Свеж
Ѓубре Џин Лесна Ролна Кофа | Систем За Отстранување Отпад Од Мачки За Контрола На Мирисот | Вклучува 1 Континуирана Вреќа За Полнење

Ѓубре Џин Лесна Ролна Кофа | Систем За Отстранување Отпад Од Мачки За Контрола На Мирисот | Вклучува 1 Континуирана Вреќа За Полнење

Достапност на стоката: Достапно е за нарачката
DEN 6704.00

КРАЈНА КОНТРОЛА НА МИРИСОТ : Ѓубре Џин Лесна Ролна Кофа И нејзината лизгачка рачка обезбедува воздушен дизајн Заедно со нашите повеќеслојни полнења со технологија за бариера за мирис, тие го заклучуваат мирисот од извалканото ѓубре за мачки. ЧИСТЕЊЕ БЕЗ НАПОР : Нема повеќе дневни патувања во ѓубре! Кофата содржи до 8 дена ѓубре за мачки (за една мачка) за да можете да поминувате повеќе време играјќи си со вашето маче и помалку време правејќи патувања со ѓубре. ДОЛГОТРАЕН, ОДРЖЛИВ : Еден кертриџ за полнење трае до 6 месеци (за една мачка). 80% помалку користена пластика (1 Лесна касета за полнење ролна наспроти 3 квадратни Касети За полнење Џин) и кофата е направена од 99% пост рециклирана пластика од потрошувачите и направена во САД. ЛЕСНО СЕ ВЧИТУВА, ЛЕСНО СЕ ПРАЗНИ : нашето ново Лесно Полнење Со Ролна, вклучено во кофичката, доаѓа со 24 кеси кои се перфорирани, на ролна. Кога торбата е полна, новата е токму таму. Оваа кофа не е компатибилна со полнење на плоштадот Ѓубре. РОДИТЕЛОТ НА ДОМАШНО МИЛЕНИЧЕ МОРА ДА ИМА : Кофичките И Полнењето На Ѓубрето Се неопходни за секој родител мачка, мало куче или зајак! Верувајте му на брендот За Ѓубре За дом со посвеж мирис. Да бидеме искрени : ги сакаме нашите мачки, но би можеле да живееме без постојана мака и долготраен мирис што справувањето со ѓубрето за мачки го додава во нашиот секојдневен живот.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.

Лек за лекување на фризури од перомалт за ладење (пакување нема дупка за штипки за приказ на продавница)

Случајот во облик на маче е вклучен со секој тастатура Развиена со технологија за прскање со повеќе бои.

Змиските ткаенини и меките контури прават едно среќно кученце Ставете го ова покрај прозорецот за сите

Фонтана за пиење тилдог автоматски слив за вода диспензерот за вода за големи кучиња Прво транспортира�

Направено со пилешко без кафез одгледувано без антибиотици, стероиди или додадени хормони и ОРГАНСКИ п�

Играчката за мачки тунел е изработена од полиестер, што е лесна, дише и отпорна на абење и нема да му нашт

Легура Произведено во САД Или Увезено Големина : обликот на ѓердан од урна за пепел е срце во 1,6 х 0,9 инчи �

Задоволете ја побарувачката на мачки за гребење и на тој начин заштитете го вашиот мебел Совршено е за м

АВИОКОМПАНИЈА ОДОБРЕН ПРЕВОЗНИКсо дизајн одобрен од авиокомпанијата, можете да го однесете вашето дом�

Еден (1) 6 фунти БокалПурина Уредни Мачки Мала Тежина, Мала Прашина, Собирање Ѓубре За Мачки, 24 / 7 Перформа�

Лесно Се Склопува : куќата може лесно да се расклопи и инсталира за неколку секунди Не е потребна алатка.

Надворешни димензии : 40"L x 29" W, внатрешни Димензии : 30 "L x 18" W,зајакнување : 9 "H, перница : 8" H Совршен За голем�

Овој производ е изработен од пластика и нерѓосувачки челик, остар и издржлив Транспарентниот капак спр�

Ѓердан со Посебно Значење : овој накит е совршен за да ја спомените вашата сакана засекогаш и да ја држит

Храна за сите : За вашите мачки, кучиња, птици и многу повеќе! Чувајте ја сувата храна на вашиот симпатиче

【Лесен за употреба】 Ажурираниот фидер за миленичиња е надграден од времето на копчето на првата генер�

1 Направено од шифон, оваа кошула е удобна и дише, многу погодна за жешкото лето правејќи ги вашите кучињ�

1Огромниот внатрешен простор им овозможува на мачките слободно да се движат без воздржаност.Доаѓа со ск

КОЛЕКЦИЈА НА ЧИНИИ ЗА ЖИВОТНИ АРТДОГ Една од најдобрите чинии со вода што некогаш ќе ја видите...

Цврсти и мазни топки се направени од цврста пластика што ги прави повеќе долготрајна играчка, мазната п�

● Заштитете Го Вашиот Мебел : Нашата гребење од картон за мачки е одлично решение за заштита на вашите в�

Шампонот БПО3 обезбедува безбедно, длабоко чистење за кучиња, мачки и коњи кога се користи според упатст

Ова засолниште за мачки на отворено е едноделен дизајн со прецизни шевови отпорни на истекување околу н

Направете вашето домашно милениче да ужива во свежа храна и чиста вода СИГУРНА Фонтана За Миленичиња 1,3

Ви дава погодност да го носите со себе кога сте надвор и наоколу, давајќи и на вашата мачка соодветно зас

Комплетот вклучува четири клипови со ѕвонче и приврзок на секоја од нив 4 Различни приврзоци,пајажина,ш�

Големина : 0,9 * 1,6 инчи, должината на ланецот е 27,6 инчи Ѓерданот со урна од срце ја симболизира вашата љубо�

Кутијата за ѓубре за мачки со превртување лесно се отстранува и разменува ѓубре за мачки Дното внатре и

ГЕНЕРАЛНО 23,6 инчи кутија за отпадоци од нерѓосувачки челик, екстра голема големина за повеќето мачки Н�

Придружувајте го вашето домашно милениче секој ден, уживајте во среќни и топли интерактивни играчки за

ТОПКА ЗА ИГРАЧКИ ЗА МАЧКИ : таа е чисто рачно изработена, изработена од меко волнено предиво и кадифен ма

Разноврсна Маса За Отпадоци За Мачки : Разновиден Мебел За Покривање Кутии За Мачки Како Крајна Маса, Но�

●Големина€Мали : Ширина 0,59 " / 1,5 см, Големина На Вратот 10,216,5"; Средно : Ширина 0,78 " / 2см, Големина На Вратот

ЦЕЛОСНА КОНТРОЛАјаката јаже кое крепи утлегар е направена и за кучиња со широк врат како булдози и за те

Безбеден и сигурен : Нашиот сад за храна за мачки е изработен од керамички материјал со висока температу

Материјал : нерѓосувачки челик Употреба : погребни сувенири, погребни приврзоци Ова е посебен начин за о

Големина : 8inch x12inch (20cmx30cm) или 12inch x16inch (30cmx40cm) Може да се користи скоро насекаде Може да биде и ваш прв из�

Направено од природен материјал, природниот материјал формира природна боја, што го прави производот п�

Мачките се луди поради зачудувачот на риби од да зебра Рачно изработени од материјали со врвен квалитет

Scroll