со ваш избор на �

Смола материјал, мазни линии, светла текстура и убави бои Просторот во големата кутија, хартијата за рол

Голем капацитет : држачите за четки за заби за бањи имаат супер капацитет за складирање (1 фиока, 1 одделе�

Мултифункционален : можете да го користите како држач за хартија во хотел, продавница итн Бидејќи отвор�

Стил : Едноставен Материјал : ПВЦ пенење+сунѓер Големина : (приближно) 29х20 см Обезбедува поддршка на глав�

Лесно за промена на хартиени крпи Одделен простор за складирање за уреден живот Мода надвор од кругот, ч

Наменети за продавници со памучни топки, памучни брисеви, влошки за шминка, козметика, чепкалки за заби �

Анодизирана / корозивна и отпорна на 'рѓа, и не е лесно да' рѓа во влажна средина Изработен од рафиниран а

Завесата за туширање бовлет е свежа и шарена, што е многу уникатна декорација за вашата бања Завесата за

Лесен За Употреба Два Режими На Блиц Моќност : 3x AAA Батерија (Не Е Вклучена) 100% Нов Висок Квалитет Број На �

€УНИКАТЕН ДИЗАЈН}Оваа Шема НА завеси за морска желка HD Технологија За Печатење Со јасна шема и јасни ли�

Материјал со висок квалитет : тенок и мек памучен материјал пријателски со кожата, добра апсорпција на в

Практична и задолжителна ставка за бања! Специјален дизајн за подобра дренажа на вода Одржувањето на ва

ВКУСНО ПРИВЛЕЧНО : дизајнот на тортилја тако ве тера да сакате да го користите почесто Печатење вистинс�

Неткаен материјал ХОЛИДЕЈ ТКИВО КУТИЈА држач Погоден За божиќна декорација дома, канцеларија, трговски

Големина : S Пакетот вклучува : ПРОДАВНИЦИ ЗА СПОРЕДИ ЗА СТАНДИЈА 100x преку стандардниот метод на испорак�

Египетски Памук ? КОМПЛЕТЕН КОМПЛЕТ ЗА КРПИ за сите ВАШИ ПОТРЕБИ удобниот комплет за крпи За бања Хомер�

Scroll