Свеж
КУРТ 31069 2-Инчен Предниот Приемник Кука, Изберете Шевролет Силверадо, ГМЦ Сиера 1500

КУРТ 31069 2-Инчен Предниот Приемник Кука, Изберете Шевролет Силверадо, ГМЦ Сиера 1500

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 3182.56

РАЗНОВИДЕН ПРИЕМНИК Додадете корисен приемник за прицврстување на предниот крај на вашето возило со оваа кука за приемник на предната монтажа. Стандардниот приемник од 2 инчи ви овозможува да закачите плуг за снег, носач на товар, решетка за велосипеди, кука за влечење, држач за винч или друг додаток за влечење. Оваа предна кука е оценета за 5. ГТВ и 500 фунти. тежина на јазикот. Исто така е оценет за 9. капацитет за влечење со права линија за апликации за влечење и крик за обновување (ограничен на најниско оценета компонента за влечење). ТЕСТИРАНА ГРАДБА. Овој накуцване на предната монтажа е целосно тестиран за вашата безбедност во нашиот инженерски објект Во Детроит. Ние ги тестираме нашите дизајни на накуцване на предната приколка според спецификациите SAE J684. ОТПОРЕН НА КОРОЗИЈА. За супериорна заштита од 'рѓа, чипсување и ув оштетување, оваа предна кука е покриена со двослоен А-слој отпорен на' рѓа што го обложува куката внатре и надвор и високо издржлив црн капут во прав. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА. Оваа предна кука за влечење е дизајнирана со дизајн специфичен за возилото за да одговара на избрани модели На Шевролет Силверадо 1500 и Гмц Сиера 1500. РАЗНОВИДЕН ПРИЕМНИК. Додадете корисен приемник за прицврстување на предниот крај на вашето возило со оваа кука за приемник на предната монтажа. Стандардниот приемник од 2 инчи ви овозможува да закачите плуг за снег, носач на товар, решетка за велосипеди, кука за влечење, држач за винч или друг додаток за влечење. Оваа предна кука е оценета за 5. ГТВ и 500 фунти. тежина на јазикот. Исто така е оценет за 9. капацитет за влечење со права линија за апликации за влечење и крик за обновување (ограничен на најниско оценета компонента за влечење). ТЕСТИРАНА ГРАДБА. Овој накуцване на предната монтажа е целосно тестиран за вашата безбедност во нашиот инженерски објект Во Детроит. Ние ги тестираме нашите дизајни на накуцване на предната приколка според спецификациите SAE J684. ОТПОРЕН НА КОРОЗИЈА. За супериорна заштита од 'рѓа, чипсување и ув оштетување, оваа предна кука е покриена со двослоен А-слој отпорен на' рѓа што го обложува куката внатре и надвор и високо издржлив црн капут во прав. ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА. Оваа предна кука за влечење е дизајнирана со дизајн специфичен за возилото за да одговара на избрани модели На Шевролет Силверадо 1500 и Гмц Сиера 1500. Накуцване на предната приколка ви овозможува да го користите предниот крај на вашето возило за различни апликации за влечење. Тие можат да се користат за монтирање на крик, плуг за снег, голем број додатоци за влечење, па дури и може да се користат за некои апликации за приколки. Кога просторот е ограничен, накуцването на предната приколка најчесто се користи за држење на носач на товар, ослободувајќи простор во возилото за дополнителен товар и правејќи го задниот приемник за монтирање достапен за повлекување приколка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Производите се производи со висок квалитет, ние сме посветени на обезбедување на најдобра услуга, може �

✔ Висококвалитетна сечила за дермапланирање за отстранување на косата на лицето, брич на веѓите и прас�

Акции печатени Од Е Достапно без приходи по помала цена Ве молиме прашајте дали сте заинтересирани...

