Свеж
Пебео - акрилно фино студио акрилици - примарна магента - примарна магента 100мл/3.38oz

Пебео - акрилно фино студио акрилици - примарна магента - примарна магента 100мл/3.38oz

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 104.00

Акрилик со висока вискозност во студиото е акрилик со сатен -финиш, кој е особено добро прилагоден за работа со материјали и олеснување заради густата конзистентност Ја задржува четката или ознаките за сликање на ножеви. Боите можат да се користат директно од цевките или со акрилни медиуми од Пебео во зависност од посакуваниот ефект; Силно се придржува и е неизбришлив откако ќе се исуши. Формулата на акрилните пасти во студиото е без тешки метали. Е во согласност со ASTM D-4236.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Пумпа за тапани за клипот за употреба со течности базирани на нафта, како што се гориво и гориво E85 Рачно

Боја : 02 Апарати за домаќинства, Електрична, инженерска градежна декорација Функција : повеќенаменска...

Предност10 пакувања со високо квалитетни лежишта со стабилни перформанси и економични, двојни запечате�

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Ова е О Одговара на разни модели на Макита ОЕМ Дел број 2275413 Ова е дел за замена на Макита...

Компатибилни модели : Целосно покритие со високо квалитетни силиконски кожи за Арло Го (Не е достапно за

Лесен за употреба Дизајн на странично оптоварување За лента за торбичка и ракави за испорака Совршен з�

Големина : 7 cm x 6 cm x 0,8 cm (2,8 инчи x 2,4 инчи x 0,3 инчи) Класификација : огледало, преклоп, шминка, двојна страна К

【Големина】 2 држачи за тенџере со компјутери, дијаметар : 7,09 инчи / 18 см; 9,45 инчи / 24 см Совршено за постав�

ГОЛЕМИНА НА Лежиштето F695 ZZ : I=13mm, Дебелина=4mm, Дијаметар На Прирабницата : 15mm прирабницата е продолжение, �

Фесто Оригинален Сосема Нов Производ Ве молиме проверете го моделот и бројот на производот на производ�

Бр Димензии на пакетот : 2,794 H x 7.366 W (сантиметри) Тежина на пакет : 0,75 фунти Земја на потекло : Соединетите д

Ковчезите за ковчези имаат 24 парчиња, што одговара на различни големини на ноктите Нашите совети за едн�

Qujifilm Instax MINI : КОМПАТИБИЛЕН со фотографии направени од Fujifilm Instax Mini 11 9 8+ 8 90 70 26 25 7s 50s Камера, Instax Сподели Сп2

●Дизајн На гола Боја ● тематската боја на ова парче нокти е розова, главната површина е дизајнирана со �

IcexpertInventory, основана над 10 години, е професионален во електронските компоненти и производи за индустриск

◇ ▷ Multipursose : Совршен за салони за убавина, продавници за тетоважи, техничари за нокти, миленичиња и друг�

Подобрете го расположението и здравјето Го задржува вашиот фокус и го соблекува вашиот стрес Може да до

Дел бр Пакет : 4SMD, Гул крило Опис : Photo Coupler Trans DC влез 4 Sop MAX) : 600% @ 5 MAVOLTAGE Излез : 80 VCurrent Излез / Канал : 50 MAcurre

€НАДГРАДБА LED ЧИП BUELL XB мотоцикл двојна Фарови 100% посветла повеќе од оригиналната халогена светилка ●В�

? Повеќекратните слоеви на заштитување и изолација за намалување на HUM, да обезбедат високи стабилни пер

Состав : Сребрена Плоча Возраст : Пост1940 Бренд : Престиж Онеида Тип : Рамен Софтвер Сетови Гренобл По Пре�

3инчен дијамантски влажна подлога за полирање Со една гумена подлога за подлога Употребата за granit_e, мер�

●Компатибилност● Дизајниран совршено да одговара само СО Google Pixel 6 A (6,1 Инчи 2022), не одговара САМО за дру�

UCGOU обезбедува висококвалитетни торби за хартија Крафт, торби за забавни подароци и торби за малопродаж

100% памук Затворање на вратоврска Прилагодлива престилка Надворешната и околуполовината прилагодлива �

ПРЕЦИЗЕН ПРОТОК на ВОЗДУХ : Цврст дизајн на 3 сечила за избалансирано, тивко работење додека се оптимизи�

Исправен двогледи на главата, интерпупиларното растојание е помеѓу 5575мм Долгото работно растојание е о

Големина : Овој капак одговара на кој било автомобил, камион, SUV со приемник за метеж од 2 инчи Сликата мер

✨ 【Креативно повлекување на ракавот на клучот】 Може да ги заштити копчињата од гребнатини на оштетува

Електромагнетно Реле1 lb18f висококвалитетна реле серија2 Изборен напон : DC12 V DC24 V3 Контакт тип : 2 NO2 NC 4 NO4 NC4 �

Големина : Патриотска Жична лента е долга 10 јарди и широка 2,5 инчи, доволно долга за да ги задоволи вашите

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

4Делови За Замена На Вентилаторот За Вентилатор На Шпорет На Топлина Квалитетен Материјал Од Алуминиум�

Потрошувачка на воздух : 8,5 ЦФМ Работен притисок : 90 ПСИ Компактната воздушна датотека брзо го отстранув�

Едноставно за инсталирање Филтерот за машини CPAP / BIPAP е брз и едноставен за инсталирање и замена едност�

Scroll