Свеж
Дриц 2 Т-пини, 100 пакувања, никел, 100

Дриц 2 Т-пини, 100 пакувања, никел, 100

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 1.33

Квалитетни Т-пинови за ткаенина, шиење, уметност, занаети и приказ на накит Идеално за тапацир, лизгалки, лабаво ткаени или гломазни ткаенини и многу други занаетчиски проекти. Издржлива изградба на челик со едно парче; Никел-позлатен челик за отпорност на корозија. Користете за привремено држење или трајно прикачување на предмети. Пакетот вклучува (100) 2-инчни Т-пинови. Дриц 2-инчен пакет Т-пинови од 100 е корисен додаток на вашиот занаетчиски комплет. Овој сет на повеќенаменски иглички е исклучително корисен за држење ткаенини или чаршави хартија заедно. Атрактивно дизајнирани, овие позлатени челични иглички прават уникатни украси за рачно изработени картички, дневници, белешки. Тие исто така можат да се користат во креативни проекти како што се правење накит и ткаенина уметност. Дриц 2-инчен пакет Т-пинови од 100 е корисен додаток на вашиот занаетчиски комплет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Овој црн амблем е лесен и брз начин за подобрување на надворешниот стил на вашето возило Рамната основа

Додадете 2ри погон на вашиот лаптоп со замена на оптичкиот диск; Оваа ставка Е Универзална 12,7 мм sata оптич

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Шина штука производ Рачно изработена кожна конструкција.

Димензии (во инчи) : 4 H x 4 W x 1 / 4 D градежно одделение Инсталација на подот не се препорачува Слика нанесена

Големина : 1Х2, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ

Ако сте го залепиле телефонскиот филм, ве молиме извадете ја заштитната фолија пред да ја инсталирате к�

Елегантни, оригинални карактеристики на дизајнот Стои во пејзаж или портрет позиција Целосен пристап д

Сега со Amd Ryzen 7 7735 HS ОктаЈадрен Процесор кој обезбедува супериорни перформанси на игри каде што ви треба

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

●Напредна Технологија За Дифузија На Ладен Воздух ● воздушната машина За мирис усвојува технологија з

АМЕРИКАНСКИ СТАНДАРДКомпактен и декоративен дизајн, алуминиумско куќиште со висококвалитетен акрилен

Одговара На Хонда Спогодба 19861997 Фабрика Стерео На Резервни Радио Темперамент Адаптер Определување : Ед�

?€ ВАЖЕН СОВЕТ : овој Случај За Поттикнување беше дизајниран САМО ЗА да биде компатибилен СО Белата Харт

100% пп Поради Рачно Мерење, Ве Молиме Дозволете Грешка од 12см Кујна Складирање Пренослив Оставата Чајнат

Гаранцијата на производителот не може да се примени Компатибилни модели : Xperia 5 III СОГ05 (модел Fall 2021)...

Ако вашата личност е забавна и екстравагантна Ова "Едно време За роденденската Кучка" балон венец не тре

Фитмент : Сензорите се претходно програмирани и подготвени за инсталирање, функционираат исто како и де

☕ Оваа керамичка кригла за кафе е идеална за вашата утринска пијалак со топли или ладни пијалоци Црачка

Удобно држење во црн оникс за ракување со топли садови за готвење на шпоретот Изработен од флексибилен �

Целосно потопен и ipx8 сертифициран водоотпорен до 100 стапки / 30 метри Целиот нов клип за заптивка за приц�

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

КРИСТАЛНО ЈАСЕН БАС И ЗВУК : Напојуван Бас канал користи за дополнителен длабок бас, ДОПОЛНИТЕЛЕН бас за

Функција На Кутијата за Складирање лажни Трепки : Овие празни куќишта за трепки можат да ги задржат треп

Сеопфатен сет на приклучоци и битови со квалитет на продавница избрани специјално за вообичаени потреб

Мултифункционален ДизајнПодлогата За Глувци На Каролина работи не само како ефикасна подлога за глувц�

Комплет од 6 бели керамички садови Секое јадење е долго 6 инчи и приближно Наполнете со мали бонбони во у

Автоматска безбедносна хауба што се повлекува за безбедни врвни парчиња Активирање на сечилото на копч

€16 X ДО 48 X МОЌНО ЗГОЛЕМУВАЊЕ●Ова HD опсези за забележување обезбедува моќно зголемување на зумирањето к

Нерѓосувачки Челик Креативни Маса Јајце Чаша Држач Јајце Складирање Послужавник Кујна Алатка еден од н

Ќе се лизгате и лизгате наоколу во целосна тишина со нашите вртливи тркалца ●Детален дизајн : гуменото �

●Дел Број●SW806 SW806 ①Апликација е Компатибилна Со Виљушкар Сложувач Палета Б2СВ11 Б2СВ12 24В 125а Олбрајт...

Произведено Во Италија со највисок квалитет од нерѓосувачки челик 18 / 10 Лесно За Перење Безбедна машина

Големината На Кутијата ЗА СКАРА е Тривети За Кујнски Шалтер Силиконски Сад Торба За Складирање Решетка

Долготрајно : Направено за издржлива пластика Одличен Подарок : Почестете се или подарете го...

УПОТРЕБА За : Нашите Чорапи За Филтри се одлични за заробување на остатоци и слободни лебдечки честички

Автоматска резервна копија со вклучен Софтвер За Резервна Копија НА WD и Компатибилност Со Временска Ма�

Навидум е неизбежно фиоките за комоди да бидат неуредни со секојдневното мелење на собирање облека од к

Големина 19, 5х4х8, 8см / 7, 7х1, 6х3, 5ин, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од оксфордска �

Издржлив Материјал : Самостојната Рамка Е Изработена од Цврста Метална Жица Обложена со Прав Издржлива�

Екологото На Диспензерот За Лесно Сечење Теса Е еколошки држач за лента тесафилм Овој држач за леплива �

Scroll