Свеж
Стики на ленти за ленти од цевки од цевки од цевки од цевка од цевка од цевка од цевки од цевка од цевки од цевка за цевки од цевка за цевки од цевка за вода 12 парчиња

Стики на ленти за ленти од цевки од цевки од цевки од цевка од цевка од цевка од цевки од цевка од цевки од цевка за цевки

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 2.00

Функција : Големина на орев : M6*1; Надворешен дијаметар на вклопување цевки : 40мм / 1,57 "; вкупна големина : 69мм x 18мм x 21мм / 2,72" x 0,71 "x 0,83" (l*w*h); Дебелина : 1мм / 0,04 "; монтирана дупка Дија : 7*6mm; Монтирана дупка Центар Растојание : 56мм / 2 Материјал : Направено од цинк-обложен јаглероден челик за голема цврстина, тој е издржлив и здрав. Ременот на цевките е отпорна на 'рѓа, отпорна на корозија и може да се прицврсти долго време. Предност : Со гумена перница, гумената подлога може да ги намали вибрациите и триењето, намалувајќи ја абразијата на кабелот и цревото. Може да се вклопи цврсто за да бидете сигурни дека стегите и цревата се цврсто на место. Апликација : Орев обезбедува поширок спектар на методи за инсталација. Лентите за цевки се вклопуваат за поврзување на разни жици, водни цевки, црева или кабли во индустријата за домови и машини, индустриска опрема, уред за автоматизација, итн. Забележете : Ве молиме, според надворешниот дијаметар на цевката и жицата за да изберете точна големина на стегачот на заградата. Направено од цинк-обложен јаглероден челик материјал за висока цврстина, тој е издржлив и здрав.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

Деталисо висококвалитетен патент, издржлив, оваа торба може да ве придружува долго време Лесен за Носењ

Име на производот : Реле за цврста состојба Материјал : метал, пластика, електрични делови; Тип : SSR60 AA; Гла

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Производ 1 : врвот на Длето за широки, средни или фини линии Производ 1 : формулата со мастило Со Низок мир�

Училиштето на глувчето Дизни Мини Маус го снабдува вредноста 11 компјутери (2 папки, тетратка, моливи, бр�

Огледало за шминкање на wallидови : едната страна е стандардно огледало, другата страна е стакло 10x зголем�

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Временска стража K793 Клуч за алатки за замена : 2 копчиња Бесплатни еко усни Пеперминт зуи мелем за усни...

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Стп Кожа ❥ Материјал За Организатор на накит : Стп Кожа Материјалот е Сигурен и Издржлив ❥ Карактеристи

Долга 8 инчи 31 / 2 инчи висока Избор На Цреша, Даб или Орев Дрво 31 / 2 инчи висока Избор На Цреша, Даб или Орев

● МАТЕРИЈАЛ ● Ова е монета ЗА РЕПЛИКАИзработени од Бакар,Обложени со 925 сребро Тоа не е сребрена монета

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

Функција без клуч Вклучува ansi 11 / 4" x 47 / 8" штрајк 23 / 4 инчен заден дел Двете лост секогаш слободен Бравата �

●Најнови Андроид 11 Систем На андроид автомобил радио За Тојота Такома 20052013, приклучок и игра и лесно да

✤ Лесно исчистете ги вратите за туширање, прозорците, плочките, огледалата, бањата, кујната, палубите, д�

Затворање на ушната Јамка Мала тежина и лесна за употреба Еднократна еднократна употреба, маски за едно

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

32 x 28 x 48 " 2 милји со полити торби лента со торби или со запечатување на топлина 32 x 28 x 48 " 2 милји полиња со �

Производител : Црвена Кутија Земја Производител : Украина Материјал : Пластика Состојба : Ново Во Кутија.

СИТЕ ОРГАНИЗАТОР Убав И лесен, договорен и не едноставен, модерен дизајн, сместен во аголот на семејство

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

€ Убава Цврста Метална Монета Можете да го користите како игра реквизит ● Одлична идеја за подарок за м

Ракав на таблети со џеб Материјалите со висок квалитет помагаат да се заштити од оштетување Компатибил�

4 мк меморија ви овозможува да имате повеќе програми отворени во исто време 4 мк меморија ви овозможува д

Висок квалитет : ременот На Звучникот На Вратата е изработен од висококвалитетен материјал ЗА СТОМАЧНИ

®ГОЛЕМИНАМодел : М30х38х1, 5мм; Внатрешен Дијаметар : 30мм / 1,18"; Надворешен Дијаметар : 38мм / 1,5"; Дебелина : 1,5 �

Комплети за дијамантски уметности : Секој комплет за сликање на дијаманти доаѓа со сè што ви треба за да

МФР : НКК прекинувачи Пакет : Масовно Статус на дел : Активен Тип на монтирање : монтажа на панел, десен �

● Абсорбента Подлоги За Пијалоци : керамичката површина може да апсорбира капе, истури или кондензацио�

ЗАШТЕДА : Купување на пакетот VIGRUE Избрана големина 410 нерѓосувачки челик 400 парчиња #8 завртки за само дуп

Чувајте ги малите богатства безбедни со ова инспиративно јадење за ситници; Се Одликува со класичен бел

Ова не е само компас, туку има и зумирање и функции Дизајнот на школка и компактната големина се лесни за

Компатибилен со i Phone, i Pod, i Pad, Blackberry И андроид телефони Ултра пренослива преклопна лента за глава...

Повлечен Ремен Клип Значка Ролна и Држач ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА со еластичен акорд Тркалезна ролна што се по

Звук Што Инспирира : дали имате проблеми кога ги отплеткувате жиците на слушалките кога сте во движење? �

● Висок Квалитетмалата чанта за шминка е изработена од водоотпорна и мека стп кожа, која обезбедува еле

Големина на производот : 35,4 x 30,7 x 2,0 инчи (901 x 780 Тежина : 9,3 фунти (4,4 кг) Материјал : смола Додатоци : висина з

Мултифункционална автоматска жица соблекувала, сечење жица, притискање на жица, соблекување на жицата �

Нашите батерии се направени според точните спецификации исто како и оригиналната батерија Секоја бате�

ДРЖАЧ ЗА ПРЖЕНИ ЧИПОВИ ФУНИ ДИЗАЈН од забавни и чудни до традиционални форми, овие садови можат да послу

Scroll