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

Телефонски кабел за слушалки : Телефонски кабел за фиксни кабел што се користи помеѓу слушалката и теле�

Материјал : Метал, стакло Дијаметар на тела : 25 Ширина на крошна : 4,72in / 12cm Должината на пол е 47,24in / 120см (при

Адаптер за ленти за LED светла Адаптира 12 V DC LED светла ленти до 110 V AC Ги вклучува сите потребни компоненти �

Пакет со батерии за напон за самоинсталирање : 18 волти капацитет : Слободно избор! Систем : NiMH составен од

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Материјал : Мешавина од памук, ◕‿�

【Прашања】 Ве молиме, информирајте нè 1 Каква течност да се пополни со машината? Дали е вискозен? Дали е к

100% полиестер ??? 2022 зделки Голема дозвола? Купете 2 Добијте 5% попуст, купете 3 Добијте 8% попуст, купете 4 Доб

【Супер јасна слика】 Огледало за бебешки автомобил го карактеризира 4,3инчниот (реален 1080p) LCD екран на ек

Materialидни куки Материјал : фиберборд, железо Материјалот е сигурен и издржлив ❥ Карактеристики на wallидн�

Живописни пигменти? Пастелите за масло од хаши содржат живописни пигменти кои произведуваат светли, см

Пластика Направени во САД или увезени Материјал : Направено од пластика, многу издржлив Лесна инсталаци

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Мултифункционално, може да се

Дрво Висококвалитетно дрво, убаво извајана и чиста мелодија Нашата музичка кутија е механизам за часов�

[Резолуција за видеоцентар USBC] HDMI и VGA Port Поддршка до 3840*2160 @30 Hz и 1920*1080p @60 Hz Резолуција, соодветно [VGA + 4 K HDMI

Ракавите на течности Permasleeve® B344 се дизајнирани да помогнат во унапредувањето на развојот o Ракавите отп�

Тип на артикал : Полски шејкер Материјал : АБС, пластика, метал Влезен напон : AC100240 V, 5060 Hz Излезен напон : 3 V

75% полиестер / 25% спандекс Еластично затворање Удобна ткаенина : Оваа јога панталони за жени се изработе

Скриена камера на шпион : Безжична камера на Лизви, во споредба со другите фотоапарати што треба да ги по

Оревите за спојување се навојни сврзувачки елементи што се користат за да се приклучат на две машки ниш�

【Погодно е за DJI Tello / Tello Edu Drone】 : Гарда за целосна заштита на покритие Ексклузивно направено за dji Тело / �

25 "SAS / SATA за HPE Proliant DL20 BL460 C Gen10 G10 Hard Drive Tray Caddy W / Chip.5" SAS / SATA за HPE Proliant DL20 BL460 C Gen10 G10 Hard Drid Tray Caddy W / Chip Special Note! На

[Комплетен дизајн на дијаманти]Ние ќе избереме Исклучителни слики за исклучителен дизајн на дијаманти,

Овој zip Up Hooudie користеше удобен материјал : памук, полиестер и спандекс Материјалот е густ и удобен, ве од�

【Голем капацитет】 Големина на случајот со молив : 9 Нашиот голем случај со моливи има голем простор за с

Наслов на Мурал : Ласаут од Вилијам Бугуеро Големина на мурал : 48 "W x 72" H со употреба на (24) 12 "x 12" керамички �

Сензор за зафаќање со низок напон Двојна технологија, поврзаност RJ45 За употреба само со Nlight систем Сенз�

Цврст матичен материјал : Направено од задебелена ткаенина од 300 гр, овие садови се умерено пропустливи �

Големина : 30 заби 10мм Издржлив материјал : Дупката за макара на ременот е изработена од висококвалитетна

1100% пријателски за кожата, дизајнот на зашилена глава го прави аналниот приклучок полесен за вметнување

Полиестер, Спандекс, Рејон Затворање на чипка 74% рајон / 22% полиестер / 4% спандекс, лесна, супер мека ткаен�

Индустриски прекинувачи / прекинувачи за вклучување Индустриски прекинувачи / прекинувач за прекинув�

Забавна декорација】 Донесете го забавниот свет во живот со оваа неонска светлина на растението Piranha Ов�

KOSS 184084 KE7 LTWT стерофон KOSS 184084 KE7 LTWT стерофон Опис : ? Преносни уши 2_pack за лесно активно слушање; 1 црна, 1 бел п

[Ергономски] Овој сингл на Хуануо Монитор е специјално дизајниран за ергономија, со цел да им помогне на

Комплет за нокти со гел со сè : 8pcs боја за промена на гел за лак за лак (7 ml за секое шише), гел горниот палто

Мора за секој ентузијаст на ароматерапија : овие есенцијални масла од терапевтско одделение се одличен

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2 Декоративна и пространа метална кутија за складирање со капак И�

Scroll