Свеж
Прво предупредување BRK SC7010BV Хардвиран, кој зборува фотоелектричен детектор за чад и јаглерод моноксид, детектор за чад од бело и Z-бран и аларм за јаглерод моноксид,

Прво предупредување BRK SC7010BV Хардвиран, кој зборува фотоелектричен детектор за чад и јаглерод моноксид, детектор за чад од бело

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 785.28

Производ 1 : Чувајте го вашето семејство безбедно со овој аларм за чад од чад и јаглерод моноксид; Опремено е со глас и локација, па затоа сте предупредени за опасноста и од каде потекнува од целата куќа Производ 1 : Ви кажува дали опасноста е чад или јаглерод моноксид и каде заканата е меѓу 11 препрограмирани локации во вашиот дом. Производ 1 : Карактеристики на електрохемиска технологија за сензори на јаглерод моноксид и фотоелектричен сензор за чад, оптимизиран за откривање на поголеми честички на чад, произведени со топење пожари; Помага во минимизирање на бројот на лажни аларми. Производ 1 : Може да се поврзе со други компатибилни детектори на BRK или First Alert, за да се обезбеди дека сите аларми ќе звучат кога ќе се открие заканата. Производ 2 : Овој уред е сертифициран да работи со прстен; Потребна е основната станица за аларм за прстен да работи со прстен. Уживајте во подобрена компатибилност, полесно поставување и непречено искуство во апликација. Производ 2 : Добијте известувања во реално време во апликацијата за ринг кога е откриен чад или јаглерод моноксид. Производ 2 : Сертифициран да работи со паметни домашни системи, како што се базата на аларми за прстен, Samsung Smart Things и Nexia Home Intelligence, кога е поврзана со Z-Wave Plus Gateway Hub (продадено одделно; не е компатибилно со намигнување или Onelink). Производ 2 : Помогнете да го одржувате вашето семејство безбедно со овој детектор за чад со батерија и аларм за јаглерод моноксид; Вклучува 2 батерии АА. Производ 1 : Чувајте го вашето семејство безбедно со овој аларм за чад од чад и јаглерод моноксид; Опремено е со глас и локација, па затоа сте предупредени за опасноста и од каде потекнува од целата куќа. Производ 1 : Ви кажува дали опасноста е чад или јаглерод моноксид и каде заканата е меѓу 11 препрограмирани локации во вашиот дом. Производ 1 : Карактеристики на електрохемиска технологија за сензори на јаглерод моноксид и фотоелектричен сензор за чад, оптимизиран за откривање на поголеми честички на чад, произведени со топење пожари; Помага во минимизирање на бројот на лажни аларми. Производ 1 : Може да се поврзе со други компатибилни детектори на BRK или First Alert, за да се обезбеди дека сите аларми ќе звучат кога ќе се открие заканата. Производ 2 : Овој уред е сертифициран да работи со прстен; Потребна е основната станица за аларм за прстен да работи со прстен. Уживајте во подобрена компатибилност, полесно поставување и непречено искуство во апликација. Производ 2 : Добијте известувања во реално време во апликацијата за ринг кога е откриен чад или јаглерод моноксид. Производ 2 : Сертифициран да работи со паметни домашни системи, како што се базата на аларми за прстен, Samsung Smart Things и Nexia Home Intelligence, кога е поврзана со Z-Wave Plus Gateway Hub (продадено одделно; не е компатибилно со намигнување или Onelink). Производ 2 : Помогнете да го одржувате вашето семејство безбедно со овој детектор за чад со батерија и аларм за јаглерод моноксид; Вклучува 2 батерии АА. Прво предупредување BRK SC7010 BV Хардвиран кој зборува фотоелектричен чад и детектор на јаглерод моноксид (CO), Whitebrk SC7010 BV Аларм за чад и јаглерод моноксид со глас и локација е лесно да се програмира со 11 препрограмирани домашни локации. Гласниот аларм не само што ви кажува кој дел од домот е во опасност, туку дали опасноста е чад или јаглерод моноксид.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Заштедете 35% на 1 од секои 2 квалификациски артикли што ги купувате понудени од Lucktop По Божиќната продажб�

Бендови За Отпор : Да Тип : Хидрауматски Функција : Нозе Бендови За Отпор : Да Тип : Хидрауматски Функција :

Рацете Слободен Вратот ВЕНТИЛАТОР USB Полнење Виси Вратот Навивачи Преклопен Мини Личен Вентилатор Суме

