Свеж
Гејтс 4630В1070 Појас Со Повеќе Брзини, 2-7/8 Горна Ширина, Агол Од 30 Степени, Појас Од 108,1 Надворешен Обем

Гејтс 4630В1070 Појас Со Повеќе Брзини, 2-7/8 Горна Ширина, Агол Од 30 Степени, Појас Од 108,1 Надворешен Обем

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 0.67

ЕПДМ за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи Материјал со висок модул, оптоварен со влакна за странична цврстина. Засеци обликувани во долната страна за флексибилноста да одговара на снопови со помал дијаметар. Непречено трчање за минимални вибрации при големи брзини. Ги исполнува стандардите за отпорност НА нафта И топлина на РМА и барањата за статичка спроводливост. Овој појас со повеќе брзини со опсег На Порти е појас за пренос на енергија погоден за употреба во широк спектар на апликации со различна брзина. Изработена е ОД ГУМА ЕПДМ (етилен пропилен диен мономер) за отпорност на атмосферски влијанија, масла, вода и некои растворувачи. Овој материјал со висок модул, оптоварен со влакна ја зголемува страничната ригидност, што резултира со поголема носивост на оптоварување и долг век на траење на ременот. Засеците обликувани во долната страна создаваат флексибилност потребна за да се вклопат снопови со помал дијаметар додека ја одржуваат силата и влечењето, додека неговата мазна конструкција создава минимални вибрации при големи брзини. Овој појас со повеќе брзини ги исполнува Стандардите за отпорност на масло и топлина на Производителите на гума (РМА) и барањата за статичка спроводливост и е погоден за сите индустриски дискови со променлива брзина со отворена макара или затворен уред. V-ремени, исто така наречени ремени за вентилатори во автомобилски апликации, поврзуваат две или повеќе ротирачки вратила за да пренесат моќност во погонскиот систем.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Шаблон за влечење на пеперутка со 4 парчиња сет е удобен асортиман на копчиња за пеперутки со различна г�

3* рачка за метла / 1* глава за метла / 3* рачка за прашина / 1* прашина ? 【Меки и одлични влакнести адсорпција�

25 КС Abbabb Oy Cat No ACS8000400255+J414 AC Променлива брзина на погон на фреквенцијата на фреквенцијата 25 КС 18,5 Kwinput : U 3

Руно Затворање на патент Само миење на рацете Повод : Суштинска зима на отворено 2.Детабилна аспиратор з�

CAM SWITCH CA10 Замена LW39 B16 / 1 UI 690 V 3 Позиција 1 Полски фаза 4 Терминали завртки три прекинувач за позиција со ис�

Tweexy 3 Полски Полесно И Побрзо без Хаос! Безбедно Ги Држи Сите Шишиња за лакови (дури И ОПИ) и Одговара на С�

Juego de Brocas Hss de Cobalto, 15 Pz D Juego de Brocas Hss de Cobalto, 15 Pz D Juego de Brocas Hss de Cobalto, 15 Pz D Juego de Brocas Hss de Cobalto, 15 Pz D Juego de Brocas hss de Cobalto

Mawa е уникатна закачалка за квалитет на пазарот на пазарот Немојте да се измамите од кинеските копии од о

92% полиестер, 8% спандекс Контролни хеланки со висока половината анти целулитни тела за тела за тела Мек�

Подобрете го нивото на просторот и презентирајте ја убавината на уметноста за вас во деталите Поделба з

Диплорета не трепкачки појас црна Диплорета не трепкачки појас црна Прославете го нејзиното летање пр

Професионален печатач за термички приемнициовој термички печатач е дизајниран да печати побрзо на 300мм

Внимание : Сончевата опрема е мешано оптоварување, ние не препорачуваме да користите релеи со цврста со�

ЕУ РОХС : Компаниран ECCN (САД) : EAR99 Дел Статус : Активен HTS : 853600 Тип : Метод на терминал на терминалот PIDG прст

Лесен за инсталирање и широко користено Лесен за инсталирање и широко користено Чист мијалник за топли�

Долготрајни перформанси Случајна Argon Neo Raspberry Pi 4 е дизајниран да го задржи малина Пи 4 кул додека работит

Двонасочен сплитер за сигнали надвор од воздух и сателит Издржлив, долготраен дизајн Диода управувана �

Дизајнот поставен на wallидот не зазема простор за подот и е погодно за употреба Ви донесат пријатно иску�

Тешката градба на метал ќе се одржи во кој било амбиент Филтерот за следење на бучавата ЕМИ го елиминира

Материјал : гума Количина : 270 парчиња зелена гума Опрстен Големина на типот : 18 големини (како што е прика

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Описи : Погоден опсег : И сите оптички дискови со лаптоп со стандарден интерфејс SATA (без оглед на дебелин�

2 парчиња пластичен знак за врата, отпечатени од обете страни Висококвалитетна ПВЦ пластика со антиУВ и

Trimming Potentiometer RM065 Врвно прилагодување 100 R1 M RM065 WH062 Променливите отпорници разновиден комплет 13 Typex5pcs = 65pcs �

Длабочина на сечење : 19мм / 0,75 "; вкупна должина : 76мм / 3" Име на производот : Бит за исечоци од црвенило; к�

Спецификации : Полнач за лаптоп / адаптер / кабел ширум светот Користете го опсегот на напон на напон : 1

Компресираните филтри за воздух ги отстрануваат загадувачите и подмикроничните загадувачи од чистиот

Извонредна завршница и сјај на бетонски countertop, бетонски под Екселентна завршница на подот Терацо, Траве

【RV Апликација за заклучување на вратата без клуч за влез】 : нема да одговара на сите RVs !!! Нашите RV в�

Автентичен фидер пикард за да се обезбеди компатибилност Конструиран од премиум целулоиден материјал..

5 D DIY дијамантски сликарство е новиот популарен производ, како што децата го сакаат Хари Потер Дијамант �

Пластиката за разнишаност ќе трае со годините што доаѓаат Безбедно за деца и миленичиња Се продава како

DIY чекорите на комплетите за дијамантска уметност се едноставни, без оглед на возраста и вештината, само

Материјали со висок квалитет изработени од висококвалитетни цврсти компресирани дрвени материјали Де

Вкупна должина : 44мм / 1,7 "; Агол на сечење : 135 степени Име на производот : v Тип на жлеб Бит; Големина на ква

Материјал : Диск за сечење стакло усвојува висока манган челична база и дијамантски диск, што може да из�

Име на производот : Бит за вежбање со пресврт; Карактеристики : Директна дупка за вежба; Материјал : HSS Бој

Апс Осветлува во самракот, автоматски се исклучува во зората што е многу погодно Димензија : 5см (1,96in)

Бесплатна персонализација по ваш избор Кликнете на копчето Прилагодете го сега во жолт, горниот десен а

Scroll