Свеж
Cole-Parmer AutoClavable PH PHADE, запечатена/диџеј/стакло; 150 мм

Cole-Parmer AutoClavable PH PHADE, запечатена/диџеј/стакло; 150 мм

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3.33

Апликации : автоматски, запечатени Конектор : Зависи од кабелот нарачан одделно : BNC или американски стандард. Материјал за тело на електрода : стакло. Ануларната керамичка раскрсница ги елиминира проблемите со затнувањето и обезбедува одлична стабилност. Опсегот на работна температура за сите електроди е 23 до 266ºF (-5 до 130ºC). Нарачајте ги одвојувањето на кабли одделно под десно за автоматско автоматско тело со телесна електрода и сад како единечна единечна одвојување кабел и поставете заштитна капа над кабелскиот конектор пред да се стерилизираат. Овие електроди се дизајнирани за вметнување во монтирање на радиометар или во злато, без склопови под притисок 761-351, 761-361 и 361 CH-361 (12 mm DIA.) Запечатени, референтни електроди исполнети со гел, референтни електроди со двојно спојување не бараат повторно полнење и понуда Долгорочна стабилност и проширување на услужниот живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Затворање на повлекување Миење Рац�

Висок Квалитет За Топли И Ладни Пијалоци 100% Гаранција За Задоволство Време На Испорака : 715 Работни Дена.

100% полиестер Затворање на вратоврска 4 слоја, издлабени секвенци од типот, украсени на ткаенина од шифри

Сите рабови се превртени и затоа без остри рабови Камеморативен знак на ситуацијата со ситуацијата со ж

200 ПРЕФИЛИРАНИ ВЕЛИГДЕНСКИ ЈАЈЦА СО ИГРАЧКИ ВНАТРЕ Какво вредно пакување За Вашите Настани За Лов На Ве�

Компатибилен со / Замена за Lenovo M10 HD 2 Gen 101 инчен 2020 ТБX306 X / TBX306 F Издржлива кожа од СТП И внатрешен капак на

①Употреба Низ целиот збор + Влезен Напон : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100240 V, 50 / 60 Hz ●Вградена Безбедносна Заштит�

100% памук Направени во САД и увезени Повлечете го затворањето Одлично вклопување : Оваа маица со долг рак

Водоотпорен, нерѓосувачки челик 316Л, без избледување, без промена на бојата, без деформација, без алерги�

Обезбедете Посебни Моменти Во Живо : една талентирана мамапренер ги дизајнираше Овие картички За Попол�

面部 喷雾 补 水 电 动 小 小 气泡 全 脸 清洁器 提拉 按摩 电子 美容仪 Подарок, сопствена употреба, најдобар избор Зелени п

5) Висечките куки се превртуваат надолу за употреба Изработени од конструкција од цврсто Дрво...

ВКЛУЧУВА : 56 7 / 8 инчен сечило за пила (едно парче) погодно за повеќето 567 / 8" долги, 1 / 4" широки, сечила за пи

①Компатибилен Модел Е Компатибилен со i Phone 13 (6,1 инчи) ●Мултифункционален●Изработен Од Врвна стп кожа..

Материјал за еднократна употреба стапчиња за еднократна употреба : Јапонски кедар (остатоци од слабеењ�

Стакло Стаклената тегла може да биде за чување слатки, колачиња, конзерви, џемови, грав, брашно, зачини и

Големина : 3 / 8 инчи16 Х 2 инчи Се одликува со мазна заоблена глава за разлика од стандардната шестоаголна �

【Подводен инспекција】 Сензорските единици (камери) се изработени од 304 не'рѓосувачки челик и добро диз�

Име на производот : Сонда на термички сензор; Тип на конектор : СМ конектор Опсег на температура : 20 C до +250

Текстурираната површина обезбедува дополнителна влечна сила за лизгави површини Овие ленти може да се

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Quight callity ® нашите држачи за конуси за сладолед се изработени од висококвалитетен акрилик со висока проп�

Практични и достапни опции за прицврстување на вратата Лесен за инсталирање, програмирање и употреба...

Пластика БЕНТО КУТИЈА ОТПОРНА на ИСТЕКУВАЊЕ Изработени од врвни материјали, безбедни и издржливи, удоб�

Соодветна Големина : вкупната висина на дисплејот на кулата за кекси е 32 см / 12,5 инчи, што не е многу висок

Comfortableономски дизајн : удобен за носење, едноставен дизајн, слушање, почнувајќи од удобност, појасно слу�

[Чистење На Маснотии И Нечистотија] Уживајте во радоста на чистењето и без борби за чистење; чистачот за

【МАТЕРИЈАЛИ】 Напредната композитна ткаенина се одликува со пријателска за кожата, мазна и флексибилн�

Предизвик Големина На Монета : 1,57 инчи х 0,12 инчи Аверс е полициското куче К9 Обратно е молитвата до полиц�

Оваа Полумесечина Николсон 10" Картичка И Четка за Датотеки е разноврсна алатка што може да се користи за

ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи Жици врзани за телото за ед

Категорија на модели Дали обликот е цртан филм, аниме Можете да го користите како перница...

Scroll