Свеж
12 парчиња сет на Мандрел #2 Комплетен со црвен мијалник

12 парчиња сет на Мандрел 2 Комплетен со црвен мијалник

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 175.84

12 единици во пакетот- Секоја единица е 3 парчиња : вратило, горната завртка и мијалник Одличен сет за навистина големи работни места-можете да подготвите неколку комплети пред време за да заштедите време. Секоја од овие мандери е 1-3/4 инчи со долга употреба со вежба или ротирачка алатка. Овие мандели имаат сите 1/8 "Shank-You може да монтирате други додатоци, како што се Saw Blades. Многу додатоци за ротациони алатки бараат мандрел за нивна употреба-ќе бидете подготвени со овој сет. Овие мандели се компатибилни со која било ротирачка алатка. Постојат 12 единици во секој пакет и 3 парчиња на секоја единица. Тие вклучуваат : Shank, Screw & Washer. Одлично за употреба со додатоци за ротациони алатки, како што се сечила за пила или отсечени тркала. Едноставно извадете ја завртката и мијалник, а потоа линија до дупката во сечилото за пила, но завртката низ мијалник и потоа сечилото, и прицврстете го надолу со вртење на завртката.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Големина : 2,6 / 8Х2, 7 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на по

Одлично за училиштата, болниците, визуелните помагала во наставата по физичко здравје Може да се корист

Време на испорака : 718 дена по специјална линија ЗА САД, 825 дена по редовна објава За ширум Светот, доколку

БЕСПЛАТЕН превозот Три (3 Промени) фиберглас медиумски влошки со активиран јаглероден центар по нарачка

Заден / Централен Комплет За МонтирањеБЕЛО 4У Една единица значи еден пар (2 наредени загради‧ 2 монтажн

Прекинувачи Switch Estoq563 / 2p, TOQ5100 / 2 P, TOQ5125 / 2p Dual прекинувач за напојување Ниво на компјутер, префрлете помалк

Официјално лиценциран производ Начин на вистински навивачи да блеснат за својот тим...

Вкупна бесплатна должина : 25мм / 1 "; Име на производот : Компресија Пролет Боја : сребрен тон; дијаметар н�

Стабилната база го прави да застане стабилно на различна површина на бирото без да се грижи за несреќа Е

Махрански миксери со басен Мултиниво на електропланирање, без 'рѓа кога се користи стара...

●Соодветна Големина●Димензии : 20 " х 14 "(50,8 х 35,56 см) Нудејќи голем простор за организирање и складирање н

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката Совршено над должината на коленото

100% полиестер Повлечете го затворањето Само миење на рацете ? Labeенски лабави вклопени елегантни шифонск�

Оценка на адаптерот : светски широк 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz UL наведен 8 стапало вкупна должина на кабелот Сите про�

Кожни Ножеви Обвивка Месар Готвач Ножеви Чувари Водоотпорен Широк Ножеви Сечилото Заштитници Тешки Но�

Палета камион за подигнување и транспорт на палети Челик за отпорност на абење и корозија Полиуретанск�

Продаден како 1 секој Поддржува 21 „Монитори до 80 фунти Нелизгачки гумени стапала ја штити работната пов

Мерење на ова обетка : Номиналната должина е подолга должина на навој, плус неоткриена должина на телото

●Компатибилни Модели€Овие Спортски Бендови Се компатибилни Само Со Fitbit Полнење 4 & Fitbit Полнење 3 & Fitbit П�

【Променлива големина】 : Попрска за перење алишта е 15,7x155 во кога е исправен и 15,7x15.7x2 во кога се намалува..

Ова е дигитален микроскоп со континуиран зум и има широк спектар на набудувања Од 1 до 1000 пати зголемува�

(1) 61 "X 10" 155 X 255mm 24 V 250 W СО 3m лепило СО ntc100k термистор должина На Жица 1000mm Погоден ЗА 3d Печатач Загреан Креве�

✅ 5 in 60 / 80 / 120 дискови за пескарење поддржани од крпа со крпа со жито од цирконија, 3 парчиња Поддршка за л�

Приказ на wallидот Rack Sagazine Rack Onyx 5 создава привлечен, неред без wallиден приказ на списанија, списанија и бил�

{За Keurig 20 Машини} Дизајнирани За сите Модели Keurig 2.0, Компатибилни Модели Се K200, K225, K250, K275, K300, K325, K350, K360, K375, K

Уникатна конструкција Издржливо челично тело Сигурен уред за заштита од паѓање Лесен за инсталирање Дв

1 [Добра карактеристика] : Класичната лента за злато и сребрена фолија е совршена за повеќето обрасци, ос�

? Опсег на примена : стилски и едноставен стил, погоден за продавници за облека, трговски центри, канцела�

Докажана EIA456 во согласност со 60,000 часа сигурност Метализиран полипропилен филм со висок степен (дебел 5

Ултра избледени отпорни Хартијата останува светла за долги периоди на време Издржлива конструкција...

Големина : голем34" долг х 67 "дијаметар; мали21" долг х 6 доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фит�

Scroll