Свеж
Кигаи 6 пакувања гранки за гранки за миење садови - меки крпи за лице, крпи за теретани, хотел и бањата, крпи за чисто памучно прсти што може да се употреби

Кигаи 6 пакувања гранки за гранки за миење садови - меки крпи за лице, крпи за теретани, хотел и бањата, крпи за чисто памучно прсти

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 462.40

Комплет за пешкири од 6 парчиња : Ослободено од какви било штетни хемикалии, безбедни и здрави за вас и вашето семејство Големина 12 "x 12" (30 x 30 см) крпи за капење доволно големи од вообичаени крпи на лицето, одговара на која било големина на рака за да ги задржите додека ги правите сите ваше сушење, чистење и бришење. Ултра мека изработена од нетоксични растворливи во вода бои. Добра декоративна крпа за бања, кујна, хотел, канцеларија или салата, изработена од нетоксични растворливи во вода. Користено спортско и спортско спортско оптоварување, бањата, плажа, базен, итн. Мултипурниот сет Повеќекратни намени како чистење на лице, чистење на телото. Декорирајте ја облеката за миење на бањата, не само што ги решавате сите задачи за бришење и чистење, туку додадете различен гламур во вашата бања што ќе го воодушеви вашето расположение. Спецификација : Материјал : 100% Cott Otsize (околу) : 12 "H x 12" Wmeet ги сите вашите потреби за крпи12x12 инчи во инчи мијалници, тежина 3,5 мл.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Совршено за бања, овие wallидни кади не оставаат лепливо лепило зад себе; Совршено за употреба во ормани и

Диспензерот За Сапун За полнење : диспензерот за рачен сапун доаѓа со пумпа за да спречи протекување и д�

100% Полиестер Лесна нега ткаен полиестерски килим, машинско перење со ладна вода и благ детергент, а пото

Оваа четка за чистење тоалет е изработена од мек и еластичен материјал, кој лесно се чисти и нема да оста

Стилски Дизајн : Се Одликува со прекрасен едностран дизајн за печатење кој сигурно ќе додаде елеганција

МАКСИМИЗИРАЈТЕ Ја бањата Или складиштето За Оптимизирање НА ПРОСТОРОТ Оваа решетка за влечење не зазем

Напредните Сензори Ви Помагаат Да Бидете Ослободени од Допир Супер Издржливост : може да се користи око�

Алуминиум Метална полица за држачи за четкичка за заби ★ Организатор на бања wallид монтирање Организира

Нелизгачки Керамички Чаши Ракави Изработени Од издржлив силиконски материјал, анти лизгачки и отпорни

ОПТИМАЛНА УДОБНОСТ За да се обезбеди долготрајна сила и употреба во текот на годините, овие Кристални К�

Лесна тежина и преносни за дома или патувања Една големина одговара на повеќето сапун Подобро одводнув�

Заштедете простор и одржувајте го уредно Нашиот држач е идеален организатор за вашите фризерски алатки

Тие исто така можат да се користат како складирање за држење прибор во кујна или козметика на шалтер за

Димензии6, 3х6, 3 инчи или 8х8 инчи Стилски и елегантен, Изработен од кожа со одличен квалитет,со прилепувањ

Име на производот : држач за четкичка за заби што пумпа хартија Материјал : стр Големина : како што е прик�

Притискањето на пумпата автоматски ќе се врати во првобитната положба, а работните перформанси ќе се по

Пешкир бар може да се закачи одделно за да се избегне допирање, висат два пара влечки, исто така може да с

Грое Држачи за четки за заби и држачи на Тумблер Grohe 40503000 привлечни брилијантни полица со tumblerinside и надво

Рака / спортски пешкир; 15 х 22 инчи Изработени од 63% полиестер (микрофибер) / 37% памук (велур тери крпа) Слик

€Големина}Пакет од 2; 13,4 x 29,1 инчи; не стандардна големина ①Материјалот е 100% Памук, Без Штетни Хемикалии..

Организатор на ѕидна Паста За Заби : Едноставно излупете го слојот од задниот дел на куката, исчистете г�

Нема трага, нема шајки, нема удирање Стомачни мускули, против ' рѓа, погодни за влажна средина во бањата...

1 : Материјал : гроздобер керамика, многу модерен и убав, Додатоци За Бања : 400МЛ, Нордиско шише со лосион, т

●Материјал}овој држач за памучни топчиња е изработен од пластична ПС, проѕирен пластичен материјал со �

Изработени од висококвалитетна стп кожа + Дрвена конструкција Лесно се испразнува и повторно се полни с

Големина на производот : 42cm * 4cm * 3,3см Тежина на производот : 17g / 1pc Боја на производот : црна, розова, сина, б

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Лесна инсталација : Доаѓа со сите потребни додатоци и упатство, можете да започнете со инсталација отка�

Држачот за четка за тоалет обезбедува едноставно и дискретно складирање што ги одржува подовите чисти �

Сет за пешкири од 2 парчиња : Ослободено од какви било штетни хемикалии, безбедни и здрави за вас и вашето

Доломит Висококвалитет : Направено од доломит, без 'рѓа, се одликува со тркалезна форма која носи стил во

Лесен Дизајн, Моделирање Поедноставно, Така Што Животот е Поудобен Должина Големина : 40см, 50см, 60см, 70см, 8

Оваа симпатична кригла може да биде совршен подарок за Нова година, Денот на Вљубените, Велигден, Денот �

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Опер�

СТИЛ и УДОБНОСТ : оваа ставка е едноставно неверојатно корисна! Тоа е разноврсна ставка што се вклопува �

Scroll