❤ [висококвалитетен материјал] Употребата на висококвалитетна алуминиумска легура го прави повеќе пре

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

Материјал : Изработен од материјал од легура на алуминиум, издржлив и никогаш не ' рѓа Со голема тешка из�

Голем Простор : кутијата за складирање на школка е со димензии 16,5 "х 12,6" х 11,8 " инчи, што обезбедува голем п

Тело : Поликарбонат Тело : Поликарбонат Тело : Поликарбонат Тело : Поликарбонат Долг продавач за комерци�

УВ филтер (ултравиолетово) магла (1а) за заштита од прашина, нечистотија, гребнатини, отпечатоци од прсти

ЕУ Рохс : Во Согласност ЕКЦН (САД) : Еар99 Дел Статус : Активни ХТС : 392685 Тип : Цевки Стил : Директно Тело Мате�

Оеспоредливи темперамент (не" пигтаил " конектор) за кавгаслободен инсталација Оеспоредливи одредби за

Дизајнот на врвот на копја го намалува Збег и малку има врв на карбид Копчињата за карбид за брза брзина

55 / 8" Вкупна висина, 13 / 8" вртливо олово и капацитет од 700 фунти Уретан на железо тркало со валчести лежишт�

?ПАКЕТ НАРАКВИЦА ФИЏЕТ : Пакетот вклучува 6 парчиња нервозни нараквици, изработени од врвен силиконски м

КОЕКС мембрана Неткаен материјал Медицински хидро колоид Филтер за мирис на активен јаглен Измијте ја �

Грешки за греење Греење на влошки за грчеви Менструална подлога за греење Греење на влошки за грчеви...

Послушните тркала со мазно тркалање се движат течно по сите рамни површини без да го џвакаат бетонот во

Рачката за заклучување, за разлика од тркалезните копчиња за заклучување, јасно покажува дали топката е

Организатор на чевли со висок капацитет : Издржливата Решетка За Чевли Од 10 Нивоа е дизајнирана да собер

Премиум карбид Врв дупка секачи 1 / 4инчен Хексадецимален Брзо Ослободување Сече до 3 / 16инчен материјал...

Фреквенција на процесорот : 2,40 GHz Процесорот Макс турбо фреквенција : 4,00 GHz Мултијадро : 24јадрен Термичка

Големина : 41x20x43 mm (1,6 x 0,78 x 1,7 инчи), нето тежина 45g ; Ова е серво мотор w / серво рог сет (рака, x, тркало, starвезд

Завршна обработка : Топло намалување Виси : Црна основа и столб Материјал : 100% ПолиестерПластичен пол Уп�

Големина : дијаметар 36*висина 37см; простор : 510 квадратни метри Материјал : крпа + железо Абажур од ленена �

75% Полиестер, 25% Спандекс, ве молиме погледнете ја табелата со големини кога додавате во кошничка! Повлеч

Големина : Внатрешен Дијаметар : 14мм / 0,55 инчи; Надворешен Дијаметар : 27мм / 1,06 инчи; Дебелина : 2,5 мм / 0,1 �

Започнете веднаш земете посветено пенкало на допир, едноставно со допирање на екранот Можете да забеле�

Тип На Приклучок за фарови : 9005 / HB3+H11 високо средно светло+H9 / H16 / H8 LED Светилки За Магла Производителот Де�

Слушалките за Во Уво изолираат надворешен шум и го намалуваат надворешниот шум додека го минимизираат �

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

Кожа Земја како етикетирана Деловна чанта во кожа, цврста Бизнис случајно стајлинг, повеќенаменски во п

100% полиестер Направени во САД и увезени Големина на џемпери : Ве молиме, проверете ги сликите со големин�

Димензии : 4 7х6, 6х6, 6 инчи (12х17х17 см); изработен Од Оксфордска ткаенина, не водоотпорен Издржлива и високок

3Ниво Торта Стојат : торта решетката дијаметар8 Тоа е најдобриот избор за прикажување колачи, кекси, бонб

Го заменува Дел Деса број 11388401 Fit модели : RLP55 V, RLP125 V, REM55 PV, REM125 PV, 85FAC, 125F, TB115, SPC85, SPC125, BLP55 V , 11388401 одговара на

Димензија на производот 13 Рачно изработена ставка боја, големина и / или мотив може да варираат малку Т�

Висока ефикасност : смолата има добра флуидност, може ефикасно да ја подобри брзината на печатење и стап

Scroll