Свеж
Организатор на полици за туширање на Тенброман, 2 слој-метална лепило за складирање на бања за бања за сапун за сапун за шампон, без додатоци за складирање на туш за ?

Организатор на полици за туширање на Тенброман, 2 слој-метална лепило за складирање на бања за бања за сапун за сапун за шампон, без додатоци

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 475.04

*Материјал : Направено од метал, оваа полица за туширање во бањата, доказ за 'рѓа и вода, како и цврста конструкција што може да ја користи со години Дизајнот на отворена жица обезбедува течност да се исцеди побрзо, така што ефикасно да спречи скалирање и одржување на суво цело време, дефинитивно првиот избор за организатор на бања. *Лесна инсталација : Кошницата за тушот може да се обеси со куки, да не е потребно дупчење и да предизвика нула оштетување на wallидот, да обезбеди супер силна адхезија и лесно да се инсталира. Лепилото останува цврсто од наводнување и поцврсто од чашата за вшмукување. Уште поважно, еднократно што ви овозможува лесно да го промените поставувањето. *Трајни : Висината на фронталната корпа е доволно висока, ефикасно избегнувајте шишиња што паѓаат. Полицата за туширање во бањата користеше повеќе материјал и жица за да го конструира телото, така што нема да има деформација. *Зголемена способност за складирање : ја надгради големината на Организаторот на решетката за туширање, да ви биде присутна помоќна функција за складирање, така што доволно простор е подготвен да ги организира сите шишиња и работи за да ја одржите вашата бања уредни и уредни. *Може да се инсталира без дупчење. Капацитетот што носи оптоварување може да достигне најмногу 30 килограми. Бидејќи нема да падне од вашиот wallид, не мора да се грижите за загубата предизвикана од организаторот на туш што паѓа по инсталацијата.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Сребрена Галванизација Истурете Излив : нашиот диспензер за миење уста нуди сјаен дизајн на лизгање Изл

Пластика Густа Мазна Пластика : слатките тегли и капаци се направени од густа пластика со мазен раб, за р

Голема подлога за капење, 18" х 23" со дебелина од 0,125" Изработени од висококвалитетен полиестер, мазна, мек�

100% памук Широко користете пакет симпатични градници за секојдневна удобност или облека што одговара н�

ДИЗАЈН НА ТРЕВА ШТО не СЕ ЛИЗГА : Пвц Подлога За Капење Против Лизгање Со мека, тревна чувствуваат удобно

Quer Super Blight Mirror_ led огледалото за шминка прифаќа еколошки дизајн на сребрено огледало без бакар со висока �

Пластика Ткивна Кутија : ресторан, канцеларија, домаќинство, автомобилска индустрија, хотелски соби слу

Идеално ако не можете да издржите некое време или сакате да седите и да се опуштите под туш Силни и безб�

Мултифункционален дизајн, чаша за четкање за заби, но за држач за четки за заби и Погоден за целата возра

Изработен од микрофибер напред, тој е супер мек, кадифен, издржлив и може да се пере во машина ДВЕ ГОЛЕМИ�

Лесно е да се инсталира и користи, што го прави вашето складирање поудобно Идеален за бања и кујна склад�

100% памук КРАЛСКИ ДИЗАЈНИзвезен грб во сјајно злато со прикачен раб и обесени облоги со монистра АБСОРБЕ

Големина : 23х13х10см Совршен За кујна, бања, домашна и хотелска употреба Комбинацијата на мода и гроздобер

Слободен удар : Нема потребно дупчење, ниту алатки Со шуплив и вентилиран дизајн за да ги одржувате дода�

【Корисно е да ги одржувате предметите организирани】 Организаторот за туширање е особено корисен за па

Одликувајќи 6 носителот за четки за заби Вшмукување на упориште, дизајн за заштеда на простор, совршен з�

Изработен од врвен материјал, безбеден и издржлив за употреба Само заменете ги скршените или инфериорн�

[ Керамичко подфлаширање] : шишето со лосион изработено од висококвалитетна керамика има мазна и нежна п

€Совршена Големина Qкапакот на кутијата За Ткиво е со димензии 5,1 x 5,1 x 5,5 инчи Погоден за повеќето станда

● Одговара На Повеќето Кади : раката што Се Протега се прилагодува од 29 на 41 инч Оваа екстра долга када е

ГОЛЕМИНА : 4 Организатор на Проѕирни Канистри : горниот капак одговара на телото на резервоарот, кој е от�

Материјал : Микрофибер Големина : 28,7 L*13 Безбеден материјал : Направено од безбеден материјал без штетни �

4 PCS сапун за одводнување кутии за сапуни сапуни сапуни преносни сапуни сапуни сапуни чини ефикасно, мож�

Тоалет Четки ДРЖАЧ ЗА БРЗО СУШЕЊЕСпакувајте со штала четката за чистење на тоалетната школка се спроти�

Материјал : Чешлани чорапи, екстра меки и мазни, изработени од мешавина од памук, тоа е најдобрата мекост

Тема За ноќта На вештерките Течниот Диспензер за Сапун е изработен од висококвалитетна порцеланска гли

Сапун за сапун за бања : Туш, бања, када, шалтер, кујна и многу повеќе Контејнер за сапуни за сапун : Оваа с�

Богата количина : ќе добиете 4 парчиња крпи за бања во фарма со извезена пчела, прекрасна и елегантна за г

Дрижење на држачот на сунѓер : Донесете поголема погодност за вашиот секојдневен живот, неопходен додат

Големина : 10,5 (Ж) х 7 (Г) см / 4,13 (Ч) х 2,75 (Г) инчи ; Вклучуваат 2 ставки ; Материјал : пластика ; Печатење : еднос�

Новата линија за бања blomAreo ви овозможува целосно да ја пристапите вашата бања четката за тоалет монтира

●Совршен за Крпи За Раце и Перење Облека На Атрактивна Шипка за Крпи Лесен За Инсталирање и Изгледа Мно

Декор на водопади : 【Силикон од одделение за храна】 ,, садот за складирање на мијалник во кујната израбо

?●Елегантен и МОДЕРЕН ДИЗАЈН ● Зошто да изберете Четка за Тоалет За Лувинг? Тоа не е само алатка, туку и �

АПС Дозер За Стискање Паста за заби : издава дури и количина наместо неуредни скокови, нудејќи точност и

Scroll